Laleczny Tumblr

Masz bloga? Flicka? Stronę? Pokaż nam!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lifeinplastic
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2016, 13:47
Kontakt:

Laleczny Tumblr

Post autor: lifeinplastic »

Jakiś czas zamiarowałam założyć bloga, ale nigdy nie miałam weny. Przypomniałam sobie, że mam konto na tumblrze. Jak na tę chwilę mi wystarczy. Wrzucam sobie tam swoje czysto amatorskie zdjęcia. Moimi narzędziami są dość prymitywne: telefon, który powinien być na emeryturze i programy do "przeróbek" zdjęć online. Dopiero zaczynam, nie bijcie :boisie:
http://plasticlife.tumblr.com

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Laleczny Tumblr

Post autor: Ciabas »

Bardzo podoba mi się drugie i trzecie zdjęcie. Wygląda dosłownie jakby Barbie zabrała Ci aparat narobiła selfików i zapomniała wykasować :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Laleczny Tumblr

Post autor: Miranda »

I dobrze, że nie posiadasz bloga. ;) Nie masz na razie na niego pomysłu, to zdecydowanie lepiej poprzestać na zdjęciach. :)
A co do programów - z darmowych polecam Gimpa, który ma spore możliwości i dużo wtyczek.

Awatar użytkownika
lifeinplastic
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2016, 13:47
Kontakt:

Re: Laleczny Tumblr

Post autor: lifeinplastic »

Zdecydowanie bardziej wolę robić zdjęcia. Nawet nie wiem, czy kiedykolwiek założę blog. Może kiedyś wypączkuje mi w głowie pomysł, a może nie będzie mi potrzebny w ogóle? ;)
Co do technicznych spraw. Jak na razie nie posiadam swojego laptopa, na którym mogłabym sobie robić co chcę. Musi mi wystarczać pożyczany od brata i ten mój telefon dziadowski :D. Na tym sobie "strugam" swoje wypociny.

Ciabas dzięki. Na niektórych zdjęciach o "selfie" akurat mi chodziło :D

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Laleczny Tumblr

Post autor: Ciabas »

lifeinplastic pisze:Ciabas dzięki. Na niektórych zdjęciach o "selfie" akurat mi chodziło :D
I wyszło Ci idealnie :) czekam na kolejne zdjęcia ;)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
lifeinplastic
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2016, 13:47
Kontakt:

Re: Laleczny Tumblr

Post autor: lifeinplastic »

Na razie dodaję te, które już kiedyś zrobiłam i tak się "kurzyły". Muszę też zaopatrzyć się w jakieś nowe ciuszki, ale nie wiem gdzie ich szukać. Na allegro bardzo się cenią :fool:

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Laleczny Tumblr

Post autor: Miranda »


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości