I znów kupiłam/em lalkę

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

Skusiłam się na Barbie kowbojkę z filmu Barbie the movie. Od razu zakochałam się w lalce. Dawno nie miałam Barbie tak ładnie zrobionej, jakość pierwsza klasa.
Będę polować na inne modele Barbie z tego filmu. 😍
Obrazek

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: barbusia77 »

Właśnie dzisiaj oglądałam ta laleczkę i pochwalilam Mattela za jakość. Naprawdę się postarali.
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

barbusia77 pisze:
20 lip 2023, 13:10
Właśnie dzisiaj oglądałam ta laleczkę i pochwalilam Mattela za jakość. Naprawdę się postarali.
Bardzo, w szoku jestem.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Neytiri »

Czarnab1 Gratuluję kowbojki :) Sama wciąż się gryzę z myślami, czy kupować jakąś lalkę filmową czy nie. Z początku chciałam Kena Simu i Prezydentkę, ale ich półka cenowa mnie zraziła. Mają wyjść jeszcze nowe modele, m.in. Barbie i Ken na rolkach, poczekam może na nie.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: mobe »

Ciekawe jak z jakością Kenów, bo mi się podobają najbardziej, a na zdjęciach nawet ze strony Mattela wyglądają, jakby ich ciuszki były trochę badziewne.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

Neytiri pisze:
23 lip 2023, 15:11
Czarnab1 Gratuluję kowbojki :) Sama wciąż się gryzę z myślami, czy kupować jakąś lalkę filmową czy nie. Z początku chciałam Kena Simu i Prezydentkę, ale ich półka cenowa mnie zraziła. Mają wyjść jeszcze nowe modele, m.in. Barbie i Ken na rolkach, poczekam może na nie.
Też czekam na nowe. Planuję kupić Kena Kowboja. Może coś jeszcze mi wpadnie w oko z nowych.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

mobe pisze:
23 lip 2023, 17:43
Ciekawe jak z jakością Kenów, bo mi się podobają najbardziej, a na zdjęciach nawet ze strony Mattela wyglądają, jakby ich ciuszki były trochę badziewne.
Zależy która lalka. Jest linia playline tańsza i tu jakość jest słabsza oraz linia kolekcjonerska, jak kowbojka, gdzie jakość jest naprawdę wysoka. Najlepiej obejrzeć filmy na YT, można się wiele dowiedzieć.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Neytiri »

Czarnab1 pisze:
24 lip 2023, 04:34
Zależy która lalka. Jest linia playline tańsza i tu jakość jest słabsza oraz linia kolekcjonerska, jak kowbojka, gdzie jakość jest naprawdę wysoka.
Rozumiem, że jakość ubranek głównie odgrywa rolę, ale lalki są chyba takie same między różnymi półkami cenowymi (mold, włosy, ciałko, artykulacja)?
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: barbusia77 »

A ja kupiłam Barbie 1977 repro :rotfl: czaiłam się na nią już od jakiegoś czasu no i wreszcie uległam pokusie :zawstydzony:
<3

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: mobe »

Neytiri pisze:
24 lip 2023, 17:52
Czarnab1 pisze:
24 lip 2023, 04:34
Zależy która lalka. Jest linia playline tańsza i tu jakość jest słabsza oraz linia kolekcjonerska, jak kowbojka, gdzie jakość jest naprawdę wysoka.
Rozumiem, że jakość ubranek głównie odgrywa rolę, ale lalki są chyba takie same między różnymi półkami cenowymi (mold, włosy, ciałko, artykulacja)?
Na pewno nie. Mold to inna sprawa, ale już taka jakość włosów w tych playline'owych zwykle pozostawia wiele do życzenia.

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Dia »

Kupiłam pierwszą fashionistkę na tym "grubszym" ciałku dla córki, nie wiedziałam że one nie mają nawet nóg na kliku... 😅 Buźkę ma całkiem słodką, ale jakoś nie przemawia, dobrze że to nie dla mnie 🤣

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Czarnab1 »

Kupiłam Violaine Beyond This Planet pierwszą wersję z niskim czołem. Chyba po reklamacji, albo ktoś sam poprawił reroot. Jeszcze nie wierzę, że trafiłam Violkę. 🥰

Obrazek

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1982
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: KiciaKocia »

Nowe w stadzie:
Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:
25 lip 2023, 14:35
A ja kupiłam Barbie 1977 repro :rotfl: czaiłam się na nią już od jakiegoś czasu no i wreszcie uległam pokusie :zawstydzony:
Ja też ostatnio uległam pokusie i kupiłam aż 5 reprodukcji lalek Barbie. obecnie są w drodze

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: barbusia77 »

https://flic.kr/p/2oYkcu9 Może nie lalka, ale sukieneczka ktora jej idealnie pasuje :)
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości