Czy GG są jeszcze w sieciówkach?

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Porceliusz
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:33
Kontakt:

Czy GG są jeszcze w sieciówkach?

Post autor: Porceliusz »

Witam was :]każdy z was wie ze jakiś czas temu nastąpił boom Barbie z nową twarzą. W związku z tym że darzę sympatią mold Generation Girls, chcę zapytać czy widujecie u siebie Basie z taką twarzą w marketach?
Nie ma takiego czegoś jak "za dużo lalek"- może być tylko "za mało stojaków"

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Czy GG są jeszcze w sieciówkach?

Post autor: Stary_Zgred »

W Kauflandzie bywają jeszcze megasztywniary z serii "szykownej" z tym typem buziaka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Czy GG są jeszcze w sieciówkach?

Post autor: Ner »

Myślę, że w sieciówkach i marketach już nic więcej nie znajdziesz, szybko wymieniają towar. Za to w mniejszych, "prywatnych" sklepach masz bardzo dużą szansę na jakieś jeszcze świeże niedobitki ;)

Awatar użytkownika
Porceliusz
Posty: 17
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:33
Kontakt:

Re: Czy GG są jeszcze w sieciówkach?

Post autor: Porceliusz »

Ner pisze:Myślę, że w sieciówkach i marketach już nic więcej nie znajdziesz, szybko wymieniają towar. Za to w mniejszych, "prywatnych" sklepach masz bardzo dużą szansę na jakieś jeszcze świeże niedobitki ;)
no właśnie byłem w Szczecińskim "Realu" i udało mi się zdobyć taką na posylwestrowej wyprzedaży - 13 zł. oczywiście "szykowna" sztywniara, ale nie podoba mi się ta modyfikacja w moldzie (poszerzenie oczu i optyczne zmniejszenie ust). moja miała jak na GG przystało cień na całą powiekę i taki charakterystyczny rysunek oka oraz brwi.
Nie ma takiego czegoś jak "za dużo lalek"- może być tylko "za mało stojaków"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 15 gości