Basaak i ska

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

Basaak to klon lalki Blythe.
Główną zaletą lalki jest niska cena, bo lalkę można nabyć już za ok 100PLN w zależności gdzie się trafi.
Jakość lalki jest rzeczą dyskusyjną a patrząc na cenę jest całkiem nieźle. Jeżeli ma służyć do celów artystycznych - czyli przetworzenia i trzymania na półce jako eksponat w pełni wystarczy - przy zabawach może nie wytrzymać- dla dzieci się nie nadaje.
Lalka posiada 4 warianty kolorystyczne oczu, którymi przypomina mi wersję vintage produkowaną przez Kennera.

http://klinikalalek.blogspot.com/2012/1 ... otnej.html

Do mnie przyjechała jedna Paskuda w celu urzeczywistnienia pewnej wizji, jednak zdrowie znowu pokrzyżowało mi plany i chwilowo wizja się oddaliła, jednak pobawiłam się w tworzenie Basaakowego odzienia ;)

Obrazek

W sukience szytej dla Momoko, butkach zdobycznych "madeinchina"
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: elianka »

ooo super że założyłaś ten wątek... Myślę nad taki okazem, właśnie po to by ją zepsuć :D Podłubać w niej, pomalować... szkoda mi pieniędzy na oryginalną blythe, tylko po to by ją zepsuć. Nada toto sie?
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

elianka pisze:ooo super że założyłaś ten wątek... Myślę nad taki okazem, właśnie po to by ją zepsuć :D Podłubać w niej, pomalować... szkoda mi pieniędzy na oryginalną blythe, tylko po to by ją zepsuć. Nada toto sie?
E tam zepsuć - tego się zepsuć nie da - jeżeli nie będziesz nią rzucać ;) każda interwencja wyjdzie jej na dobre xD
Lalka ogólnie fajna- dobra alternatywa dla tych co chcą spróbować a nie zbankrutować - tym bardziej że są tacy co przeszczepiają oryginalną głowę Blythe na inne ciała- więc kupno samej głowy od 300PLN w górę...... :facepalm:

Ja nie lubię Blythe a jedynie chcę poeksperymenować- bo o ile oryginał kompletnie mi się nie podoba i nikt mi nie wmówi że jest inaczej- to już większość działań artystycznych jest światna. Podobają mi się przemalowane lalki gównie w mrocznej wersji.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Ja już Ci, Madziu, pisałam, że bardzo mi się podoba ta laleczka. Ogólnie mam coś takiego, że, jak lalka jest nietypowa, a nawet brzydsza od swoich koleżanek, to wzbudza we mnie jakąś niezidentyfikowaną sympatię :D

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

Ania_DollSecondHand pisze:Ja już Ci, Madziu, pisałam, że bardzo mi się podoba ta laleczka. Ogólnie mam coś takiego, że, jak lalka jest nietypowa, a nawet brzydsza od swoich koleżanek, to wzbudza we mnie jakąś niezidentyfikowaną sympatię :D
No tak ;) lalkę polecam - jak się lubi paskudy to całkiem przyzwoita alternatywa ;)
Na razie eksperymenuję z odzieniem dziś wrzuciłam Siostrę Basaak ;)

Obrazek

Więcej tu http://klinikalalek.blogspot.com/2012/1 ... asaak.html
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Ania_DollSecondHand »

O, matko, siostra jest zajefajna! :D Sama szyłaś habicik? :>

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Manhamana »

Ania_DollSecondHand pisze:O, matko, siostra jest zajefajna! :D Sama szyłaś habicik? :>
Tak to efekt uziemienia przeziębieniowego ;) sobotnie zmagania z maszyną ;)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Urshula »

gdzie jest przycisk "LIKE",ja się pytam??? Siostra Basaak świetna!!!!

Awatar użytkownika
elianka
Posty: 701
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:38
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: elianka »

Siostra basaak od świętych plastików :D
Nie jestem dziwna. Jestem po prostu z edycji limitowanej.

Mój lalkowy blog

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Urshula »

elianka pisze:Siostra basaak od świętych plastików :D

hahahhha,to dobre!!! mamy PATRONKĘ!!!

Awatar użytkownika
Madelaine
Posty: 556
Rejestracja: 23 cze 2012, 20:03
Lokalizacja: Olsztyn i okolice
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Madelaine »

Siostra Basaak jest... bossska :)
Poddaję pod rozwagę dodanie jej słodkiego, wielce oświeconego oblicza do nagłówka naszego forum.

A przy okazji podzielę się z Wami złotą myślą wyciągniętą z mojej głowy.
Najpierw wstęp.
Zanim pojawiłam się na forum chłonęłam pasjami blogi lalkowe, różnych skal, maści i odmian. Myślałam sobie nieśmiało, że jedna z dyniogłówek kiedyś trafi w moje spragnione ręce, kiedy już będę obrzydliwie bogata ;)
Ale im dłużej na nie patrzę, tym mniej mi się podobają. Wkurzają mnie gadzie oczy, naburmuszone dzióbki, ciałka, które właściwie na starcie należy zmienić na lepsze, z którymi potem są problemy...
No to pora na złotą myśl.
To, co sprawia, że dyniogłówki są tak piękne i pożądane, to miłość ich właścicieli.

(na basaaka może kiedyś uzbieram... ;) )
Czasem się leci ładnie, czasem się na dupę spadnie
---
http://drugiezyciemad.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Pat »

Siostra jest świetna! Wiecie jakie było moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem ich nazwę? To łazaaaaaap ze strasznego filmu xD
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
Kiryuu
Posty: 163
Rejestracja: 14 lut 2012, 16:37
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Kiryuu »

Madelaine pisze:Siostra Basaak jest... bossska :)
Poddaję pod rozwagę dodanie jej słodkiego, wielce oświeconego oblicza do nagłówka naszego forum.

A przy okazji podzielę się z Wami złotą myślą wyciągniętą z mojej głowy.
Najpierw wstęp.
Zanim pojawiłam się na forum chłonęłam pasjami blogi lalkowe, różnych skal, maści i odmian. Myślałam sobie nieśmiało, że jedna z dyniogłówek kiedyś trafi w moje spragnione ręce, kiedy już będę obrzydliwie bogata ;)
Ale im dłużej na nie patrzę, tym mniej mi się podobają. Wkurzają mnie gadzie oczy, naburmuszone dzióbki, ciałka, które właściwie na starcie należy zmienić na lepsze, z którymi potem są problemy...
No to pora na złotą myśl.
To, co sprawia, że dyniogłówki są tak piękne i pożądane, to miłość ich właścicieli.

(na basaaka może kiedyś uzbieram... ;) )
właśnie chciałam o tym napisać, wszak patronka na nagłówku musi być! :D
a co do twojej złotej myśli, to po części się zgodzę. niezależnie od modelu, bardziej do gustu przypadają mi te "traktowane po ludzku"... ;)

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: mobe »

Słuchajcie, a basaaki i blybe i inne tego typu mają rootowane włosy? I jak z ich artykulacją? A la barbiochy, zginane kolanka?

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Basaak i ska

Post autor: Urshula »

Basaaki i Blybe i CCE mają takie jakby "skalpy" zdejmowalne,gdzie włoski są wrootowane :) Artykulacja jest biedna.....ręce przód tył i lekko na boki,a nogi tylko ciut w kolanach.no i w pasie trochę sie obraca :) głową na boki,ale nie góra-dół.....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości