Evi Love od Simby

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: ingrid »

No tak, jak panda, to Chiny, te miśki występują chyba tylko i wyłącznie tam i są na liście zagrożonych gatunków. Lwica dużo zdrówka, obyś szybko wyszła z tej niedyspozycji. Ta ciemnoskóra z żyrafą jest ładna, chociaż mnie nieco męczy jednostajny mold Evi, to jak są w różnych kolorach skóry i odmiennych fryzurach bywają ciekawe. Ja mam tę czarnuszkę z serii lalki świata i mam chyba jeszcze Brazylijkę w długich czarnych włosach, to mogę Ci je odstąpić :> , będziesz miała dwie Afrykaneczki do kompletu. Tę ciemnoskórą to nawet mam w dość kompletnym oryginalnym ubranku, Brazylijka ma raczej też strój od Evi, ale nie z kompletu. Miałam jeszcze Chinkę/Japonkę tego wydania, ona była blada i w krótszych włosach, ale oddałam ją na wymianę jakiś czas temu.


Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: reiha »

chyba nawet mam gdzieś taką...

Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 92
Rejestracja: 19 sty 2014, 16:40
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: storczyk »

Jest u mnie tych maluchów
https://flic.kr/p/UNpubC
https://flic.kr/p/UBGwoS
A zginane w kolankach nóżki mają Evi z zestawów z rowerkiem.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: Annorelka »

Chodzi mi o ułożenie rąk - Evi ze zginalnymi nogami miała zawsze inaczej ułożone ręce, by trzymały rowerek. Ta ma zginalne nogi i standardowe rączki, które są moim zdaniem ładniejsze. ^^

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: reiha »

moja jest taka, ale nie wiem czy standardowa, czy rowerowa :P
Obrazek
kupiłam zestaw dla ciała Steffi, ale ostatecznie było mi jej szkoda, więc zniszczyłam jakąś inną.

Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 92
Rejestracja: 19 sty 2014, 16:40
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: storczyk »

Annorelka pisze:Chodzi mi o ułożenie rąk - Evi ze zginalnymi nogami miała zawsze inaczej ułożone ręce, by trzymały rowerek. Ta ma zginalne nogi i standardowe rączki, które są moim zdaniem ładniejsze. ^^
ah, teraz zrozumiałam co masz na myśli :]

Awatar użytkownika
Paulina1230
Posty: 68
Rejestracja: 26 sty 2014, 13:48
Kontakt:

Re: Evi Love od Simby

Post autor: Paulina1230 »

Odkurzę troszkę ten wątek :]
Evi zazwyczaj jest blondynką. W serii "child of the world" pojawiły się inne kolory włosów - czarne i brązowe. Ale czy są Evi rude? Jest Arielka ale jednak czerwony to nie to samo co rudy :P Różowowłose syrenki to też nie to :/
Szukający przyjaciół Forever Alone, który kolekcjonuje białe kartki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości