Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Post autor: barbusia77 »

Ostatnio zauważyłam znaczny spadek cen lalek Tonner. Używane golasy można kupić już za 200 zł. Lalki bez stroju ale w pudełku za około 4 stówki. Myślałam że te lalki będą drożeć w związku z zakończeniem ich produkcji a tu taka niespodzianka :o
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Post autor: Czarnab1 »

Też zauważyłam, że Tonner są tańsze. Ciekawe dlaczego? Minęło zainteresowanie nimi? 🤔

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 280
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Post autor: Dia »

Mi się wydaje że ogólnie lalkowanie trochę odchodzi do lamusa, mniej osób się tym chyba interesuje?

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Post autor: kenereri »

Dia pisze:
06 kwie 2024, 21:21
Mi się wydaje że ogólnie lalkowanie trochę odchodzi do lamusa, mniej osób się tym chyba interesuje?
Na pewno jest sporo młodszego pokolenia w tematach lalkowych.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 120
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Post autor: Riv »

Od groma! I masa scalperów, niestety, co świetnie widać na portalach ogłoszeniowych. Tylko młodsi to tak bardziej w Rainbow High/Monster High siedzą, mam wrażenie.
A z Tonnerkami zależy od modelu i stanu, niestety te, które mam upatrzone nadal trzymają się w dość wysokim przedziale, o ile w ogóle się trafiają. :( Plus coraz łatwiej się naciąć – sam wiek lalek, warunki przechowywania... niedawno kupiłam Galadrielę, którą ktoś trzymał widocznie prawą stroną twarzy do okna, bo ma wielkie przebarwienie. Którego oczywiście na zdjęciach nie było widać, a lalka ze Stanów, także z odsyłaniem dużo zachodu, więc taka łaciata została u mnie.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Świadomość konsumencka, czyli lalki tanieją!

Post autor: barbusia77 »

Zainteresowanie lalkami jest mniejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu. Może rynek już się nasycił. Może kolekcjonerzy szukają czegoś nowego czegoś " na czasie".
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości