Dyniogłowe plotki i nowości

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Oty, mi też się skojarzyła z milk latte w pierwszej chwili, ale nie pisałam bo myślałam, że przesadzam z tym kojarzeniem xD

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

Nieee, one są mega podobne. xD W pierwszej chwili myślałam, że to będzie taka sama sytuacja jak z cyrkowymi lalkami- Seila w innych ciuchach, ale na szczęście się myliłam.

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Kapelusznik chyba to będzie najlepsza lalka w serii, ale ręki nie dam sobie uciąć. Czekam na resztę. Ala jest strasznie nijaka, a jej oczy- w większości lalek są takie same. Z dali wydali chibusę, paskudny model (nijaki, nie lubię całej nijakiej serii salior moon). Czekam na następne modele, bo może wydadzą coś takiego co powali dwie ostatnie najładniejsze dalki z 2013 (moim zdaniem)-Heiwę i Loa.

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Nie wiem czy jest w ogóle sens dodawać tu nowości związanych z sailorkami, bo są nijakie i mdłe do kwadratu, ale co mi szkodzi:
Obrazek
dziabnięte z fb TheHollycopter's pullip paradise
I guess there is a new Pullip based on Luna the Cat from Sailor Moon and I am pretty sure it's just a rewigged Princess Serenity
Kiedy to się skończy? Groove jedzie sobie teraz na prawach do sailorek jak po wypastowanej podłodze i zdziera kasę za nic.

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Kurcze, widziałam tą lalkę na friendforsale. Mdła i do kitu. Face-up wydaje mi się być kopią sakury miku z księżycem na czole, cała seria ma do niej podobne face-upy.
[quote=LolitaDolls]
Kiedy to się skończy? Groove jedzie sobie teraz na prawach do sailorek jak po wypastowanej podłodze i zdziera kasę za nic.
[/quote]
Jej cena mnie przeraziła i mam dość tych saliorek...wolę kupić zamiast takiej lalki Xiao czy inny starszy model.
Dżemo, to nie jest wina groove'a, bo teraz pullipy projektują pod szyldem Ars Gratia Artis.

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

https://m.flickr.com/#/photos/suemomo/18660766902/
Cofam wszystko co o niej powiedziałam (oprócz tego o outficie, bo w dalszym ciągu sądzę, że jest brzydki), przyzwoita lalka, po delikatnych zmianach można by z niej zrobić coś ładnego. W ogóle to na promo nie było widać prawie żadnego detalu z jej makijażu, a tutaj wyszło dużo, chociażby ciekawe brwi (chociaz mogłyby być bliżej siebie)

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

Eee, dla mnie nadal jest nijaka. Zobaczyłabym ją innych zdjęciach ale trza poczekać.

https://www.facebook.com/mcesewingcorne ... age_bubble

Ktoś widział?
W końcu jakiś isul, nie twór cielowopodobny.
Mejkapem przypomina mao, a z wyglądu neko mao. Czyżby nim był? Stock ma fajny,ale mało steapunkowy.


Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

EvilCupcake pisze:http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-187.html
Tutaj więcej zdjęć. Jak dla mnie bardzo fajna lalka im wyszła. ^^
O, zagadzam się. Tylko te chipy ma paskudne. Po przyjrzeniu nie przypomina mi neko mao, ale dobrze zrobionego isula. W końcu orginalnego i innnego.

Awatar użytkownika
Moro.
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Moro. »

Chyba najlepszy okres Groove był między 2008-2010, wtedy chyba był największy 'szał' na dyniogłówki i najbardziej im się to opłacało. Teraz może myślą, że skoro do jednej lalki jest tyle stylizacji, to jak zmienią np. tylko usta to ktoś i tak wykombinuje coś nowego - chodzi mi o to, że uważają, iż kolekcjonerzy i nie dadzą za wygraną, więc nie trzeba się tak starać. Jeśli chodzi o Alure, to jej pierwsza sukienka jest przecież okropnie skopiowana z Seili x3 czekam, aż będą robić identyczne stocki jak w AP, tyle, że np. niebieski stock Maretti >< Jeśli chodzi o moją wishlistę, to ponad 50% to wykupione modele 2008-2010, co chyba o czymś świadczy! A podwyższenie cen to chyba coś na kształt - "mamy nowy produkt, żeby go spróbowali ceny muszą być niskie, jak im zasmakuje i będą go znać podwyższymy, wtedy i tak będą kupować!".

-- 7 lip 2015, o 14:58 --

Tfu, ze Sticy nie Seili XD

Awatar użytkownika
Dragonella~
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2013, 16:03
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Dragonella~ »

Jeszcze więcej sailorek....

Sailor Pluto...
Obrazek
...Oraz Uranus i Neptune
Obrazek
Szczerze to lalki same w sobie brzydkie nie są, ale nie umywają się do starszych modeli :/ Podobają mi się włosy tej zielonej, ale ogólnie to strasznie przypomina mi Miku... Słyszałam gdzieś, że Groove ostatnio nastawia się na rynek azjatycki, stąd tyle lalek z mang i anime (oprócz Sailor Moon w ostatnim czasie także nowe wydania lalek z Rozen Maiden czy Black Butler). Ja nie mogę się już doczekać aż to się skończy - podobno pracują nad wydaniem nowej Yeolume!

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Dragonella~ pisze:Ja nie mogę się już doczekać aż to się skończy - podobno pracują nad wydaniem nowej Yeolume!
Pracują? Czyli moje przypuszczenia na szczęście się nie potwierdziły (chciałabym zobaczyć jakaś inną yeo niż gąsienicobrew i rudorzęs.)! I jeszcze baaaardzo, baaaardzo wyczekuję dala i taeyanga (tuxedo i nowy sebastian się nie liczą :c w końcu to animaki), bo ostatniego dala (chibuski nie liczę, również animak) czy byula wydali ostatnio... no. Chociaż hmhm, kiedy teraz wracam do tych zdjęć to neptunka z twarzy jest nawet niebrzydka.

Awatar użytkownika
Dragonella~
Posty: 11
Rejestracja: 26 lut 2013, 16:03
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Dragonella~ »

Obrazek
:) (źródło - http://dollchemy.com/showthread.php?49- ... read/page8) Mam nadzieję, że pojawi się niedługo! Dobrze że Yeolume osiągnęła jako taki sukces bo może Groove przekona się, że bardziej ryzykowne projekty (jeśli tak można to nazwać) też się opłacają, i zamiast kolejnej lalki z anime pojawi się coś nowego...

Awatar użytkownika
Majka Chan
Posty: 99
Rejestracja: 27 gru 2013, 14:30
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Majka Chan »

O, fajnie, że wydają nową Yeolkę. Chyba się na nią skuszę (ale na Kuhn i Loę kasa się sama nie uzbiera <//3), ale jak spełni moje dziwaczne kryteria.

http://pullip.net/product/Pullip--Eve-Sweet-/406/
Widzieliście?
Preorder na wrzesień.
Nowa pullipowata, w końcu jakaś normalna. Mi się aczkolwiek nie podoba, mdła jest. Ale nie jest to mangasek ani żadna Alicja, nawet dobrze.

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: ShokoCat »

Majka Chan pisze: http://pullip.net/product/Pullip--Eve-Sweet-/406/
Widzieliście?
Preorder na wrzesień.
Nowa pullipowata, w końcu jakaś normalna. Mi się aczkolwiek nie podoba, mdła jest. Ale nie jest to mangasek ani żadna Alicja, nawet dobrze.
Nie wiem dlaczego, ale ona zalatuje mi Alice du Jardin. Nie trafia w moje gusta zupełnie, ale racja, że wkońcu coś innego. Przecież oni tą biedną Alicję tłuką parenaście serii, trzy wystarczyłyby w zupełności.
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości