Zapraszam na mojego bloga....:)

Masz bloga? Flicka? Stronę? Pokaż nam!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Zapraszam na mojego bloga....:)

Post autor: niuniek »

Kochani, tym którzy jeszcze nie wiedzą o moim blogu, oraz tym którzy kiedyś tam zajrzeli - pragnę przekazać dobrą nowinę. Mianowicie - zapraszam na mojego bloga: http://niesamowite-ale-autentyczne-hist ... og.onet.pl

Jednocześnie przepraszam, że ostatnio mnie tam długimi czasy nie było. Niestety było to powodowane przede wszystkim "niezawodną" techniką i wprowadzanymi zmianami na blog.pl , co uniemożliwiało dokonywanie moich jakichkolwiek wpisów, czy też ich edycję. Poza tym nagromadzone obowiązki i brak czasu - mam na myśli Natalinkę i niekończące się zabawy z Mariuszkiem.
Ale dzisiaj mnie miło zaskoczyło, że wreszcie działa, że wszystko ok. Także obiecuję poprawę. Obiecuję na nowo pisać. Zaglądajcie i zapraszajcie swoich znajomych. Namawiam również do komentarzy.

Tematyka różnorodna, z życia wzięte.

Pozdrawiam
Niuniek

Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Zapraszam na mojego bloga....:)

Post autor: niuniek »

niuniek pisze:Kochani, tym którzy jeszcze nie wiedzą o moim blogu, oraz tym którzy kiedyś tam zajrzeli - pragnę przekazać dobrą nowinę. Mianowicie - zapraszam na mojego bloga: http://niesamowite-ale-autentyczne-hist ... og.onet.pl

Jednocześnie przepraszam, że ostatnio mnie tam długimi czasy nie było. Niestety było to powodowane przede wszystkim "niezawodną" techniką i wprowadzanymi zmianami na blog.pl , co uniemożliwiało dokonywanie moich jakichkolwiek wpisów, czy też ich edycję. Poza tym nagromadzone obowiązki i brak czasu - mam na myśli Natalinkę i niekończące się zabawy z Mariuszkiem.
Ale dzisiaj mnie miło zaskoczyło, że wreszcie działa, że wszystko ok. Także obiecuję poprawę. Obiecuję na nowo pisać. Zaglądajcie i zapraszajcie swoich znajomych. Namawiam również do komentarzy.

Tematyka różnorodna, z życia wzięte. Chodź tak do końca nie są to zwyczajne sceny, jakie mogą się przytrafiać wszystkim. Tutaj w większości opisuję sceny paranormalne, duchowe/ Jeżeli lubicie opowiadania z dreszczykiem, poparte jedynie i wyłącznie faktami - zapraszam.

Ps. Już nowe opowiadanie jest :):):)

Pozdrawiam
Niuniek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Zapraszam na mojego bloga....:)

Post autor: jewelsnake »

Bardzo lubię Twój blog, często na niego zaglądam i wyczekuje update'tów :) Ciesze się, że dodałaś nowy wpis!
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Zapraszam na mojego bloga....:)

Post autor: niuniek »

jewelsnake pisze:Bardzo lubię Twój blog, często na niego zaglądam i wyczekuje update'tów :) Ciesze się, że dodałaś nowy wpis!
Kiziu - jak miło Cię usłyszeć :happy: Bardzo się cieszę, że zaglądasz do mnie i czytasz moje wypocinki. Od razu pytam co u Ciebie, ale to oczywiście na priv i mocno, mocno ściskam! :* Pozdrowienia również dla siostry :lapka:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość