Disney Descendants

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Annorelka »

Ale kolana mają zginalne i rajstopy nie są malowane, wciąż lepiej niż Mattel.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: ingrid »

Kolejny błąd pałkarza. Jest chyba tendencja, że jak zapewne lalki słabo się sprzedają, to je zaczynają usztywniać, wkładając w nie mniej wysiłku, by były, jako produkt na rynku, jakieś dodatkowe pole strategiczne na dodatkowy grosz, lecz nie licząc na wysoką sprzedać, tak bynajmniej ja to postrzegam. Zamiast się wysilić i zrobić coś, co ewidentnie jest i ładne i ma uznanie, a ludzie tego pragną, to zawieszają się na nieudanym w sprzedaży projekcie i tak tkwią.

Ja osobiście mam do nich mały żal, że zrobili jakąś mało udaną w ogóle w kampanii serię następców (film był lekką porażką, nie obejrzałam go do końca), zamiast na takie ruchome ciałka wrzucić malutkie i bardzo bajkowe buzie Disnejowskich bohaterów. Same Disney księżniczki dostały absurdalne i groteskowe ciałka, zabawną ogólną formę, że ratuje je chyba tylko wrzucenie na ciałko następców, przy czym należałoby kupić 2 wcale nie tanie już lalki i mimo to, dla mnie osobiście wciąż jest to zdecydowanie za mało satysfakcjonujące.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

widziałam dzisiaj Alicję u Froggy. Szkoda, że moje tumblery nie informują o nowych seriach tych lalek :/

To chyba Jewel-bilee.
Obrazek

Ally na stronie Hasbro
Evie na stronie Hasbro
a Mal widziałam tylko na flickerze link.



Evie na deser :blush:
Obrazek2016-08-19 19-40-241 by Marie Zeligen, on Flickr


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: ingrid »

Dosyć dopracowana jest ta seria, córka królowej wyszła naprawdę pomysłowo i zgrabnie.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

z tumblera stitch kingdom
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Annorelka »

Tak bardzo film i serial mi zwisają, a tak bardzo się podobają jednocześnie te lalki...


Awatar użytkownika
Seevou
Posty: 64
Rejestracja: 14 lut 2017, 22:30
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Seevou »

Ogólnie podobają mi się nowości od Descedants. Lubię piratkę w morskich kolorach, a te w sukniach balowych są takie efektowne.

Awatar użytkownika
Erysia
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:45
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Erysia »

Troszkę szokujące, że z takiej porażki jaką jest pierwowzór filmowy/ serialowy zrobili tak dobre lalki. O.O Porównując je z księżniczkami od hasbro, aż ciężko uwierzyć, że to ten sam producent... O.O
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba." -J.R.R. Tolkien
https://panna-niepowazna.blogspot.com/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: reiha »

można złapać córkę Haka na Aliexpress O: https://www.instagram.com/p/BVdXlpajzpQ/ Gdzieś czytałam, że całe jej ubranie jest jedną częścią :facepalm: ale i tak jest śliczna. ZAZDROSZCZĘ.


Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: Carmazin »

PACZCIE, będą wielkie następczynie! https://www.youtube.com/watch?v=k1sl5dD_EgU podobają mi się z buziek bardziej niż te normalne :D

EDIT: właśnie obczaiłam, że mają nieartykułowane kolana :no:

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Disney Descendants

Post autor: EvilCupcake »

Robi je ta sama firma co wielkie monsterki. Nie mam pojęcia dlaczego nie chcą nawet podjąć próby zrobienia kolan które będą miały stawy. ><

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości