Dyniogłowe plotki i nowości

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Tyle tego ostatnio wydają, że winniśmy mieć już osobny temat! pewnie tylko ja będę w nim pisać, ale co z tego
Nie jestem pewna czy można to nazwać nowością, bo to... tak, zgadliście! Reedycja! Chyba im się w pupciach poprzewracało w tym Groove. Ah, tęskno mi do tych cudownych czasów, kiedy pullipy były zrobione z pomysłem!
Obrazek
Foto podkradzione z grupy fb TheHollycopter Pullip Paradise, dokładnie to stąd https://m.facebook.com/groups/137621434 ... highlights
Tak jest, to Seila, dokładniej jej trzecie wydanie... Wieje nudą, prawda? Jedyne co chyba zmienili to usta, są trochę bardziej czerwone, ale nie jestem pewna... Cóż, w każdym razie jak tak dalej pójdzie to nie będę miała czym uzupełniać wishlisty. A co Wy myślicie?
Edit:
Jeszcze? BOŻE NIE JA NIE CHCĘ ZABIERZCIE MNIE STĄD
Obrazek
źródło: sailormooncollectibles.com

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

wiedziałam że tylko ja będę tu pisać, ale co z tego, przynajmniej dziecko ma zajęcie
Foty z Doll Show w dziale pulliów. Było trochę lalek, chamsko pominęłam Sailorki i Rozenki, bo zmniejszacz mnie nie lubi.
Obrazek
Obrazek
Owa Alura
Obrazek
No i nowość, na fejsie plotkują że mają wypuścić kolejną serię Alice, wygląda intrygująco, ale ileż można wypuszczać tę samą lalkę w różnych wariantach?
Obrazek
Obrazek
Chociaż sama nie wiem czy to prototypy czy tylko wstępna prezentacja ubranek, bo same lalki wyglądają bardzo znajomo... O, i ciuszki też wyglądają lipnie, nie postarali się.
Foty ukradnięte z groovepullip.blog.fcz.com

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: trujewszczak »

Już nie jesteś sama. :D

Są już promo Alicji:
Obrazek
Źródło i więcej zdjęć: http://groovepullip.blog.fc2.com/blog-entry-174.html

Nie będę narzekać. Uwielbiam Pullipy wzorowane na Alicję i gdyby fundusze pozwoliły, to pewnie rzuciłabym się na wszystkie. :zakochany:
Jedyne co mi się w niej nie podoba, to chipy. Ma przez nie strasznie puste spojrzenie, a tego w lalkach nie lubię. Ale ta sukienka! (Tylko ten materiał, z którego zrobiony jest fartuszek... Jeżeli dobrze myślę, to go nie przetrawię, bo okropny jest w dotyku. Ale mam nadzieję, że to jednak nie to.) I delikatny makijaż! :serducho:

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

nareszcie nie jestem forewer elołn ^^
Wreszcie można się przyjrzeć! Z bliska patrząc to jej face up rzeczywiście jest ładny i delikatny, czego nie widać pod warstwą tentego wszystkiego, ale pewnie dałoby się zrobić z niej ładna lalkę. A ciuszki mi się nie podobają chociażby dlatego, że to ma być "Alice in steampunk world", a to nie ma w sobie ni ktzty steampunku. No dobra, zębatki so, śmieszny fartuszek je, ale prawie taki sam strój mogłaby nosić na przykład służka z XIX wieku. Każdy kto wątpi niech porówna sobie sobie ze steampunkową serią.
Obrazek ukradnięte z myanimeshelf.com
I kolejna rzecz: ta sukienka steampunkowej Alice. Jestem za leniwa żeby zrobić miniaturkę, ale serio, ja bym nie wypuściła czegoś takiego na rynek (Niedowiarkom znów polecam spojrzeć na sukienkę Aurory). I kolejny minus za chipy. Przecież one wyglądają jak eye rubbers starszych modeli. Ktoś musiał być ślepy żeby w pełni poczytalności zaprojektować coś takiego. Nie wiem czy to ma być jakiś łintydż tacz dla starych kolekcjonerów pullipek, ale nie wyszło. Ale żeby tak szaro nie było to bardzo podoba mi się jej wig, śliczne kolory, jeśli będzie dobrej jakości to bardzo chętnie bym takiego przygarnęła. Oczywiście o ile nie będą wypadać włosy i będzie wyglądał tak jak na promo (bo stockowe wigi niestety bardzo lubią różnic się od pierwowzoru). To tylko moja opinia, ale po pierwszym od jakiegoś czasu oryginalnym wydaniu spodziewałam się efektu wow, a dostałam tylko "hymh...".

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

A mnie się outfity bardzo podobają, bo było nie było Alicja tylko odwiedza Krainę, więc jest "smyrnięta" steampunkiem, u kapelusznika już bardziej to widać. Sama lalka tyłka mi nie urwała, kolejna słodka, prawie blankowa i nudna. Mogli by z niej zdobić pannę do My select, bo jej nijakość idealnie nadaje się pod bazę do stylizacji, a stock wydać jako osobny set. Kapelusznik przypomina mi Milk Latte, ale jeszcze jej skreślać nie będę. Kocham Alicję całym sercem, ale ucieszyłabym się gdyby przestali ją męczyć i zabrali się za inne bajki lub stylizacje inspirowane stworzeniami z mitologii i bestiariuszy. Dziwię się, że nie zaprezentowali jeszcze nowej Yeolume.

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: ShokoCat »

Ostatnimi czasy coś się dzieje z pullipami, bo wykonanie takie samo a ceny rosną niebotycznie. Steampunkowa Alicja na początku skradła moje serce, ale po lepszym zapoznaniu się mój entuzjazm opadł. Faktycznie, takie 40% steampunku w steampunku. Najładniejszy jest według mnie kapelusznik, ale ta spódnica to jakaś porażka. Wygląda jak pognieciony obrus :/ I wybaczcie za skrajnie głupie pytanie, ale ma ktoś może informacje, czy w reedycji Kurosza będzie Grell?
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

Nie mam pojęcia, bo nie jest to reedycja tylko nowa seria z kurosza. ;)

Tu widać coś ładnego i ciekawego, ale niestety nie ma chyba innych zdjęć.
http://blog-imgs-73.fc2.com/g/r/o/groov ... 505_10.jpg
Jeden Tae ma kapelusz w kształcie domku! Czyżby następna seria miała być w klimacie Jasia i Małgosi? Widać tam jeszcze kilka innych nowych lalek. :D

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

EvilCupcake pisze: Widać tam jeszcze kilka innych nowych lalek. :D
Nie mam pojecia co to za seria, ale jest tan też Dal/Byul! Nareeeeeszcie dają inne lalki niż pullip i taeyang!!! (No dobra, oprócz dala ze Steampunkowej Alicji, bo chibuski ze względu na jej mangowe pochodzenie nie liczę)

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

Nr 3 to bardziej Dal, 4 Isul i 5 Byul- wszystkie zapowiadają się co najmniej ciekawie. Chociaż dalej czekam na trzecią odsłonę Yeolume, o której chyba zapomnieli.

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Ja osobiście obawiam się jednak, że kolejnej Yeo nie będzie, chociażby dlatego, że zapewne była najmniej dochodowym członkiem rodziny. Outfity obu nie były wymyślne, ciałka też nie, więc nie mają za bardzo za co ciągnąć kasy. A gdyby teraz wydali taką yeolumkę za załóżmy 80 dolarów, czyli prawie dwa razy mniej niż dzisiejsze nowe wydania pullipów, to być może za dużo osób przeżuciłoby się na yeolki i pożarło by to zyski z regularnych pullipów. W końcu słodka dyńka za cenę dwa razy niższą od reszty to jednak okazja. Ale co ja tam wiem, może zapowiadali wydanie jakiejś yeolume ale o tym nie wiem bo nigdy się nimi nie interesowałam, wówczas zwracam honor.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: trujewszczak »

Muszę przyznać, że patrząc latami na wydania Pullipów, to faktycznie aż się człowiek zastanawia co stało się z tą firmą i wszelkimi koncepcjami na lalki. Są bardziej ubogie w dodatki, nudne, szablonowe, nie wspominając, że większość Pullipów z 2015, to odgrzewane ciągle te same kotlety. Chyba się wypalili...

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Wiecie ile chcą za tę steampunkową Alę?
150$.
150$.
150$.
Zwariowali.

Konstelancja
Posty: 27
Rejestracja: 29 gru 2014, 12:33
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: Konstelancja »

Właściwie to za tyle już można kupić małą BJD...
x.x

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: LolitaDolls »

Jest i Kapelutek! http://www.pullipstyle.com/pullipstyle/ ... 46cdf1938c
Obrazek
Ok, jest bardziej steampunkowa niż Ala. Całkiem fajnie wygląda, tylko ja usunęłabym tę okropną spódnicę. Co do reszty to warkoczyki we włosach mogli sobie odpuścić, jak się toto rozplącze to pewnie zostaną takie pokręcone kikuty z boku. Face up nie powala, jakoś nie dopatrzyłam się w nim niczego nowego, no może oprócz tego, że nie jest ochydnie cukierkowa. Ciekawe ile będą chcieli za nią ukraść.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Dyniogłowe plotki i nowości

Post autor: EvilCupcake »

W pre-orderze 130$ na pullipstyle. Ceny wielkogłowców poszły w górę, chcą sobie zarobić na nowy model lalki? Przyszłego syna Pullip? XD
Kapelusznik wygląda jak lepsze wydanie Milk Latte. Więcej milk i mniej latte, bo lalka nie wydaje się być żółta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości