Celebryci też kolekcjonują lalki

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dark-Beauty
Posty: 740
Rejestracja: 11 lut 2012, 17:12
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Celebryci też kolekcjonują lalki

Post autor: Dark-Beauty »

kiedyś coś wspominaliśmy że Johny Depp czy Demi Moore mają własne kolekcje.
Znalazłam spis sławnych osób które dzielą z nami pasję do lalek :rotfl:

Obrazek
Morgan Fairchild, Movie & Television actress,
is a doll collector.

Obrazek
Annette Funicello, actress Movie & Television
The Uneeda Doll Company made an Annette Funicello doll in 1961 and she has a line of modern teddy bears and dolls.

Obrazek
Kathie Lee Gifford, Television and Singer,
is a doll collector.

Obrazek
Courtney Love, Singer,
she reportedly collects vintage Mattel Liddle Kiddles.

Obrazek
Demi Moore, actress Movies,
she has been a long time collector of bisque and artist dolls.
It's reported she has an entire home,
devoted just to her doll collection, lucky girl.

Obrazek
Marie Osmond, Television and Singer/Dancer
Marie owns Charisma and has her own line of dolls and a great website featuring them.
She reportedly has collected 700 dolls over the years. The dolls she manufactures are also available on the http://www.qvc.com website.

Obrazek
Anita Pointer, singer,
of the Pointer sisters has been a long time collector of AA (African American)
and other black doll memorabilia.

Obrazek
Richard Simmons, Video, Fitness Guru,
he has his own line of collectable dolls, visit his website to see them.


Obrazek
Britney Spears, Singer,
has a doll sold through Mattel dealers.
Link is to her official website, but we did not find any doll merchandise listed.

Obrazek
John Wayne, actor,
was an avid doll collector during his lifetime.
There are several dolls made by various manufactures of John Wayne.

Obrazek
According to the latest Hollywood news, Johnny Depp is a collector of celebrity dolls! Who knew?!? Besides acting, Johnny is a fan of collecting barbies. Ha.

A source close to Johnny said, “He owns dozens of limited edition Barbies. He’s also got dolls based on Beyonce and Destiny’s Child, the High School Musical cast, New Kids On The Block, Elvis and even Donny Osmond.”

Here is the best part! The snitch said that Johnny’s dolls also have accessories to reflect what’s happening in their lives. The source said, “The weirdest one is a Lindsay Lohan, complete with ankle monitoring bracelet from when she was under house arrest.”

This is just too funny. I wonder if the Lindsay doll can now be accessorized with a cracked up Porsche along with a bottle “found on the side of the road”
Zapraszam :)
http://darkbeautydoll.blogspot.com/ (Barbie model muse - szycie)
http://dark-beauty-dal.blogspot.com/ (od niedawna little dal+obitsu 11cm)
http://www.flickr.com/photos/81974816@N02/ (galeria)

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 834
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Celebryci też kolekcjonują lalki

Post autor: mobe »

Odkopuję temat ze względu na moją ukochaną Allison Harvard. Grzebałam na jej blogu aż znalazłam parę cudeniek, między innymi te oto zdjątko. Przewinęły mi się też jakieś główki dollfów (ale na tych się nie znam, więc nie chcę nikogo okłamać)

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Celebryci też kolekcjonują lalki

Post autor: privace »

Demi Moore
Ashton Kutcher spędził weekend pomagając żonie Demi Moore uporządkować jej kolekcję ponad 3000 lalek, które zostały ubezpieczone na sumę 2.250.000 dolarów. Trzeba powiedzieć, że nie był podekscytowany. "Spędziliśmy dzień na przekopywaniu szalonej kolekcji lalek", pisał. "3000000 współczesnych artystycznych lalek, wszystkie gapiące się na nas [sic]. Będę miał koszmary. Próbuję przekonać żonę do otwarcia muzeum lalek. Ona ma również tysiące lalek Barbie i GI Joes." Nie winię cię Ashton, te szkliste oczy mogą być bardzo niepokojące.
źródło News stary jak świat ;) tłumaczenie nieprofesjonalne by moja skromna osoba
na okrasę fotki kilku lalek z jej kolekcji
Obrazek
Obrazek
Obrazek
oraz Demi ze swoją podobizną w sukni DOLCE & GABBANA
Obrazek

Kto jeszcze? ;)

aaa, i jeszcze wyszperana fotka Johny`ego z lalką Beyonce
Obrazek
A więcej sław znajdziecie opisanych na blogu lilavati112

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Celebryci też kolekcjonują lalki

Post autor: Mono »

Honey Skarbek lalek co prawda nie kolekcjonuje, ale bardzo ciekawa jestem, co tym razem wymyśliła :)
WAŻNE: POTRZEBUJĘ LALKI BARBIE, DUŻOOOO, NA ZAWSZE BĄDŹ DO ZWROTU (jak kto woli, chociaż wolę opcję nr 1). PILNIE DO NOWEGO PROJEKTU. Zapewne wiele z Was już z nich wyrosło i nie ma co z nimi zrobić. Przyjmę każdą lalkę Barbie, popsutą, bez nogi, bez głowy. Każdą zaopiekuję się jak swoją! Pytajcie też swoich znajomych i udostępniajcie ten status. Mocno przyczynicie się do powstania mojego nowego projektu, w którym każda nadesłana lalka Barbie weźmie udział Potrzebuję kilkaset sztuk! Nadsyłajcie je do 5 sierpnia! Adres, na który możecie wysyłać swoje lalki Barbie to: SKP ul. Lwowska 134 A 33-100 Tarnów ! Z góry dziękuję za wszystkie lalunie!
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Celebryci też kolekcjonują lalki

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Znając życie będzie to teledysk z lalkami w tle... A Johnny z Beyonce to chyba fotomontaż, wystarczy na rękę spojrzeć :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości