Dyniogłowe plotki i nowości

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

ShokoCat pisze:Byłabym szczęśliwa, gdyby wyszłedł jakiś pullip z bardziej charakternym makijażem (jak np. Wilhelminy). Bo ciągle tylko "słit i kałaji". Cukrzycy idzie dostać
Ale z jakimś normalnym kolorem plastiku, żeby w razie "w" można było ciałko na obitsu zamienić.

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Majka Chan pisze:
LolitaDolls pisze: A wartość koichiego i naoko polecam sprawdzić w jakichś sklepach z normalnymi cenami, bo są lepsze od na przykład czekoladki czy la robe vert bleu. W plasticpopie nic nie jest tanie, z pewnością nie nowe lalki.
Wiem, że na plasticpopie nie mają niskich cen ;), ale w większości sklepów mają cudowne ceny (na ps aktualnie kosztują 135$ z 189$ (O.O)). A w japońskim groove shopie kosztują chyba 20000 jenów, chyba na polskie 613. Za tą cenę tam można już kupić może inna lalkę, nawet te z creators label (nawet już z wysyłką ;))
LolitaDolls pisze: A nie sądzę żeby wrócili do creators label, bo po co? Dobrze im się powodzi, zarabiają krocie na japońskich fanach którzy kupują mangowe pullipki... Machina groove'a już na dobre się rozkręciła i nie wiem dlaczego mieliby powracać do starych rozwiązań, skoro im się to zwyczajnie nie opłaci.
Mimo, że są nastawieni na rynek japoński to wiem, ale przecież słit i kałaji pullip od Pojszyna się sprzeda, bo Japończycy uwielbiają kałaji i wszystko kupią ;).
135$ to według ciebie zła cena jak na nówkę? Zresztą porównywanie ceny nowej lalki do ceny lalki sprzed kilku lat nie ma sensu, bo lalki z CL naprawdę potrafiły kosztować więcej jak wychodziły na rynek i jakoś nikt nie miał za to pretensji. I nie sądzę że wszystko kupią, bo mimo wszystko robienie mangowych sailorek i ogólnie jakichkolwiek mangowych rzeczy opłaci się bardziej niż wydawanie ładnej lalki która nie jest mangowa ani słodka, zwłaszcza że pullipy często są kupowane przez jakiegoś randomowego kolekcjonera, który nie kolekcjonuje pullipek, tylko figurki ze swoich ulubionych anime. Ładną sailorkę kupi także kolekcjoner ze Stanów albo innego kraju chociażby po to, żeby przestylizować ją i zrobić swoją lalkę marzeń. A Poison na 100% nie sprzedałaby Groove'owi pullipa malowanego przez siebie, bo zdaje sobie sprawę z tego, że zarabia w 99% ze sprzedaży właśnie pullipów. A po co kolejny dal czy byul, który wyglądałby tak samo jak poprzedni? Makeupy posion mają to do siebie, że są prawie identyczne, mają tylko inne kolory. Oprócz tego to nie rozumiem narzekania na ciągle powtarzające się np. Alicje, a pragnienia wydania przez Groove kolejnej takiej samej serii.
PS przepraszam za składnie i za wszystko, ale juz praktycznie zasypiam przed ekranem :D

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Poza tym ogromną część rynku stanowią Koreanki, Japonki i Chinki, które mają o wiele wyższy próg dopuszczalnej słodyczy niż my ;) Nie chcę generalizować, ale z moich doświadczeń wynika, że jeśli Azjatka nie lubi słodkich rzeczy, to wcale nie kupuje lalek. Jeśli lubi, to bierze tę z lukrowaną babeczką w formie kapelusika ;)

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-206.html
Nowa sailorka, według tłumacza to Black Lady.
Mi się jakoś wydaje wyglądać na Serenity w innych ciuchach z trochę innymi kolorami mejkapu. Ale mi się tak zdaje. Wydaje mi się też, że jest jakoś mniej "uśmiechnięta" niż inne pullipy.
Po zakryciu tego tego księżyca i przestylizowaniu jej mogła być by nawet fajną modelką ;).

Psss. Czy mi się wydaje, ze ma buty zerżnięte od Galene? XD

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Ciabas »

To Chibiusa jako Black Lady. Tylko włosy za jasne jej zrobili.
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Annorelka »

Black Lady to córka Serenity, stąd podobieństwo. :)

Jako, ze jestem wielką fanką Sailorek (jakby ktoś się nie skapnął) to w pierwszym momencie bardzo się cieszyłam na te lalki, pomimo, że Pullipy i podobne mnie nie ciągną. Jakby to ująć, udało im się mnie złapać na sam fakt, ze to Sailorki. Ale potem, gdy pojawiły się lepsze fotki - ciuszki są dziwaczne i jakby za duże, włosy mają bardzo jaskrawe kolory (moim zdaniem zbyt jaskrawe), no i TA CENA. 500 złotych, serio? Pulipy podobno mają to do siebie, ze ich ciałka są łamliwe, więc trzeba by jeszcze zainwestować w jego zmianę. Sorry, nie.
(już pomijam typowo fanowskie zarzuty, że postaci mają być wzorowane na oryginalnym anime, gdzie postaci mają nieco inne stroje, a Serenity była wzorowana na tej mangowej... niby szkopuł, niby wybór projektanta lalki, ale jako osoba, która bardzo lubi anime i nie przepada za sailorkową mangą - to razi w oczy)
Sailor Moon zasługuje na lepsze lalki.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

O Black Lady już było, więc teraz czas na:

Taśka Undertakera
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-213.html
i Isula Małego Księcia
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-212.html

Praktycznie wszystkie Isule, to dla mnie materiał na piszczenie i przytulanie :facepalm: więc nad małym Księciem nie będę się szczególnie rozwodzić.

Natomiast Tasiek budzi u mnie bardzo mieszane uczucia. Ma pomalowane paznokcie, jasne rzęsy, za jasne brwi, bliznę z gwiazdeczek i dość specyficzny stock, a jednak ma też w sobie coś, co bardzo do mnie przemawia. Jest tajemniczy, ma piękne czipy i wszystko (nawet to, co wymieniłam jako wady), układa mu się w jedną bardzo ciekawą całość.

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Żeby wątek nie umar.
http://friendforsale.blogspot.com/2015/ ... enity.html
Kolejna chibusa, ehh, kiedy się to skończy. Ale przynajmniej jest to dal, a nie kolejny pullip...
To już 16 lalka z tej serii O.O Czekam, aż w końcu będą jakieś normalne lalki, nie mangaski.

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-221.html
Po podróbach seili przyszedł czas na podróbkę innej lalki. Tym razem Kuhn, makeup w dużej mierze zerżnięty, tylko eyeliner jest inny (i może brwi). Zalatuje też trochę makijażem galene (kolory makeupu oczu).
Moje przeczucia co do powrotu serii creator's label się sprawdziły, ale nie spodziewałam się tego, że będzie kolejna nędzna podróba innej lalki.
Sam pomysł na kolobrację, takie połączenie z My Melody jest moim zdaniem chybione. Stockowy outfit jest taki sobie, nie powala. Ogólnie lalka ma pjenkne MSRP- 22 tysiące jenów.22 tysiące jenów Cena przegięta, bo tak naprawdę lalkę z której jest zerżnięty makeup można kupić taniej, ma o wiele niższą cenę MRSP (około ¥13,650), czy w sklepach internetowych. Ale ta cena niby może być spowodowana tym, że to jakaś edycja specjalna. Czekam na aż ją wydadzą i na foty ownerskie, bo jestem aż ciekawa jej brwi. Przynajmniej to coś innego niż mangaski, ale...
Mogłam nie kupować kuhn, bo bym poczekała i miała galene z kuhn w jednym!111!!!oneone
Edit: http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-222.html
Zapowiedziano też nowe dwie pullip z serii z isulem Małym Księciem. Stocki ładne, ale lalki nijakie.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Nie mogę powiedzieć, że czuję się powalona. Dwóm ostanim niesailorkowym releasom zupełnie brakuje delikatności. Powiedziałabym nawet, że i Naoko i Melody wyglądają jak dziewczynki, które się dobrały do kosmetyków mamy ;)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Balbinka »

A mnie się akurat makijaże pullipanien nowych podobają :P za to stockowe ubranka zdecydowanie mnie nie powalają. Ale Isulek mniamniuśny :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Malina pisze:Nie mogę powiedzieć, że czuję się powalona. Dwóm ostanim niesailorkowym releasom zupełnie brakuje delikatności. Powiedziałabym nawet, że i Naoko i Melody wyglądają jak dziewczynki, które się dobrały do kosmetyków mamy ;)
Ja też, szczególnie, mimo że jestem fanką mocnych i charakternych makijaży- zgadzam się, nie wydano nic ostatnio takiego dobrego do łatwego stylizowania. Cieszę się, że zapowiedzieli coś delikatnego, pullipki z małego księcia są bardzo urocze, nawet Rose już wylądowała na mojej wishliście ^^. Co do Naoko-daję wirtualnego lajka. Tak naprawdę to brzydactwo nad brzydactwami (polecam obejrzeć jej fotki z biura groove na ich blogu, wtedy cała prawda wychodzi ;) ), bo tak naprawdę zdjęcia promo i Sheryl ociekają fotoshopem.

Sama Rose i Fox na pierwszy rzut oka wydały mi się mdłe, przez podobne makijaże. Mimo tego po obejrzeniu reszty fotek naprawdę mi się spodobały. Stockowe ciuszki są ładne, ale buty to badziew straszny. Czekam na ich wydanie, no i na fotki ownerskie. Jestem ciekawa brwi wszystkich nowych lalek.
Psst, czy ja mam coś źle z wzrokiem- Melody wygląda jakby nie miała brwi.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Malina »

Rose jest piękna! Fox też niczego sobie, ale samego Małego Księcia przytulałabym bardzo :D
Melody chyba ma jakieś brwi - o ile coś, co wygląda na 'zgoliłam sibie brwi i machnęłam dwie kreski konturówką do ust' można brwiami nazwać ;)

Czy moją wyobraźnię uszkoził Gripex czy planety na sukience Rose wyglądają jak Gwiazdy Śmierci ze SW, a róże pod kopułą jak stały element wystroju ścian szkolnych męskich toalet? ;)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

Jestem zachwycona nową panną, z makijaży innych lalek wzięli wszystko to co najlepsze i nawet nie będzie mi szkoda wydać na nią tych 180$, bo w odróżnieniu od Kuhn ma użyteczny outfit, domagam się więcej takich lalek! Te z Małego Księcia też ładnie wyszły, podoba mi się nawiązanie do ilustracji z książki, niby szczegół, a cieszy. ^^

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Lecimy z tym koksem!
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-223.html?sp Grell w wersji męskiej, Moja nowa miłość i zdecydowanie must-have, byłby idealny po zmianie wiga i chipów. Szkoda tylko, że ma takie ciemne cienie wokół oczu. Chociaż i tak ubolewam, że nie zrobili kolejnej pullipowej Grellci, bo ten model zawsze mi się podobał, tylko osiąga takie ceny, że...
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-224.html?sp Dal Alice, jakby wylądowała u mnie to chipy od razu by poszły do zmiany, ale sama w sobie jest śliczna.
http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-225.html?sp Taeyang Dodo. Ja naprawdę nie ogarniam czemu oni dają tym lalkom takie płaskie chipy D: Oprócz tego ma ciekawy faceup i... hm, osobliwy stock (ten dziób to średnio przypomina dziób). W ogóle to nie wiem czy ja mam jakieś spore braki czy coś, ale nie mogę sobie przypomnieć żadnej postaci z "Alicji..." która by choć trochę przypominała tego lalka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości