maskotki i pluszaki naszych lalek :)

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: maskotki i pluszaki naszych lalek :)

Post autor: Mysha »

A to coś słabo znoszony ten miś, jak na tak wiekowego ;) Chyba Akira przez całe życie wstydził się wyciągnąć go z szuflady :D
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: maskotki i pluszaki naszych lalek :)

Post autor: Arima »

Miś przeleżał w szafie, a siostra nie miała go za długo.
Cała historia jutro na blogu. :)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: maskotki i pluszaki naszych lalek :)

Post autor: ingrid »

Mysha pisze: Mój miś miał na imię "Miś", więc z imieniem nie miałam co szaleć ;) A jeszcze przed tym wyżej wspomnianym misiem miałam "misia uszatka" - taki typowy brązowy pluszowy wielki miś, no klasyka gatunku. Niestety został oddany młodszym dzieciom w rodzinie i słuch po nim zaginął.
Jak to słuch po nim zaginął ;(

W sumie u mnie też misiów było więcej, ale chyba wciąż są w piwnicy u rodziców, chyba...

Sagowe misie też powinny gdzieś być :mysli: . Chociaż minęło tyle lat i niektóre zabawki faktycznie może znalazły ujście, aby porozchodzić się po świecie, bo co mają w piwnicy tak siedzieć?

Awatar użytkownika
Mysha
Posty: 600
Rejestracja: 11 maja 2015, 19:22
Kontakt:

Re: maskotki i pluszaki naszych lalek :)

Post autor: Mysha »

ingrid pisze: Jak to słuch po nim zaginął ;(
Ano - zmuszono 7-letnie dziecko do oddania misia 2-latkom - "bo ty już jesteś duża". A nowe dzieci misia nie pokochały i pewnie skończył w jakimś piecu albo oddany kolejnym dwulatkom >_<
Kizuna [Smart Doll] Isabelle [DD Saber Extra] Maya [DD DDH-06] Angelica [DD Sakuya] Koteczek [MDD Mariko] Lancer [Ringdoll Lucifer] Moonlight [Smart Doll] Emilka [DD Miku]
Obrazek

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: maskotki i pluszaki naszych lalek :)

Post autor: Arima »

I jeszcze jedna maskotka Akiry - malutki piesek. Dostał go od swojej pierwszej dziewczyny jeszcze w podstawówce. :)

Obrazekpuppy dog tails by Nana Arima, on Flickr

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości