Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
CocoDolls
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2012, 12:38
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: CocoDolls »

Wszystko do mnie pasuje :) mimo,że dalej nie umiem szyć kupuję niemowlęce ciuszki na wyprzedaży w PEPCO , bo może w końcu się nauczę i zacznę szyć, nie zraża mnie nawet fakt, że zepsułam już dwie maszyny...
Zapraszam do mojego małego świata :) http://cocodolls1.blogspot.com


Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: Pink Flamingo »

True, true... Sarah's Scribbles rządzi! :) Byłem wczoraj o krok od licytowania w sferach kwot, których fizycznie nie posiadam, to chyba oznaka lalkomaniactwa :D

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: Elka »

...siedzę na ebayu i oglądam te lalkowe cuda w śmiesznych cenach i płaczę...płaczę, że nie mieszkam w Ameryce bo tam tego najwięcej...płaczę i kombinuję czy by nie nawiązać kontaktu z jakimś znajomym który właśnie jest w Ameryce i czy by na niego nie nakupić lalek, a potem by mi je wysłał hurtowo albo jak będzie wysyłał paczki do rodziny to od czasu do czasu dorzuci moją lalkę. A czemu jeszcze nie nawiązałam tego kontaktu - bo mnie wstyd i nie bardzo mam się jak wytłumaczyć na co mi te lalki.

...na allegro sprawdzam nowe oferty średnio co 5 godzin. Rano jak wchodzę w lalki to wpisuję - wystawione w ciągu ostatnich 12-stu godzin, potem koło południa scenariusz się powtarza tylko wybieram - wystawione w ciągu ostatnich 5-ciu godzin, no i jeszcze wieczorem powtórka i wystawione w ciągu ostatnich 12-stu godzin żeby nic nie umknęło.

...Flickra przeglądam regularnie i w folderze Favorites z dnia na dzień mam coraz więcej lalkowych zdjęć, siedzę przed monitorem i się ślinię i wzdycham. Ostatnio nawet mąż mi uwagę zwrócił co ja tak stękam przed tym komputerem i że lepiej bym się przyszłą z nim położyć a nie siedzę i głupoty oglądam.

...zaczynam się zastanawiać co by tu zhandlować z domu, żeby na upragnione lalki mieć.

Źle ze mną.

Jeszcze na dodatek podminowana bardzo chodzę bo ostatnio nic nie kupiłam (ostatnio czyli zaledwie tydzień temu).

Awatar użytkownika
Lukrecja Ledo
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2013, 15:15
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: Lukrecja Ledo »

Ela, ja też wszystko przeliczam na lalki ;)

wielka_mama
Posty: 38
Rejestracja: 17 lut 2015, 09:02
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: wielka_mama »

Chyba jeszcze nie jestem pełnoprawną maniaczką, ale pierwsze oznaki już mam...
- ściemniam mojemu mężowi, że lalka lub jakaś rzecz dla lalki kosztowała 1/2 lub 1/3 ceny którą faktycznie zapłaciłam
- jak zauważy coś nowego - wmawiam, że "to stare, mam już ze 2 lata" (zazwyczaj nie łyka tego tekstu - wtedy biję się w pierś i gładko przechodzę do punktu poprzedniego)
- jestem umówiona z panami ze stróżówki przy osiedlu, że odebranych paczek nigdy, ale to nigdy nie oddają mojemu mężowi (odbieram je od nich sama pod osłoną nocy;)) i w razie dekonspiracji przechodzę do działania zgodnie z punktami poprzednimi

A najlepsze, że mój mąż już dawno się zorientował w tym wszystkim, nic z tym nie robi i z porozumiewawczym uśmiechem udaje, że wierzy w moje ściemniania - hm... czy to oznacza, że jest współuzależniony?!?;)

Awatar użytkownika
Elin
Posty: 97
Rejestracja: 02 kwie 2015, 09:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: Elin »

wielka_mama pisze:- ściemniam mojemu mężowi, że lalka lub jakaś rzecz dla lalki kosztowała 1/2 lub 1/3 ceny którą faktycznie zapłaciłam
- jak zauważy coś nowego - wmawiam, że "to stare, mam już ze 2 lata" (zazwyczaj nie łyka tego tekstu - wtedy biję się w pierś i gładko przechodzę do punktu poprzedniego)
Też tak mam. :D I ze swoim narzeczonym, i z rodzicami.

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: Elka »

wielka_mama pisze:Chyba jeszcze nie jestem pełnoprawną maniaczką, ale pierwsze oznaki już mam...
Jesteś pełnoprawną lalkomaniaczką tyle że działającą z ukrycia :P
Mam podobnie, też się chowam z lalkowymi zakupami przed moim małżonkiem, a on...udaje, że nic nie wie :D

Herma
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2015, 22:39
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Jesteś lalkomaniaczką jeśli...

Post autor: Herma »

Zdecydowanie punkt 4 do mnie pasuje ;)
Zawsze jak gdzieś jestem gdzie można kupić lalki barbie i mam na to fundusze to korzystam z okazji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości