zabrali mi flickera :((

Masz bloga? Flicka? Stronę? Pokaż nam!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

zabrali mi flickera :((

Post autor: reiha »

Ze względu na zmiany na flickerze czasowo przenoszę się na blog :( Używałam tego z początku lalkowania, bo jestem zbyt leniwa na nowy. Nie potrafię i nie lubię blogować (a robienie szablonu to tortura), ale chcę czasem zapisać sobie różne rzeczy.
(pewnie, że mogę w notesie :PP)

http://chcenadmorze.blogspot.com/

Jeszcze nie wszystko działa jak trzeba, ale później zapomnę wrzucić linka.

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: zabrali mi flickera :((

Post autor: Ner »

Blogspot wydaje się być najłatwiejszą platformą do publikowania, więc może nie będzie tak niewygodnie, jeśli już się przyzwyczaisz ;)

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: zabrali mi flickera :((

Post autor: astridnat »

Ja zdecydowałam się na konto premium. Lubię flickra i nie cierpię zmian. Poza tym usunęli by mi 50% zdjec, ( miałam 2000 ponad), co zabiło by całkiem ledwo zipiącego bloga.
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: zabrali mi flickera :((

Post autor: reiha »

mi jeszcze została jakaś połowa z limitu, ale większość osób które lubię przeniosło się na instagramy :( Dalej tam zaglądam i dodaję zdjęcia do ulubionych, ale to już nie jest to :(
przynajmniej mam pretekst, żeby wrzucać też te gorsze zdjęcia, bo może zginą w tłumie w jednej notce :p

jak zedytuję post na blogerze, to zawsze po zapisaniu odbija mnie na stronę z obserwowanymi, zamiast do listy postów :facepalm: Nie zawsze pamiętam, żeby otworzyć ją w nowej karcie, a mój komputer umiera nawet na tak prostej stronie, więc wszystko trwa wieki :/ Jeszcze ten głupek ukrywa przede mną odstępy między zdjęciami i tekstem, w edycji to jeden enter, a w notce nagle dwa i znoooowu muszę wracać... Poza tym okazuje się, że obrobienie notki trwa dłużej niż zedytowanie tylko jednego zdjęcia i wrzucenie go na flickr, więc pewnie niedługo mi się znudzi :))

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: zabrali mi flickera :((

Post autor: astridnat »

No to trzeba przyznać flickrowi, ze wrzucanie zdjęć to przyjemność. Także z telefonu. W przeciwieństwie do bloggera, który ma koszmarną aplikację na telefon. Niestety mój 10 letni lapek już nic nie obsługuje, bo przeglądarki na Viście nie są wspierane... Łączę się z Tobą w bólu . ;(
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość