Nasze uroklliwe klony

Wszystkie niefirmowe lalki zasługujące na uwagę
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: roroDolls »

ale super! jak z upitoleniem glowki na cialko??

-- 21 lis 2017, o 23:28 --

ale super! jak z upitoleniem glowki na cialko??

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Dampirg85 »

Only NM pisze:Kilka miesięcy temu otworzyli u mnie nowego chińczyka, jest wielki i są też zabawki!
Oto co napotkałam:
https://farm5.staticflickr.com/4565/384 ... d3d1_c.jpg
Lalka nie ma mobilnego torsu, jest z porządnego plastiku, stawy niewyrobione. Niestety pannę za bardzo rozkraczyłam i pękła jej taka gumka w kształcie symbolu nieskończoności która była odpowiedzialna za utrzymywanie nóg, w jakiej ja byłam rozpaczy jak mi noga odpadła! Na szczęście naprawiłam kawałkiem gumki do majtek i jest, cała i nawet stojąca! Buty są zaskoczeniem bo po bokach się odpinają, ona w nich stoi! Same stopy są ciekawe. Płaskie i zginają się jak u obitsu, ale duży palec jest lekko odchylony jakby do noszenia japonek. Mankamenty to zdecydowanie niedopasowany kolor głowy do ciała, głowa jest o ton za jasna - na zdjęciach raczej tego nie widać. Jak na lalkę za 29 zł jestem zadowolona!
Mam pytanie, czy to ciałko pasowało by kolorystycznie do Barbie Fan BingBing?? :o :slinka:
Bo już od wieków szukam bladego ciałka dla mojej Fan ale bezskutecznie. :bezradny:

//Nie cytujemy zdjęć! Miranda

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Stary_Zgred »

Seria"DefaLucy" trochę odżywa dzięki nowym typom buziaków :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Aarjelin »

Stary_Zgred, kompletnie nie znam tej serii :mysli: ale jakiś taki no całkiem sympatyczny ten buziak :D zwłaszcza te usteczka i policzka urocze ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Stary_Zgred »

Kaufland atakuje klonami matellowskich laleczek o moldzie "Kayla/Lea". Nie strzymałam i wzięłam jedną ze sobą do domu. Nie jestem w stanie obojętnie wzruszyć ramionami, gdy w grę wchodzi lalka o twarzy Kayla/Lea. A ta ma żółte oczy, co już kompletnie mnie dobiło. Jakościowo laleczka nie odbiega od matellowskich budżetówek - ciało jest twarde jak kamień i niezginalne. Nogi są kształtne - lalce zaoszczędzono patyków. W pudelku kryje się oprócz lalki, co mnie nielicho zaskoczyło, stojak. Lalka nie ma swojego imienia, jest zapakowana w pudełko oznaczone nazwą "Balowa księżniczka". Cena - 24,99 zł.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Gdyby nie te żółte oczy, to byłaby całkiem fajna :) Ciekawe, że na potrzeby produkcji klonów ktoś odkopał taki mold :)

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Miranda »

A mnie się te oczy właśnie dlatego podobaja. Kurczę, wyglada na to, że muszę jeszcze raz biec do Kaufa.

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: DragonLady »

Całkiem fajna :). Zgredziu, a jakieś patrzące prosto też są?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Stary_Zgred »

DragonLady pisze:Całkiem fajna :). Zgredziu, a jakieś patrzące prosto też są?
Były. Ale z inszym typem twarzy. O, takusim:

Obrazek

Kayle/Lee były tylko krzywopatrzne.
Obrazek

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: DragonLady »

Dzięki :). Kayle jednak ładniejsze, szkoda, że krzywopatrzne :).

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Aarjelin »

Stary_Zgred pisze:Kaufland atakuje klonami matellowskich laleczek o moldzie "Kayla/Lea" (...) Nogi są kształtne - lalce zaoszczędzono patyków. W pudelku kryje się oprócz lalki, co mnie nielicho zaskoczyło, stojak.
Kurczę, narobiłaś mi ciekawości na te nogi xD A oczka faktycznie dość zadziwiające :mysli: ale jako ciekawostka czy dla chcących poćwiczyć ooakowanie... no i też lubię ten mold więc gdybym miała Kauflanda w pobliżu pewno by się skończyło na tym samym xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Pokrzyva »

Mnie się ten klinik podoba, oczy tez, ma czarne włosy = plus, tylko... Ja ślepnę, czy ona ma żółtozielone brwi? xD
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Aarjelin »

Pokrzyva pisze:Mnie się ten klinik podoba, oczy tez, ma czarne włosy = plus, tylko... Ja ślepnę, czy ona ma żółtozielone brwi? xD
ano, to chyba rozmazany żółty z czarnymi włoskami xD bo sobie po prostu pociągneła je tym samym cieniem co powieki a który to dobrała pod kolor tęczówek... no lubi kobieta żółty, cóż poradzić xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: lwica »

Ta podrabiana Lea jest śliczniutka i te żółte oczka cudowne. :serducho: Tylko te brwi to u mnie wyglądają na bardziej zielone. xD

Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Nasze uroklliwe klony

Post autor: Ashley Shell »

Ja po raz pierwszy w historii lalkowania kupiłam klonika, w ulubionym papierniczym za 13zł. Całkiem fajna buźka, włosy i tułów. Nogi to tragedia ;)
ObrazekElena from Avalor (fake barbie) by Ashley Shell, on Flickr
ObrazekElena from Alavor (fake barbie) by Ashley Shell, on Flickr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości