Skarby z Second Handu

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Skarby z Second Handu

Post autor: Kamelia »

To laleczki z AliEexpress, więc pewnie i tam ubranka na nie można znaleźć. :) Jakby co, to ja mam takie maleństwa na miarę, mogę coś uszyć. :)

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Skarby z Second Handu

Post autor: barbusia77 »

Ostatnio zrobiłam obchód po lumpeksach w moim miescie w poszukiwaniu maskotki dla psa i powiem ze smutkiem że poza blondynką z Krainy Lodu nie widziałam zadnej innej lalki. I tak się zastanawiam czy wcale nie przywożą,czy jest aż taki popyt że nie było dla mnie :mysli:
<3

Awatar użytkownika
Dia
Posty: 261
Rejestracja: 23 lis 2013, 21:32
Kontakt:

Re: Skarby z Second Handu

Post autor: Dia »

Kupiłam dzisiaj ubranko Apple White z Everek za dosłownie kilka groszy, lalki niestety nie było 😭

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Skarby z Second Handu

Post autor: barbusia77 »

Dziewczyny, gdzie Wy to wszystko znajdujecie O.O u mnie w SH same miśki są O.o
<3

Awatar użytkownika
Netta
Posty: 84
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:53
Kontakt:

Re: Skarby z Second Handu

Post autor: Netta »

Dawno mnie tu nie było :hejka: :D :D , lalkami trochę mniej się interesowałam ostatnio, ale dalej chodzę na targi staroci
Widziałam oryginalną Genevieve z 12 tańczących księżniczek, oraz everkową Ashlynn Ellę golutką (niestety seria epic winter), nad Genevieve się wahałam, nie była super zniszczona, ale odstraszył mnie brak ubranek oryginalnych poza przyczepioną spódnicą (a szkoda, bo ma piękną twarzyczkę). Ashlynn zdecydowałam się na ostatnią chwilę kupić, dla jakiegoś repaintowego projektu
Tylko czuć ten klejoglut niestety, głowa twarda
No i waham się czy postąpiłam dobrze z tą Genevieve, jako że mam w planach zdobycie lalek z filmów barbie (marzenie to Odetta i oryginalna Eryka z księżniczki i żebraczki, mam tylko herbatkową)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości