Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: sandrinka »

Pocieszyłaś mnie. Dziękuję :D
Krzywego facepaintu bałam się najbardziej. Mam jeszcze parę innych strachów, choćby przez to, że się niedawno przejechałam na firmowych ubrankach.
No cóż, z tego co wiem już do mnie jedzie i jutro powinna u mnie być, a wtedy się zobaczy.
Kurcze, to prawie jak prezent na Mikołaja. Dawno temu, gdy byłam mała i wierzyłam w Mikołaja, to prosiłam go w listach o Barbie. Nigdy jej nie dostałam, bo do biednych nie przychodzi :p

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: barbusia77 »

sandrinka pisze:Pocieszyłaś mnie. Dziękuję :D
Krzywego facepaintu bałam się najbardziej. Mam jeszcze parę innych strachów, choćby przez to, że się niedawno przejechałam na firmowych ubrankach.
No cóż, z tego co wiem już do mnie jedzie i jutro powinna u mnie być, a wtedy się zobaczy.
Kurcze, to prawie jak prezent na Mikołaja. Dawno temu, gdy byłam mała i wierzyłam w Mikołaja, to prosiłam go w listach o Barbie. Nigdy jej nie dostałam, bo do biednych nie przychodzi :p
sandrinko jak tam laleczka???? dotarła??? pokaż,pochwal się :D
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: sandrinka »

barbusia77, dotarła i buzię ma śliczną. Za to podobnie jak Monia ma problem z łokciami, tylko w drugą stronę - strasznie sztywne. Jeden rozruszałam, drugi tylko z jednej strony, bo się bać zaczęłam, że ręka się urwie :fool:
A tak poza tym przebrałam ją w buty i koszulkę ( miała być dla Moni, ale nie pasuje), zrobiłam dla niej pasek. Była nawet okazja, że by zdjęcia porobić. Nawet wyszły, choć robiłam je dosłownie w nocy o północy xD
Muszę sobie w końcu ogarnąć konto na jakiejś stronie z hostingiem zdjęć, bo fotki im pstrykam, a pokazać nie ma jak :D

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: barbusia77 »

Fajnie ze laleczka udana Ci się trafiła :D Te sztywne łokcie to i u mojej blondyny tez są. Może wystarczy je rozruszać ^^ Załóż konto na FLICKR. Jest za darmo i łatwo można udostępniać z niego fotki na forum :>
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: sandrinka »

Chwalę się:Obrazek
I przepraszam za jakość, jeżeli u was jest tragiczna. U mnie na telefonie niby wygląda znośnie ale na małym ekraniku to wszystko wygląda lepiej xD

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: barbusia77 »

:serducho: :serducho: śliczne dziewczyny!
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: sandrinka »

Dziękuję :blush:
Te ich buźki są takie kochane, aż mi szkoda, że muszę w pudełku chować, zamiast na półce posadzić :(
Nie wiem co to będzie jak miejsce w pudle się skończy...

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: barbusia77 »

a dlaczego w pudle trzymasz?
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: sandrinka »

Między innymi dlatego, że nie mam gablotki ani żadnej półki "za szkłem" co by je przed kurzem chroniła. Plus jeszcze kilka innych, choćby podejście rodziny do wszelkich hobby, zainteresowań, etc...

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: barbusia77 »

Moja najblizsza rodzina już się przyzwyczaiła że mam lalki,a co do dalszej to niech sobie myślą "ciotka oszalała,lalki ma na półkach". Moim zdaniem lepsze lalki niż nic ;) I myśle że wróci moda z lat 80tych - siedząca lalka na kanapie :rotfl: bo wszystko wraca xD Ps. dzisiaj odbieram nową Barbie- miałam nic nie kupować,nie wiem dlaczego to zrobiłam,nie miałam na nią jakiegoś wielkiego chcieja,to był chyba impuls ;)
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: sandrinka »

U starych ludzi to te lalki chyba do tej pory siedzą :D Aczkolwiek jesli moda wróci to spoko, może się ujawnię wtedy.
Moja rodzina ma chyba coś do lalek. Jak byłam dzieckiem, to nie lubili gdy się lalkami bawiłam. Miałam trzy kloniki, wyproszone i wybłagane, jednego do tej pory trzymam w szafie, bo w liceum używałam go jako rekwizytu do martwych natur. Jakiś miesiąc temu przy sprzątaniu mama, zobaczyła lalkę i mi awanturę zrobiła. Dlatego nie sądzę, że by zaakceptowali :bezradny:
Może gdyby ta moda wróciła i wszyscy sąsiedzi mieli lalki w domach to jakoś by przełknęli... xD

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: barbusia77 »

Obrazeklalka by anaconda1977, on Flickr
zwariowałam,kupiłam.. kiedyś mi się bardzo podobała ta lalka,kupiłam ją z sentymentu ;)
<3


JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: JoannaS »

Zamówiłam z Ebaya Barbie Marni, ogólnie strój fajny, ale buty ciągle spadają, a beret ma 3 dziurki od plastikowych nitek. To co mnie zaskoczyło, to rozmiar głowy, chyba większy od playline.Obrazek79789124_3587948797911769_2194789594619183104_o by Joanna Sawicka, on Flickr

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Post autor: Czarnab1 »

JoannaS gratuluję, piękna Barbie. Zawsze mi się podobała. :zakochany:

Barbusia Superstarka przepiękna, sama bym ją kupiła, gdybym na nią trafiła. :zakochany: :serducho:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości