Poppy Parker

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Poppy Parker

Post autor: marshalka »

Czyli lalka stylizowana na lata 50te (w większości przypadków), bardzo elegancka.
Prawie każda Poppy (tego nie jestem pewna) ma ruchome nogi w kostce i dzięki temu może nosić szpilki i buty na płaskim obcasie.
Jedni są nią zauroczeni inni jej niecierpią. :)

Zdjęcia od IT.


The Happening:

Obrazek


Day Tripper:

Obrazek



Są też większe Poppy Parker - Fashion Teen 16', czyli ok. 40cm.

Shop Around:
Obrazek

Obrazek


Love Letters:
Obrazek

Obrazek


Spring Morning:
Obrazek

Obrazek


Precious Love:
Obrazek

Obrazek


Jest jeszcze Poppy Parker as Sabrina:

Miss Fairchild:
Obrazek

Isn't It Romantic:
Obrazek

Most Sophisticated:
Obrazek

The Chauffeur's Daughter:
Obrazek
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: dollbby »

Popki sa obłędnie piękne. Te usta wyrażają takie... znudzenie i wyższość a jednoczesnie ... " dasz buzi"? :D
Choć Bardzo podobne do FR to cena powala ! Czy to ze względu na mold czy te stopy??

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: marshalka »

dollbby pisze:Popki sa obłędnie piękne. Te usta wyrażają takie... znudzenie i wyższość a jednoczesnie ... " dasz buzi"? :D
Choć Bardzo podobne do FR to cena powala ! Czy to ze względu na mold czy te stopy??
Jako jedyne mają te stopy, ale czy to jedyny powód na tak wysoką cenę to pewności nie mam. Ostatnio w Wclubie była do nabycia jedna, ale nie była tak droga jak na eBay'u... Czasem mi się wydaje, że ludzie robią to dla wzbogacenia się na rawdziwych kolekcjonerach... Smutne, ale takie są prawa rynku... :(

Poza tym Popek jest mniej, mają lepiej dopracowane dodatki i dużoooo ludzi je chce... :(
Mi więcej chce, tym droższe są... :(
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: BarbieDream »

One są śliczne, naprawdę... Ale zaraz po spojrzeniu na twarz mój wzork pada na ich stopy - no i nie mogę... Dla mnie są komiczne! xD Jeszcze te buciki wyglądają jak kajaki.

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: dollbby »

marshalka pisze:
dollbby pisze:Popki sa obłędnie piękne. Te usta wyrażają takie... znudzenie i wyższość a jednoczesnie ... " dasz buzi"? :D
Choć Bardzo podobne do FR to cena powala ! Czy to ze względu na mold czy te stopy??
Jako jedyne mają te stopy, ale czy to jedyny powód na tak wysoką cenę to pewności nie mam. Ostatnio w Wclubie była do nabycia jedna, ale nie była tak droga jak na eBay'u... Czasem mi się wydaje, że ludzie robią to dla wzbogacenia się na rawdziwych kolekcjonerach... Smutne, ale takie są prawa rynku... :(

Poza tym Popek jest mniej, mają lepiej dopracowane dodatki i dużoooo ludzi je chce... :(
Mi więcej chce, tym droższe są... :(
o w sumie tak, serie limitowane w małych ilościach... na tematy zarobkowe to sie nie wypowiadam, bo mnie krew zalewa....

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Mangalarga »

Marzy mi się jakaś Poppy, są cudowne! Ten dzióbek jest dokładnie taki, jak napisał Dollbby - niby znudzony, ale jednak troszkę zalotny.
Chyba to marzenie pozostanie marzeniem, ich ceny zabijają :no:

16-tki tak bardzo do mnie nie przemawiają, widać drobne różnice w moldzie, dzióbek już nie ten :D
Obrazek

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: privace »

Ja mam mocne postanowienie, że jak się nagle i niespodziewanie wzbogacę, to sobie Popkę kupię, koniecznie długowłosą blondynkę ;)

Awatar użytkownika
Kimiko
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2012, 13:41
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Kimiko »

Myślę, że posiadanie chociaż jednej takiej lalki w kolekcji to przyjemność :)
Życie to taka durna gra, ale przyznam, że grafikę to ma niezłą.

http://www.littlepullipeyes.blogspot.com - zapraszam ^^

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Stary_Zgred »

Śliczne laleczki. Ale muszę przyznać, że nie wszystkie mi się podobają. Takiej lalki, jak na poniższym zdjęciu, to bym u siebie nie chciała mieć, bo kojarzy mi się z solaryjną cichodajką O.O

//Usunięto nieaktywne linki do zdjęć. Jeśli chcesz wstawić nowe zdjęcia, skontaktuj się z administratorem lub moderatorem forum. Miranda
Obrazek

Awatar użytkownika
Violla Nask
Posty: 274
Rejestracja: 30 kwie 2012, 09:00
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Violla Nask »

:) sie usmialam Stary Zgredku:P
moja lalkowa stronka http://lalkomania.blogspot.com/

zawsze mam dużo do pogadania - zwłaszcza jako mama:)
http://mamydopogadania.blogspot.com/
a tu moje niezdarne jak na razie próby biznesowe:)
http://www.mamaodrana.pl

Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Lena »

Poppy Parker mają coś w sobie. Podoba mi się ten dzióbek, choć co do stóp,to mam mieszane uczucia. Przyznam, że Dream Teen mnie powaliła i bardzo bym ją chciała mieć. Ma idealny makijaż i włosy. :serducho:
A, jeśli chodzi o te większe (16), to już nie mają takiego uroku.

Awatar użytkownika
niuniek
Posty: 602
Rejestracja: 08 sie 2012, 02:08
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: niuniek »

:slinka: Ale jakie mają śliczne oczka!!! I te kreacje - obłęd!!! Tak mi coś przychodzi na myśl epoka miss Kennedy. Do tego powinni dostawić jakąś suuuper amerykańską furkę z lat 50tych, jakiegoś cadillaca....

Dla mnie BOMBA!!!!!!

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Only NM »

Lubię Poppy, jednak nie przypadła mi do gustu na tyle by ja posiadać. Ta twarzyczka przypomina mi mold Steffie, i to bardzo. Jest tylko inaczej malowana.
Ciekawi mnie tylko fakt czy ona na prawdę stoi w szpilkach, skoro ma taką śrubkę która pozwala jej na zmienne pozowanie stup.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Talita987
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: Talita987 »

Jakie ona mają piękne oczy i usteczka :) przy niektórych są również łądne piegi :D
The Horses... I love horses :D

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Poppy Parker

Post autor: KiciaKocia »

Niby wszystko pięknie, lalki cudne, ale ten kaczy dzióbek zamiast ust... x.X Niby taki drobiazg a potrafi człowiekowi zbrzydzić lalkę do końca...
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości