Marzenia do spełnienia

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: KiciaKocia »

Niech mnie mi ktoś zrobi dobrze i zdzieli mnie czymś ciężkim po pustym łbie! Bo, że jest pusty to wiem dobrze sama... Przysięgłam sobie, że nie zajrzę więcej na Iplehouse.net, skoro i tak mnie nigdy nie będzie na żadnego stać... Niestety, coś mi dzisiaj strzeliło do łba i zajrzałam, zobaczyłam najnowsze świąteczne limitki i przepadłam z kretesem... Jest idealny... Taki jakiego sobie wymarzyłam i w ogóle, ale choćbym pękła to nie nazbieram tyle kasy...
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."


Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: KiciaKocia »

reiha pisze::pociesza:
Dzięki, ale to nic nie da. Jedyne co mnie teraz może pocieszyć to wygrana w totolotka...
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: reiha »

Może wystawią go kiedyś jako regularny model? :zawstydzony:

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: KiciaKocia »

Ale to już nie będzie to samo... *wpełza pod jakiś kamień*
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Mad-Telepath
Posty: 755
Rejestracja: 22 sie 2012, 17:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: Mad-Telepath »

KiciaKocia pisze:Niech mnie mi ktoś zrobi dobrze i zdzieli mnie czymś ciężkim po pustym łbie! Bo, że jest pusty to wiem dobrze sama... Przysięgłam sobie, że nie zajrzę więcej na Iplehouse.net, skoro i tak mnie nigdy nie będzie na żadnego stać... Niestety, coś mi dzisiaj strzeliło do łba i zajrzałam, zobaczyłam najnowsze świąteczne limitki i przepadłam z kretesem... Jest idealny... Taki jakiego sobie wymarzyłam i w ogóle, ale choćbym pękła to nie nazbieram tyle kasy...
Z przyjemnością Cię zdzielę - za wstawienie tego zdjęcia! A potem siebie, bo też polazłam na tę stronę :face:
Kłopot z myśleniem polega na tym, że kiedy już się zacznie, niełatwo przestać.
Terry Pratchett

Moi chłopcy: http://madtelepath.blogspot.com/

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: KiciaKocia »

Mad-Telepath pisze:
KiciaKocia pisze:Niech mnie mi ktoś zrobi dobrze i zdzieli mnie czymś ciężkim po pustym łbie! Bo, że jest pusty to wiem dobrze sama... Przysięgłam sobie, że nie zajrzę więcej na Iplehouse.net, skoro i tak mnie nigdy nie będzie na żadnego stać... Niestety, coś mi dzisiaj strzeliło do łba i zajrzałam, zobaczyłam najnowsze świąteczne limitki i przepadłam z kretesem... Jest idealny... Taki jakiego sobie wymarzyłam i w ogóle, ale choćbym pękła to nie nazbieram tyle kasy...
Z przyjemnością Cię zdzielę - za wstawienie tego zdjęcia! A potem siebie, bo też polazłam na tę stronę :face:
Pewnie to czyni ze mnie bardzo złą osobę, ale cieszę się, że ktoś będzie cierpieć razem ze mną. Ale nie martw się, będzie dobrze - jak trafię w sobotę szóstkę w totka to i tobie kupię, żebyś nie cierpiała. *złudne marzenia*
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
nmin
Posty: 441
Rejestracja: 24 lis 2012, 23:18
Lokalizacja: Watford (UK)
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: nmin »

Mnie marzą się kolejne dwie Little Dal/Docolla - urocza blondyneczka, bo do Zofii nie pasują słodkie różowe sukieneczki, oraz jakiś chłopiec (pewnie George albo Byul Oompa Loompa). Nie twierdzę, że dwa razy nie wysupłam trzydziestu dolców, ale na razie nie jest to możliwe.

Z bardziej nierealnych marzeń - stadko Lati Yellow, każdą z inną buźką i innym kolorem włosów. Odkąd zobaczyłam te śliczności na koncie pewnej babki na flickr, która ma ich z pięć, a potem obejrzałam je sobie na stronie latidoll, jestem przekonana, że nie będę się czuła usatysfakcjonowana, dopóki nie wydam na jedną z nich połowy wypłaty :haha:

O półce pełnej Dali, Pullipów i Taeyangów oraz Blythe na deser nawet nie wspominam :pudło:
Dolls Around The Corner [Blog] [Facebook]

Awatar użytkownika
Violla Nask
Posty: 274
Rejestracja: 30 kwie 2012, 09:00
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: Violla Nask »

też tam wlazłam...kICIA- jak mi też kupisz- to będę mocno zaciskać kciuki za tego totka:)
moja lalkowa stronka http://lalkomania.blogspot.com/

zawsze mam dużo do pogadania - zwłaszcza jako mama:)
http://mamydopogadania.blogspot.com/
a tu moje niezdarne jak na razie próby biznesowe:)
http://www.mamaodrana.pl

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: KiciaKocia »

Najpierw muszę wygrać - jak na razie, choć gram średni trzy razy w miesiącu (czasami częściej) od mniej więcej pół roku, to nawet nędznej trójczyny nie trafiłam. Ale dobra, niech będzie moja strata - jak trafię szóstkę to i tobie kupię. Ale już nikomu więcej! Niech inni wchodzą na własną odpowiedzialność.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: astridnat »

Marzy mi się RedHead New Living Barbie...Od czasu jak ją zobaczyłam...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Astrid, zazdroszczę Ci takiej konkretnej kolekcji. Ten rudzielec jest piękny, uwielbiam Barbie z tego okresu. Szkoda, że dziś Mattel nie wykorzystuje tego headmoldu np. do Basicsów :D

Awatar użytkownika
Aida
Posty: 221
Rejestracja: 07 lip 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: Aida »

Mi się nieustannie marzy FANTASY GODDESS OF ASIA, pojawiła się na allegro w cenie jak dla mnie do przegryzienia ale sprzedający milczy na temat mojego zapytania czy zgodził by się z opóźnieniem z wpłatą. Szkoda, może będzie wystawiona w terminie dogodnym dla mnie ;(

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: Manhamana »

Za mną chodzi gadający Indiana Jones...... chwilowo muszę zadowolić się figurką ale może kiedyś trafi mi się pełnowymiarowa lalka.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Marzenia do spełnienia

Post autor: astridnat »

Ania_DollSecondHand pisze:Astrid, zazdroszczę Ci takiej konkretnej kolekcji. Ten rudzielec jest piękny, uwielbiam Barbie z tego okresu. Szkoda, że dziś Mattel nie wykorzystuje tego headmoldu np. do Basicsów :D
Z tą konkretnością bywa różnie;) Przede wszystkim rządzi mną sentyment...Ta lalka musi się znaleźć w mojej kolekcji, bo uwielbiam serial, w którym grała dziewczynka występująca w reklamie Living Barbie... :zawstydzony:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość