Lalkowy HAPPYTON :)

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: BarbieDream »

Mangalarga pisze:
A co do graali, to mam jeszcze jednego - Włoszka DOTW z mordką Lary, może kiedyś uda się upolować i ją :)
To ja chyba miałam farta, bo Włoszkę gołą, ale w stanie idealnym kupiłam za jakieś 30-40 zł :) A i Hiszpanka ma u mnie swoje miejsce :)

Ahhh no i gratuluję Kentucky :) Zawsze mi się podobała, całościowo :)

Awatar użytkownika
Unsterblich
Posty: 24
Rejestracja: 09 lut 2017, 21:46
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Unsterblich »

Przyszły do mnie lalkowe butki z aliexpress :D

Obrazek

EDIT: A godzinę później kolejne rzeczy z ali: sukienka, rajstopki i lalka - nie spodziewałam się, że tak szybko! Czekam jeszcze na jedną paczkę z sukienką.

Z lalki jestem zadowolona, najbardziej na nią czekałam. Stawy w artykułowanym ciałku ładnie chodzą. Jedyna wada to mały ślad na czole, jakby maźnięcie ołówkiem, tyle że zmyć się nie da; ledwo widoczne, ale trochę mnie to drażni. Wiem jednak, że mogło być gorzej, poza tym fortuny nie wydałam, nie będę marudzić.
Fotka poglądowa, pani ma znacznie większy potencjał zdjęciowy, niż widać tu :P

Obrazek


Awatar użytkownika
Unsterblich
Posty: 24
Rejestracja: 09 lut 2017, 21:46
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Unsterblich »

Annorelka pisze:Buty są cudowne, jaki sprzedający? :D
Link, polecam. ^^

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: lwica »

Unsterblich gratuluję lalkowych zakupów. :klaszcze: Buciki bardzo fajne a czy niebieskowłosa panna ma artykulację?

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Pokrzyva »

Hej,

mam kolejną MTM! :D
Wstawiam tu, bo sama MTM to jedno, a dwa, że POPEŁNIŁAM PIERWSZY W ŻYCIU REROOT :D

Zdaję sobie sprawę, ze kolor włosów możecie uznać za mało fantazyjny i nudny, ale chciałam, by miała naturalne włoski - jasny brąz, taki trochę popielaty, a nie złoty czy rudawy. Mało jest takich Barbie. Dorobię jej jeszcze okularki no i na pewno stworzę wątek w Reroocie, bo chcę trochę pogadać o rodzaju włosów, którego użyłam, mam też parę pytań, no i zrelacjonuję przebieg operacji :D Ale na razie po prostu musiałam się pochwalić, że już ją mam, bo tak strasznie się bałam, że coś nie wyjdzie!

także przed Wami Clementine, znana wcześniej jako Millie:

Obrazek
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Chupacabra »

Gratuluję! W brązowych włoskach jest jej ślicznie. Pasują do brwi.
Cóż to za kłaczki?
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Unsterblich
Posty: 24
Rejestracja: 09 lut 2017, 21:46
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Unsterblich »

lwica pisze:Unsterblich gratuluję lalkowych zakupów. :klaszcze: Buciki bardzo fajne a czy niebieskowłosa panna ma artykulację?
Tak, w dużej mierze przez wzgląd na artykulację ją kupiłam - sama buźka jest sympatyczna, ale nie przekonałaby mnie aż tak. Link do lalek, widać tu, co to za ciałko.

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Pokrzyva »

Chupacabra - silky kanekalon, ten gładki. Pojawił się na naszym rodzimym portalu aukcyjnym w zawrotnej cenie 10, 99 XD Kupiłam na próbę w sumie dwa opakowania, bo nie wiedziałam, ile tego wyjdzie, no i na baaardzo gęsty reroot do kostek barbie zużyłam 2/3 jednej paczki. :D Bardzo dużo jest włosów w jednej ''porcji'', są delikatne, ale dość ciężkie, w dotyku takie jak naturalne, bardzo zdrowe ludzkie włosy, z tych gęstych a cienkich. Minus jest taki, ze mają mało kolorów, ale wiem, ze ktoś z forum prostował taki mechaty kanekalon prostownicą i wychodziło chyba bardzo podobnie... Generalnie utworzę wątek, to napiszę więcej, ale ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona :) Brałam stąd http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-gla ... 63876.html


Unsterblich - mnie się podoba chyba bardziej sama buzia z włoskami, niż to ciałko ;) A ma łysy placek na głowie czy nie ma?
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Chupacabra »

Ja traktowałam... żelazkiem. XD Ekhem. Ale byłam ciekawa bo ładne wygląda na zdjęciu, a ze swojego robiłam tylko peruki, teraz wzięłam się za reroot ale jeszcze nie skończyłam. XD Dzięki za odpowiedź. :)
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Pokrzyva »

I rozprostowały się po żelazku? Ja nawet wrzątkowałam ze strachem, bo gdzieś wyczytałam, ze on się topi, ale na szczęście przeżył XD
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Chupacabra »

Pokrzyva pisze:I rozprostowały się po żelazku? Ja nawet wrzątkowałam ze strachem, bo gdzieś wyczytałam, ze on się topi, ale na szczęście przeżył XD
Też na początku się strachałam XD dość sporo prasowania, nie przytrzymuje żelazka w jednym miejscu i nic się nie dzieje. Tyle, że niska temperatura i psikam wodą żeby było szybciej/łatwiej/nie wiem czy coś daje.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Pokrzyva »

Ok, to w takim razie na Operettę zamówię purpurowego wiechcia XD I spróbuję go nie stopić, dzięki ^^
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Chupacabra »

Wystarczy po troszeczku, zobacz jak włosy reagują. Chociaż ja mam zamówione kilka kolorów, każdy prawie od innego producenta i wszystkie zachowują się tak samo prawie.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalkowy HAPPYTON :)

Post autor: Neytiri »

Pokrzywo, super efekty! Reroot wyszedł bardzo sprawnie i profesjonalnie, w życiu bym nie przypuszczała, że to Twoja pierwsza próba :)
Wybór koloru moim zdaniem bardzo trafny, też za mną od jakiegoś czasu chodził pomysł żeby zrobić brązowowłosą Barbie, bo tak mało ich się widuje. Będę oczekiwała na post o procesie rerootu, jestem też ciekawa tych włosków, może bym zakupiła też. Używałam kanekalonu, który był karbowany do warkoczyków i po prostu przed rerootem całe pasma prostowałam prostownicą ustawioną na najniższą temp. 150-160*. Jednak taki silky gładki byłby o wiele lepszy.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości