Co was wkurza w używanych lalkach

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: barbusia77 »

Każdemu pewnie zdarzyło się kupić używaną lalkę. Używki mają swoje plusy i minusy. Plusem na pewno będzie cena. A jakie są minusy? Ja nie lubię gdy lalka ma ubytki we włosach :wrr: Kiedy kupuje używana lalkę pierwsze moje pytanie to czy ma puste dziurki na głowie. Wiadomo że to co widzę czy lalka nie ma otarć na buzi, czy nie jest popisana i czy.... nie ma rozerwanych po kolczykach uszu :no: Zniosę brzydki zapach lalki. Choć dym papierosowy jest bardzo ciężko usunąć. Raz mi się tak cuchnącą panna trafiła jakby sama fajki paliła xD
<3

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: Carmazin »

Ja nienawidzę jak mają pogryzione kończyny... Włosy mogę wymienić, zapach zwykle da się wywabić, ale jak ma wymemłane palce czy stopy to masakra.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: Czarnab1 »

Carmazin pisze:
29 paź 2023, 21:37
Ja nienawidzę jak mają pogryzione kończyny... Włosy mogę wymienić, zapach zwykle da się wywabić, ale jak ma wymemłane palce czy stopy to masakra.
O tak, to najgorsze kiedy są pogryzione.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: Miranda »

Najgorsze są pogryzienia.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: kenereri »

Dla mnie minusem są ceny, które często nie odbiegają zbytnio od rynkowych.

I jeszcze rozhuśtane stawy, o których jakoś mało kto wspomina w ogłoszeniu, a lalka zgina się w pół pod wpływem własnego ciężaru...

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: Netta »

Cena jest największą przeszkodą, a także czy lalka jest dość rzadka. No i to, że nie wiem zbytnio, gdzie kupić je w necie, mam od dawna chrapkę na Erykę oryginalną z Księżniczki i Żebraczki, ale ceny bywają porażające ;( . Plus niekompletne rzeczy, przebolę brak np butów.
No i jak wspominacie, plamy, pogryzienia i tego typu ubytki

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Co was wkurza w używanych lalkach

Post autor: Dia »

Pogryzienia są straszne, ja w dzieciństwie miałam taką jazdę i niektóre moje Barbie mają dosłownie odgryzione niektóre palce, przez to nie ma opcji żebym je mogła sprzedać :/
Wkurzają mnie też strasznie włosy w stanie "jeden wielki kołtun", absolutnie nie chce mi się próbować tego ratować

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości