L.O.L. dolls

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: GooliopeJ »

KiciaKocia pisze:
30 sie 2022, 00:30
Nie nazwałbym je filigranowymi. Moim zdaniem są proporcjonalne do dużych - ten sam "styl" ciałka, ale w dziecięcej formie.
Duża i mała razem:
Obrazek
Tweens w porównaniu z innymi lalkami podobnej wielkości:
Obrazek
Dziękuję! Zastanawiam się nad trzema, które mnie urzekły (Emma, Grace i Marylin, chyba tak się nazywają o ile dobrze pamiętam) ale z tradycyjnych omg też mam jeszcze kilka na Wish liście, między innymi właśnie tą z remix co wygląda jak Madonna, świetna jest 😊

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: GooliopeJ »

Obrazek

Najnowsze mini lol nawiązujące do Krainy Czarów. Podobają mi się odpowiedniki Everkowych Lizzie i Bunny (nie wiem jak tutaj się nazywają), Kitty też jest całkiem fajna, nie obraziłabym się jeszcze za Maddie w takiej wersji :D

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Miranda »

One są nawet urocze, ale to znowu oznaczałoby zbieranie kolejnej serii.

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Daga »

Miałam kupować LOLki tylko na prezent, a wyszło... jak zwykle xD

ObrazekZaczęło się od kolejnej kudłatej panienki dla siostrzenicy ciotecznej na Boże Narodzenie. Słodzina trochę w stylu disco. Myślałam, że na tym się skończy, ale...

ObrazekZ kolei ja dostałam LOLe w prezencie - te dwie słodziny z zupełnie nie-niespodziankowej edycji sprzedawanej w Pepco.

A parę dni temu zobaczyłam kulkę z serii z chłopcami w Rossmannie przecenioną praktycznie o połowę (36 złotych zamiast ponad 70). Sprawdziłam, jakie modele mogą w niej być i pomyślałam sobie, że fajnie byłoby dorwać laleczkę inspirowaną Eltonem Johnem, ale nie, pewnie nie, ona jest super rzadka.
Otwieram i...

Obrazek :rotfl:

Muszę uważać, miałam już nic nowego nie zbierać, a one się mnożą!

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: mobe »

Gratulacje upolowanego Eltona Johna! Bardzo mi się podobają jego okulary.

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: L.O.L. dolls

Post autor: Daga »

Kolejne święta, kolejne L.O.L.-ki :D

Earthy B.B. z zeszłorocznej limitki na Dzień Ziemi. Niedorzecznie słodka. Ma w zestawie jeszcze butelkę, rękawice ogrodnicze i donicę z kaktusem :D

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości