Lalki firmowane logo "Disney"

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Dziękuję :] Na pewno wrzucę fotkę, zamówiłam tą a'la Ariel chociaż wahałam się jeszcze między tą niebieską w kucyku (Kopciuszek?), pewnie będzie następna + zestaw ubrań z Olafem o ile oczywiście ta przyjdzie bez wad, po obejrzeniu filmików na yt wszystkie straasznie mi się podobają :D

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: KiciaKocia »

GooliopeJ pisze:
30 mar 2023, 12:23
KiciaKocia pisze:
29 mar 2023, 17:34
Dlaczego słabo z dostępnością? Są (a przynajmniej były jak ostatnio zaglądałam) na europejskim Disney Store. Bez problemów można od nich zamawiać do Polski a chyba od 50ojro jest wysyłka za darmo.
Wypróbowałam i udało się, dziękuję! Nie wiedziałam, że mamy w europie DisneyShop, wychodzi o wiele taniej niż na Allegro :D
Fajnie, że mój komentarz się na coś przydał! :)
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Wracam ze zdjęciami po zgromadzeniu kompletu lalek ILY. Jedną mam nawet podwójnie przez pomyłkę Disney Shopu - jedna z moich paczek zaginęła więc wysłali mi ją w ramach rekompensaty, a po czasie paczka się znalazła i przyjechały obie, zwrotu nie chcieli więc obie lalki zostały u mnie. Dokupiłam komplet ubranek i jest super, każda wygląda inaczej, jedyne do czego mogę się przyczepić to luźne stawy w udach, blondynce nogi wręcz latają. Poza tym są cudne, moja ulubiona to ta al'a Tiana.

Obrazek

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Soihime »

Są naprawdę urocze a to są prawdziwie podwójne stawy w kolanach czyli tylko 90 stopni?

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Stawy mają tradycyjne, takie same jak u RH z tym, że u RH są solidniejsze, te są trochę ,,rozklekotane'' jak to kiedyś bywało u MH ale to jedyny minus tych lalek :D

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: kenereri »

Wyglądają cudnie! Gratuluję. :) Najbardziej podoba mi się ta w środku. Po opasce zgaduję, że mówimy o tej samej ulubienicy? :D Zestawy do tych lalek są świetne. Nawet lepsze niż same lalki haha.

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Pokrzyva »

Cudna kolekcja, gratuluję! Mi się mega podoba blondynka, ale na razie dzielnie trzymam portfel na smyczy xD Wrzuciłabyś może porównawcze foto z jakąś barbietą?
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Kamelia »

Są śliczne! A już w gromadce wyglądają rewelacyjnie. :)

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Dziękuję! :] Na prośbę porównanie z moją ulubioną Barbie '80:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Pokrzyva »

Dziękuję!
Ciekawe proporcje ma dziewczyna. Wygląda, jakby mogła dzielić ciuszki z Barbie Petite...
(Kira tez śliczna!)
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Dziękuję, to moja ulubiona z tej reedycji (?) lat 80, wszystkie są świetne ale jej outfit to strzał w dziesiątkę :D Myślę, że mogłyby, na Instagramie chyba widziałam zdjęcia ich ubranek na Barbie właśnie i nawet na Drace z G3, co mnie cieszy bo te dodatki do nich są cudowne i planuję zakupić jeszcze parę :]

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: mobe »

GooliopeJ pisze:
20 kwie 2023, 17:34
Dziękuję, to moja ulubiona z tej reedycji (?) lat 80, wszystkie są świetne ale jej outfit to strzał w dziesiątkę :D Myślę, że mogłyby, na Instagramie chyba widziałam zdjęcia ich ubranek na Barbie właśnie i nawet na Drace z G3, co mnie cieszy bo te dodatki do nich są cudowne i planuję zakupić jeszcze parę :]
Ja właśnie o tę Kirę chciałam zapytać, co to dokładnie za lalka? Właśnie strasznie mi się podoba jej buzia i outfit

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

mobe pisze:
20 kwie 2023, 20:27
GooliopeJ pisze:
20 kwie 2023, 17:34
Dziękuję, to moja ulubiona z tej reedycji (?) lat 80, wszystkie są świetne ale jej outfit to strzał w dziesiątkę :D Myślę, że mogłyby, na Instagramie chyba widziałam zdjęcia ich ubranek na Barbie właśnie i nawet na Drace z G3, co mnie cieszy bo te dodatki do nich są cudowne i planuję zakupić jeszcze parę :]
Ja właśnie o tę Kirę chciałam zapytać, co to dokładnie za lalka? Właśnie strasznie mi się podoba jej buzia i outfit
To lalka movie night z serii Rewind, dostępna na naszym Polskim Allegro, jedna z ośmiu (?) i z tej linii i moim skromnym zdaniem najładniejsza :D

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: KiciaKocia »

Obrazek

Disney Store robi najlepsze kolekcjonerskie lalki!
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Dia »

O ile detal sukienki wydaje się przepiękny, tak nie przemawiają do mnie jej... okulary! Może kwestia dużego zbliżenia. Chociaż jestem bardzo ciekawa czy jest cała rodzina Madrigalów...
A osobiście myślę nad Magnifico z Życsenia!! :zakochany:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości