Ashton Drake-problem z lalka winylowa

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
sese
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2015, 22:41
Kontakt:

Ashton Drake-problem z lalka winylowa

Post autor: sese »

KIlka lat temu kupilam w Stanach winylowa lalke May God Bles You Little Grace.
Zaplacilam za lalke prawie 130 $ plus koszty wysylki. Mialam nadzieje ze bedzie ozdoba kolekcji,
Lalka przez caly czas lezala w oryginalnym pudle, Zagladalam do niej sporadycznie w czasie wizyt w domu.
Dwa lata temu odkrylam, ze lalka sie "poci". Cala glowa byla lepka i mokra. Co dziwne, reszta ciala nie.
Znalazlam na necie kilka podobnych opisow lalek winylowych , zakupionych w Ashton Drake.
Napisalam wiec do firmy list i otrzymalam odpowiedz, zeby lalke zaniesc do "szpitala dla lalek". Zero odpowiedzialnosci za spzredany towar!
Szukam osob, ktore jak ja zaplacily za bubel z tej firmy i chcialyby zlozyc wspolny pozew zbiorowy.
Bardzo prosze o kontakt.

http://www.ashtondrake.com/products/300 ... -doll.html

Awatar użytkownika
selene13
Posty: 204
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:12
Kontakt:

Re: Ashton Drake-problem z lalka winylowa

Post autor: selene13 »

Czarno to widzę :|
Ja parę lat temu kupiłam bezpośrednio u nich dużą lalkę porcelanową ( z przesyłką do Polski ). Lalka przyszła z uszkodzonym naszyjnikiem. Reklamowałam od razu i prosiłam o przysłanie nowego naszyjnika. Dostałam odpowiedź, że nie mają części do lalek i na tym zakończyli korespondencję.

sese
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2015, 22:41
Kontakt:

Re: Ashton Drake-problem z lalka winylowa

Post autor: sese »

Lekcewaza klientow, dlatego warto sie zebrac i zrobic z tym porzadek.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Ashton Drake-problem z lalka winylowa

Post autor: Miranda »

A ile trwa na taką lalkę gwarancja? Jak już upłynęła, to trudno będzie coś zrobić.
Nie mówiąc już o tym, że to chyba nie będzie tak łatwo przeprowadzić postępowanie z Polski.
Ale jeśli firma jest tak mało przychylna klientom, to może lepiej skupić się na nagłośnieniu sprawy i bojkocie firmy?

Awatar użytkownika
selene13
Posty: 204
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:12
Kontakt:

Re: Ashton Drake-problem z lalka winylowa

Post autor: selene13 »

To walka z wiatrakami. Ashton-Drake to obok Franklina jedna z największych galerii w Stanach sprzedająca lalki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości