Lalki które rozczarowały po zakupie.

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Mangalarga »

Soihime pisze:Przecież pomimo wystawionego komentarza możesz zareklamować produkt.
E, pobawię się we Frankensteina :hyhy:
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: reiha »

Obrazek

Jak to nie potrafią?! :/

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Neytiri »

reiha, ej, to jakiś bubel jak nie umie sama latać! Lepiej zwróć od razu :/
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Ciabas »

Reiha czyżbyś się skusiła na Barbie Super Księżniczkę? :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: reiha »

Pink & Fabolous, ona nawet nie wygląda jakby miała ochotę na latanie : D Jestem ciekawa jak wygląda historia zwrotów Mattela, skoro zdecydowali się na umieszczenie tego na naklejce.
(w lidlu kosztują tylko 15 złotych!)

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Ciabas »

Zewsząd pokusy.....nie wchodzą na forum do końca roku :P
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Mangalarga »

W sumie prawie lalka.

Przyszedł koń Asmusa. I kurczę, zamiast się cieszyć, trochę żałuję.

Jak na taką cenę jakość pozostawia niemało do życzenia. Siodło było przyklejone (!) do grzbietu. Łączenie połówek trochę się rozłazi w okolicach kłębu. A najgorsze jest to, że zadnie nogi, nie dość, że wyglądają, jakby były rzeźbione na dwa różne konie (jedna ma staw skokowy wyżej niż druga :face: ), to jeszcze obie są wykoślawione, przez co koń stoi w sumie na słowo honoru.

Jakbym widziała chociaż jedną porządną recenzję (ciężko znaleźć nawet zdjęcia niefirmowe) to chyba bym sobie odpuściła. Ale mówi się trudno, na razie będzie służył głównie jako dodatek do lalek, kiedyś może się odważę i zabiorę się za jego podratowanie. Kiedyś...

EDIT: Teraz baaardzo uważnie przyglądam się jego zdjęciom online i widzę, że te koślawe nogi mają wszystkie :/
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: reiha »

o nie :( Przykro mi :( Mam nadzieję, że mimo rozczarowań koń da Ci wiele radości :< Może dałoby się naprostować nogi na wrzątek? Albo tylko przywiązać je ciasno do patyczków, widziałam że w ten sposób da się naprawić gumowe nogi lalek od DS...

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Mangalarga »

Tragedii w sumie nie ma, ale stosunek cena-jakość powinien być dużo lepszy za tą kasę.

Nie wiem, czy nogi da się uratować bez drastycznej interwencji (czyt. przemodelowania niemal całkowicie), bo koń jest z bardzo twardego i sztywnego plastiku. Nie wiem czy wrzątek coś da. Resztę spróbuję podratować na ile mogę. Na pewno zacznę od grzywy, bo na razie to plątanina kłaków, a o grzywce zapomnieli chyba w ogóle :P

Na pewno ciesze się, że mam wreszcie rumaka dopasowanego rozmiarami do moich lalek :D Spróbuję niedługo zrobić jakieś zdjęcia. W sumie, to najważniejsze, żeby dobrze na zdjęciach wyglądał, bo właściwie to w tym celu chciałam go przede wszystkim XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1061
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Kamelia »

Zamówiłam lalkę Ginny (18 cali), która miała być w sumie dla mojej córeczki, ale że chciałam mieć coś z artykułowanymi kończynami, to wybór padł na nią. Buźka nawet ładna, fajna sukienka. Po czym przyszła. I... tragedia. Wiedziałam, że to chiński wytwór i nie nastawiałam się na zbyt wiele, ale mimo wszystko ręce mi opadły. Plastik cały w szarych plamach, artykulacja pożal się Boże (wszystko lata, a trzeszczy tak, że mnie zęby bolą), włosy kiepskie i - to przebrało miarę - dwie prawe dłonie... :no: :facepalm: :zly:

Chyba jednak zacznę odkładać do skarbonki na porządną lalkę... :|

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: lwica »

A mnie rozczarowała barbie fashionistas blondynka z ciemnymi włosami pod spodem oczywiście nowa.Dokładnie to rozczarowały mnie jej włosy takie sztywne jak druty i takie lepiące a do tego cieniutkie w porównaniu z barbie z lat 1990 lub 2000 .Myłam te włoski w mydle potem w płynie do naczyń potem w szamponie i na końcu odżywka , którą później spłukałam i nic.Po tym ostatnim suszyłam nawet suszarką i nie pomogło.Normalnie się wkurzyłam i oddałam bratanicy , która ma 8 lat i była bardzo szczęśliwa.
http://allegro.pl/lalka-barbie-fashioni ... 48444.html

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: astridnat »

To pewnie dlatego, że w głowie jest klej. Tutaj mycie w cieplej wodzie tylko zaszkodzi. Włosy trzeba potraktować mąką ziemniaczaną albo talkiem. Potem wyprać w proszku do prania w chłodnej wodzie. Gdzieś na forum był instruktaż albo link do instruktażu.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: lwica »

Astridnat dzięki za dobrą radę na przyszłość będę pamiętać , tylko trochę szkoda mi tej barbie bo buziaka miała ładnego.

Awatar użytkownika
lwica1978
Posty: 49
Rejestracja: 23 lip 2015, 20:26
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: lwica1978 »

Witajcie

Mam załamkę kupiłam na święta Azjatkę Made to Move, po rozpakowaniu (przez pudełko nie było widać) okazało się, że ma dwie PRAWE stopy ;( , muszę ją zareklamować

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Lalki które rozczarowały po zakupie.

Post autor: Ner »

lwica1978 pisze:Witajcie

Mam załamkę kupiłam na święta Azjatkę Made to Move, po rozpakowaniu (przez pudełko nie było widać) okazało się, że ma dwie PRAWE stopy ;( , muszę ją zareklamować
Albo kupić drugą, z dwoma lewymi :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości