Klony lalek Monster High

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: MajorMistakes »

Bardzo możliwe, że pytanie ociera się (hy hy, skojarzenie psychiatryczne mam) o wątek "Dobierzmy ciałko", ale... Z przyczyn mnogich wolę zadać je tutaj- czy widzieliście Drogie Forum kloniki monsterek o kolorze cielistym? Doszła do mnie głowa klona Jenny i jest TAKA ładna, że zasłużyła z miejsca na artykułowane ciałko. Zastanawiałam się nad Bratzillowym (drogawe), obitsu (hy hy') i ewentualnie nad klonami MH. Chodzi mi o blade ciałko z lekko różowawym odcieniem...
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Lacrima »

Heeh... Mam podobny problem z glowami od licci, livkowe by bylo niezle tylko nie wiem czy bedzie dostatecznie jasne.... :/
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Może poszukaj w klonach Everek? Z monsterkiowych na żywo widzę ostatnio tylko sztywne ciemnozielone albo zgniłoróżowe. Gdzieś na flickerze widziałam Drakę w kolorze zbliżonym do Cleo, ale nic z jasnoludzkich odcieni.
(nie mam pojęcia czemu wcześniej nie zważyłam, że coś tutaj napisałaś :|)


Lalki z Pepco mają męską wersję : D
Obrazek
puff-pink.tumblr.com
Revenge? :rotfl: Za tą serią musi stać świetna historia.

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: LuLu »

MajorMistakes pisze:Bardzo możliwe, że pytanie ociera się (hy hy, skojarzenie psychiatryczne mam) o wątek "Dobierzmy ciałko", ale... Z przyczyn mnogich wolę zadać je tutaj- czy widzieliście Drogie Forum kloniki monsterek o kolorze cielistym? Doszła do mnie głowa klona Jenny i jest TAKA ładna, że zasłużyła z miejsca na artykułowane ciałko. Zastanawiałam się nad Bratzillowym (drogawe), obitsu (hy hy') i ewentualnie nad klonami MH. Chodzi mi o blade ciałko z lekko różowawym odcieniem...
Widziałam kiedyś jakiegoś klona Clawdeen właśnie w cielistym kolorze, tylko nieco ciemniejszym niż "blade ciałko z lekko różowawym odcieniem" niestety :C Bratzille podrabiane miały też blade ciałka z tego co pamiętam.
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
Paulina1230
Posty: 68
Rejestracja: 26 sty 2014, 13:48
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Paulina1230 »

Obrazek
Zapłaciłam 15zł :p
Szukający przyjaciół Forever Alone, który kolekcjonuje białe kartki

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 593
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Daga »

Natknęłam się ostatnio na klony Monsterek w najmniej spodziewanym miejscu - w okolicznym spożywczaku xD Być może te konkretne lale już były gdzieś w temacie, ale czasami trzeba samemu zobaczyć, żeby uwierzyć.
Nie udało mi się niestety wygooglać nic, a już tym bardziej fotek, więc pozostaje mi opis. Czasami takie malutkie, wyjątkowo "chińskie" w wykonaniu laleczki wielkości baśkowej Kelly sprzedaje się w pudełku z cukierkami czy innymi słodyczami równie nieszczególnej jakości co zabawka. Te miały na pudełku nazwę "... Lady" (Midnight? Mystic? Nie zapamiętałam niestety), a wyglądały mniej więcej tak, że na ciałku takiego kellypodobnego malucha osadzono... białą lub różową głowę monsterkopodobną. Taką, jak ma Draka na tej fotce (z tej notki), tylko odpowiednio mniejszą.

Jeśli ktoś gdzieś kiedyś trafi na tego koszmarka i będzie dysponował obrazkiem, niech koniecznie się podzieli - to coś rozwala doszczętnie :rotfl:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Stary_Zgred »

Daga pisze:Jeśli ktoś gdzieś kiedyś trafi na tego koszmarka i będzie dysponował obrazkiem, niech koniecznie się podzieli - to coś rozwala doszczętnie :rotfl:
Widziałam je! W głowie nawet nie postała mi myśl, żeby toto kupić, bo brzydkie było, ale i zdjęcia nie zrobiłam :(
W mojej okolicy te małe paskudztwa sprzedawano w sklepie "wszystko po złotówce".
Obrazek

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Ner »

Ja też widziałam! Kosztowało mniej niż 3zł, a do tego tak mnie wkopało w ziemię, że musiałam to dołączyć do swojej potworkowej trzody. Jest bardziej straszna, niż normalne Monsterki :D

Awatar użytkownika
Morrighan
Posty: 128
Rejestracja: 03 sty 2015, 20:24
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Morrighan »

Znalazłam dziś takie coś w chińczyku i nawet jak na chińczyka dość drogie było bo o zgrozo 10 zł :D Paula z Kauflanda już tańsza :) Ale musiałam kupić bo maleństwo będzie piękną córeczką dla Draculaury :D Była w dwóch wersjach z kotkiem lub pieskiem :D Na zdjęciach nie widać ale ma dwa kucyki na głowie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: reiha »

Widziałam na blogu Capricorn, że w Home Say można dostać główki-odrzuty z fabryk. Byłam dzisiaj i dokonałam aktu rozrzutności, jak kiedyś najdzie mnie szał twórczy, to nie będzie mi szkoda ich zepsuć :D
Z góry mówię, że z powodów natury technicznej nie mogę kupić ich dla forum :<
Obrazek
Obrazek
Może kiedyś dorobię się dla nich różowego ciała CAM, bo to szare, mumiowe pewnie będzie wyglądało okropnie.

Niebieskie włosy Operetty to jakby kanekalon trochę gorszej jakości niż u Ghoulii, ale może mi się tylko tak wydawać. Drakowe włosy są standarowo Drakowe. Mają z tyłu sygnaturę, lekko startą. Skalpy są pomalowane na kolor oryginalnych włosów.
Ciała są klonikowe, śmierdzą niemiłosiernie (aż kicham od nich, ble), ale nie są puste w środku. Jakby tors Bratz z gumowymi nogami zwykłej lalki. Ręce też są chyba z gumy.
Widziałam jeszcze zielonego klona z ciałem pseudomonsterkowym (wymacałam przez sukienkę wzór na majtkach :P) i nogami Barbie, nie wiem czy nie wziąć go dla główki Novi Stars...


-
edycja:
rozdłubałam je, Draka z kitką ma tak gęste włosy, że nie ma porównania do oryginału :rotfl: Ciuchy są porządnej jakości.
Wszystko musi zniknąć z mojego pokoju, bo nie przestaję kichać :| Najbardziej śmierdzą włosy.

Nezumi
Posty: 9
Rejestracja: 15 sty 2015, 01:45
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Nezumi »

Nie mam pojęcia czy je widzieliście, ale poczułam się w obowiązku, żeby je tutaj pokazać :serducho: Prosto z Kołobrzegu.
http://oi58.tinypic.com/vyy71z.jpg

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Nezumi pisze:Nie mam pojęcia czy je widzieliście, ale poczułam się w obowiązku, żeby je tutaj pokazać :serducho: Prosto z Kołobrzegu.
http://oi58.tinypic.com/vyy71z.jpg
A my sobie wyrywamy włosy z głowy, żeby dopasować odcień ciałka do głowy :D

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Ner »

Reiha, w polskim chińczyku spotkałam odpady chyba z tego samego rzutu. Nawet ciuszki są takie same. Ten gumowy płaszczyk ma nawet metkę Simby, wiec to odrzut obu firm jednocześnie :D Moje też śmierdziały, ale po jakimś czasie trochę wywietrzało. No i zdaje się, że były bardziej poczochrane :D
Strasznie podoba mi się ta Operetta, ciekawie wygląda w takim alternatywnym kolorze. Ja mam blond Drakę, błękitnowłosą Abbey i Lagoonę w brązie :D Jak na razie, tylko Drace dokupiłam ciało :)
Obrazek

No i pogorszyły się haloweenowe klony MH z dwupaków za 2 dychy. Ostrzegam wszystkich, którym kiedyś chwaliłam. Pierwsze, jakie mam i jestem z nich zadowolona, mają całe gumowe ciałko i normalne stopy. Potem widziałam już tylko takie całe plastikowe (prędzej łamała się noga, niż się ją zgięło) ze stópką zmniejszoną pod rozmiar Barbie. Są do niczego...

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Klony lalek Monster High

Post autor: Stary_Zgred »

Nezumi pisze:Nie mam pojęcia czy je widzieliście, ale poczułam się w obowiązku, żeby je tutaj pokazać :serducho: Prosto z Kołobrzegu.
http://oi58.tinypic.com/vyy71z.jpg
Mamy zwyciężczynie dzisiejszego dnia. Draka-syrenka i Clawdeen-syrenka rządzą!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość