Lalki firmowane logo "Disney"

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: KiciaKocia »

Tak! Nie mogę wyjść z podziwu ile detali Disney Store wpakował w tą lalkę.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Riv »

Wreszcie, po milionach lat oczekiwań. <3
Obrazek
(źródło: https://www.youloveit.com/dolls/2241-di ... -doll.html)
Będzie limitowana do 9600 sztuk i wysoka na 17 cali. Nawet się nie oszukuję, co do tego, czy będzie mnie na nią stać, ale mam nadzieję, że po tym, jak rozejdzie się jak świeże bułeczki, Disney ogarnie się i wypuści ją w playline. Kupowałabym.

A jak ktoś woli coś mniejszego i bardziej wiedźmiastego, to proszę bardzo:
Obrazek
(źródło: https://www.youloveit.com/dolls/2240-di ... dolls.html)
Bohaterki Hokus pokus też będą limitowane (5000 sztuk każda), będą mierzyć 12 cali i kosztować po 130 dolarów. Czasu na oszczędzanie mało: premiera 4 października.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Karo »

To było do przewidzenia, że prędzej czy później Kida się pojawi. To teraz czekamy jeszcze na Jane z Tarzana.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Kamelia »

Uwielbiam Hokus Pokus, od dawna myślałam o tym, jak fajnie byłoby mieć lalki z tego filmu. I... jestem rozczarowana. Ok, fryzura Winifred is ekstra, ale cała reszta... Taka zbyt dziecięca.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Riv »

W sumie się zgadzam, przy czym dla mnie to głównie problem z twarzami. Winifred wyszła chyba najlepiej, Mary... podoba mi się jej fryzura i dodatki, ale mina, choć doceniam próbę odwzorowania charakterystycznej miny oryginału, wyszła tak sobie. Chyba przez te oczy. A Sarah wygląda dla mnie jak dowolna pozytywna, radosna postać z jakiejkolwiek bajki Disneya, a nie jak uwodzicielska, sadystyczna czarownica. Znowu kwestia oczu, mogli je chociaż przymrużyć.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Czarownice są super (cena pewnie kosmiczna) ale Kidy nigdy nie lubiłam, jako lalka też mi się nie podoba

Awatar użytkownika
Donka
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2022, 16:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Donka »

W końcu ogarnęłam moje Disneyowskie dziewczyny, nie są to księżniczki, ani bohaterki innych kreskówek. Jedna to Sharpay Evans z High School Musical, druga to Alex Russo (Selena Gomez) z serialu Czarodzieje z Waverly Place. Nie oglądałam ani filmów HSM, ani tego serialu z Gomez - lalki wpadły mi w oko na olx. Nie mają oryginalnych ubrań.

Na bosaka
ObrazekSharpay and Selena, on Flickr

Sharpay
ObrazekSharpay doll from High School Musical 2 on Flickr

Selenka
ObrazekSelena Gomez as Alex Russo Mattel Disney doll 2009 on Flickr
Obrazek

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Karo »

Po kilku latach Mattel znowu otrzymał licencję na serię Disney Princess. Twarze na pewno ładniejsze od tych z Hasbro. Niestety mają wmoldowane górne części garderoby. Zwłaszcza u Mulan i Meridy te plastikowe długie rękawy wyglądają źle. 🤮 Podaję linka, jakby ktoś jeszcze nie widział:

https://www.youloveit.com/dolls/2427-ma ... -2023.html

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: barbusia77 »

Buzie nawet znośne ale reszta taka sobie niestety :/
<3

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Kamelia »

To ja chyba zdecyduję się na Olafa i jaszczurkę co najwyżej. :facepalm:

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/2832-di ... -2023.html

Ależ one wszystkie są śliczne! :serducho: Kupiłabym każdą jedną (może poza blondynką) ale na razie słabo z dostępnością w Polsce, ciekawe czy kiedyś się pojawią :mysli:

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: KiciaKocia »

Dlaczego słabo z dostępnością? Są (a przynajmniej były jak ostatnio zaglądałam) na europejskim Disney Store. Bez problemów można od nich zamawiać do Polski a chyba od 50ojro jest wysyłka za darmo.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

Nie miałam pojęcia o istnieniu tej strony, ogółem z zagranicy znam tylko Amazona, słabo z tym u mnie :rotfl: A wiesz może jak wygląda płatność, akceptują przelewy, sami przeliczają walutę itp?

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: GooliopeJ »

KiciaKocia pisze:
29 mar 2023, 17:34
Dlaczego słabo z dostępnością? Są (a przynajmniej były jak ostatnio zaglądałam) na europejskim Disney Store. Bez problemów można od nich zamawiać do Polski a chyba od 50ojro jest wysyłka za darmo.
Wypróbowałam i udało się, dziękuję! Nie wiedziałam, że mamy w europie DisneyShop, wychodzi o wiele taniej niż na Allegro :D

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki firmowane logo "Disney"

Post autor: Pokrzyva »

Trzymam kciuki, że przyjdzie perfekcyjna i bez zeza. Sama się zastanawiałam nad jedną z nich, ale jednak odpuściłam. Pochwal się, jak dojdzie!
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość