moje lalki

Masz bloga? Flicka? Stronę? Pokaż nam!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
coffee12
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2018, 10:32
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

moje lalki

Post autor: coffee12 »

Zapraszam na mojego bloga

http://coffeeanddolls2.blox.pl/html
„Jeśli masz zmartwienie – napij się kawy, jeśli się cieszysz – napij się kawy, jeśli jesteś zmęczony – napij się kawy.”
Martyna Wojciechowska

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: moje lalki

Post autor: Czarnab1 »

Gratuluję założenia bloga. Uwielbiam Superstarki, więc będę do Ciebie zaglądać. :zakochany:

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: moje lalki

Post autor: Aarjelin »

Też uwielbiam mold Superstar, Steffie 1971 i Skipper 1987 (jest taki słodki ^^ ).
Widać, że blog prowadzony z pasją o pasji :ok: Ale zaglądaj też i tu do nas ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
coffee12
Posty: 11
Rejestracja: 26 kwie 2018, 10:32
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: moje lalki

Post autor: coffee12 »

Dzięki za komentarze. Pochłaniam blogi Barbiowe w całości! Zainspirowało mnie to jak Wy opisujecie swoje lalki, a blog to taki sposób na porozmawianie o nich, bo wśród otaczających mnie ludzi, raczej nie wielu interesuje się lalkami, a przynajmniej nie powyżej 12 roku życia :) Z założenia chciałam pisać krótko i zwięzłowato, ale jakoś mi nie wychodzi, bo każdy szczegół wart jest by o nim wspomnieć :):)
„Jeśli masz zmartwienie – napij się kawy, jeśli się cieszysz – napij się kawy, jeśli jesteś zmęczony – napij się kawy.”
Martyna Wojciechowska

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość