Integrity Toys 2017

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Czarnab1, oj mi też :) Aż sam się sobie dziwię, bo podoba mi się też bardzo Positively Plaid - taka Popkowa Blair Waldorf ;) Obie baaardzo udane. Gdyby nie ograniczenia budżetowe i przestrzenne, i to, że przywalili nieźle z tym mega giftsetem Adele, to byłbym blisko do zaproszenia pierwszej Poppy Parker do swojej kolekcji :)

Awatar użytkownika
b.b.pl
Posty: 113
Rejestracja: 22 lut 2015, 20:32
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: b.b.pl »

Czemu zawsze serce bije mi najmocniej do blondynek. Z tej części uważam ja za najlepsza. Tez mam postanowienie co do PP nie szaleć i nie kupować wszystkiego co się chce bo jednak moimi faworytkami są FR i NuFace. Wiec na nich się skupiam najbardziej.
ObrazekAyumi Nakamura by David J, on Flickr

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Asiasta »

Wszystkie Poppki sa śliczne. Ale dwie środkowe są ubrane w moim klimacie i gdybym miała się zdecydować na jedna z nich wybrałbym Where it's at. Jej styl kojarzy mi sie z lalkami Dynamite girls. Pasowala by do moich slicznotek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Asiasta »

Jak często W sklepie Integrity Toys są wyprzedaże?
Pytam, ponieważ zastanawiam się nad kupnem tej lalki http://www.integritytoys.com/shop20/RAP ... utfit.html .
Z drugiej strony mogłabym poczekać na kolejne wyprzedaże ale nie wiem czy te organizowane są jedynie pod koniec roku czy częściej.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Asiasta, rzadko, nawet bardzo rzadko sklep IT organizuje wyprzedaże. Teraz jest to, jak sami określają, "FINAL LIQUIDATION SALE!" i rabaty są naprawdę duże. Po prostu wyprzedają to, co na przestrzeni lat i miesięcy zalegało im w magazynie. Na kolejną taką okazję pewnie trzeba będzie sporo poczekać.


Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Asiasta »

Jak dlugo czekacie na swoje zamowienia w sklepie Internetowym Integrity Toys? Pytam ponieważ moja lalka 26 grudnia przyleciała do Polski i do dnia dzisiejszego nie dotarła do mnie. Nie wiem jak długo mam na nią czeczekac oraz gdzie pytać w razie gdyby nie dotarła. Druga lalka tez jest już w Polsce od 2 dni.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

Jeśli trafiła na cło - to zdarza się, że ok 2-3 tygodni. A tak to zależy od sortowni i potem poczty...


Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: BarbieDream »

Integrity zawsze wystawia faktury, więc pewnie bez cła się nie obędzie, sprawdzaj tracking i cierpliwie czekaj na informacje :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

To raczej będzie vat, cło z tego, co się orientuję, naliczane jest przy dużych zamówieniach. Jeżeli masz fakturę od IT, potwierdzenie transakcji z paypala albo po prostu swojej karty - przesyłasz mailem do celnego z nrem swojej sprawy i dość szybko sobie z tym radzą. Jeżeli na trackingu widzisz, gdzie jest paczka, możesz zawsze zadzwonić do urzędu celnego pocztowego i dowiedzieć się jaki jest nr tej sprawy i przesłać im potwierdzenie płatności wcześniej, nie czekając na polecony z dokumentami.
No i taka procedura naliczania opłat raczej nie trwa aż 3 tygodnie - pani w urzędzie powiedziała mi kiedyś, że przy mniejszych przesyłkach to jest do 3 dni roboczych.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Asiasta »

Moja siostra bez problemu otrzymala swoje lalki. Zaczynam sie obawiac o to czy w ogóle do mnie dojdzie ta lalka :stres: Ostatnia informacja jaka otrzymalam:
December 26, 2017, 1:59 pm
Departed
WARSAW, POLAND
Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 26, 2017 at 1:59 pm. The item is currently in transit to the destination.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

To spróbuj sprawdzić tracking na stronie poczty polskiej - tam powinnaś widzieć, gdzie dokładnie jest Twoja paczka i na jakim etapie są procedury importowe, czasem jest tak, że USPS, czyli amerykańska poczta, nie czyta tych informacji poprawnie kiedy już przesyłka trafi do naszego krajowego obiegu.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Asiasta »

Mam to sprawdzic po numerze przesylki jaki otrzymalam od USPS?
Na stronie poczty polskiej jest tylko informacja kiedy wyslano przesylke z NY

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Integrity Toys 2017

Post autor: Pink Flamingo »

Dokładnie tak, nr przesyłki, który masz z usps powinien działać też w systemie poczty polskiej. Jeżeli nie widać tam takiej przesyłki, może rzeczywiście warto skontaktować się z nimi na infolinii i dowiedzieć, gdzie może być Twoja paczka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości