Paola Reina

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 101
Rejestracja: 29 lip 2012, 12:24
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Amelia »

Bardzo podobna do chrześnicy męża :D . Jest to seria Cleopatra Stratan ( Mold twarzy inspirowany rysami twarzy dziecka , właśnie Cleopatry, córki rumuńskiego piosenkarza ). Laleczka ma wyryty napis z tyłu Cleopatra Stratan, oprócz standardowego Paola Reina) Oto prawdziwa Cleo http://cdn.mamaplus.md/15020/54bf6e99a3 ... 9a3915.jpg , http://www.aquariusmusiconline.com/wp-c ... _Ani.1.jpg, a to laleczka z pierwszej serii z wlaścicielką http://www.informatiazilei.ro/wp-conten ... tratan.jpg.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Ania_DollSecondHand »

O, nie wiedziałam, że jakiekolwiek lalki Paola Reina są na kimś wzorowane i jestem zaskoczona, bo widzę podobieństwo! :) Ciekawe, czy były też inne wzorowane na jakimś dziecku?

Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 101
Rejestracja: 29 lip 2012, 12:24
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Amelia »

Chyba to jedyny przypadek. Większość lalek Paola Reina ( mam na myśli te co maja 32 cm wzrostu ) ma ten sam mold a różnią się kolorem skóry, włosów, oczu. Wyjątkiem jest Cleo i Liu ( Azjatka). W 2015 roku wszedł nowy mold dla ciemnoskórej Nory http://milbi.pl/images/54754890bf93f78f ... bbd949.jpg.

Lisa1977
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2016, 14:35
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Lisa1977 »

Też mam kilka tych 32 cm laleczek. Najbardziej ukochana jest Liu, bo uwielbiam azjatyckie buzie i mam ich sporą kolekcję.
Mam też gigancicę Mei w różowym ubranku, ale nie pokochałam jej chociaż obiektywnie ma ciekawą buzię, za to ciało dość nieproporcjonalne w stosunku do głowy i wysokości, trudno ją ubrać.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Miranda »

Jak z popularnością tych lalek w Polsce?
Ja się czaiłam, czaiłam i zamówiłam w końcu pierwszą Paolkę.
Podoba mi się to, że można zamówić tylko lalkę, a dodatki kupić oddzielnie, czy zrobić samemu.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Kamelia »

Całkiem sporo osób je ma. :)
Sama mam jedną i jeszcze mini Paolkę, ale jakoś nie mam czasu na nie szyć.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Miranda »

I mam pierwszą Paolkę - długowłosą Dashę. Ona jest cudowna i urocza. Boję się, że na jednej się nie skończy. :D

Lisa1977
Posty: 20
Rejestracja: 27 gru 2016, 14:35
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Lisa1977 »

Są urocze i pachnące :) Ja mam chyba z sześć małych Paolek, w tym cztery z buźką "Liu", ale z różnymi włosami, nawet jasnymi.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Miranda »

A wiedzieliście, że Raccoon Dolls ma dla nich ruchome ciałka?

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Kamelia »

Tak. Ale powiem szczerze, że w życiu nie kupiłabym ciała za 250-300 dolców pod taki łepek. :niewiem:

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Miranda »

A co Ci się w tym łepku nie podoba? :wrr: :D
Pomijając cenę, to ja miałabym zgryza, bo zginalne ciałko lepiej pozuje, ale z kolei mi się te łączenia nie podobają, a zwłaszcza kolana.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Kamelia »

W łebku absolutnie nic. Są urocze, sama mam dwie. ;)

Ale mam dysonans miedzy nimi, a żywicznym ciałem...

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Miranda »

Mnie ciekawi, jakby się taka hybrydka prezentowała na żywo, ale też jakoś mam opory.

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 261
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: Dia »

Są bardzo urocze, ale trochę się boje że jak kupię pierwszą to już w nie wpadnę 😅

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Paola Reina

Post autor: mobe »

Mnie one w ogóle nie wpadają w gusta, poza Liu właśnie, jej buźka jest całkiem urocza. Dla mnie to takie lalki, które bym kupiła dziecku w rodzinie, za bardzo mi się kojarzą w zabawkami z półek, ale dodatki z tego co przeglądałam mają fantastyczne i podoba mi się, że moldy są różnych wersjach kolorystycznych, że nie tylko azjatyckie rysy buzi to czarne oczy i czarne włosy przez co jest różnorodność i właśnie wydaje mi się, że dzieciaki może to bardzo cieszyć, kiedy mają lalkę, która jest do nich podobna.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości