Ostrzegam przed tą lalką...

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ostrzegam przed tą lalką...

Post autor: ingrid »

VintageVixen Życzę udanych łowów, z tego, co pamiętam, to w tym holenderskim sklepie mieli całą półkę lalek lat 90, chociaż niektórych poszukiwanych przeze mnie modeli nie było, tam kupiłam właśnie obie Western Fun AA i białą. Także był kartonik z używanymi odpakowanymi lalkami za dużo niższe ceny, lalki zadbane i właściwie w pełnych outfitach, były Glitter Hair Barbie, Sea Holiday Babie, czy Tropical Splash, sztuka za kilka euro.

Miranda Chodzi właśnie między innymi o samą wycieczkę, aby do zakupów dołożyć miło spędzony czas, pozwiedzać, poznać się wzajemnie itp. :P

Jeżeli chodzi o sklep z Dollfie oraz innego rodzaju lale, to już wiadomo, że taki mieści się w Nijmegen, jak przedstawiła EvilCupcake, drugi widziałam w schiedam koło Rotterdamu, a jakby pojeździć po różnych miasteczkach, to pewnie jest tego więcej. Są również w okolicy dwa Disneyowskie sklepy z disney figurkami, lalkami i innymi akcentami, rzecz jasna bardziej dla dorosłych, niż dzieci, bez stosu maskotek i kostiumów na bal przebierańców.

No wiecie u Nich są Sklepy kolekcjonerskie z prawdziwego zdarzenia, u Nas sklepy z dewocjonaliami wcale nie rzadkie, za przeproszeniem zakłady pogrzebowe, czy monopolowe...

Fotki poniżej robione przeze mnie w sklepie disneyowskim, są również punkty dla fanów gier komputerowych, gdzie można nabyć figurki, breloki,stare gry itp, tam kupiłam figurkę Larę Croft w starciu z rekinem, nową NRFB, za ok 15 euro, na Allegro jeśli taka w ogóle jest, to kosztowałaby podejrzewam z 300zł odpakowana.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Ostrzegam przed tą lalką...

Post autor: Miranda »

To chyba, że tak.
Aż ciekawa jestem, czy Ci sie uda zebrać grupkę osób. :)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ostrzegam przed tą lalką...

Post autor: ingrid »

Miranda dawaj w podróż z nami :> , myślę, że taką wycieczkę można zorganizować po sezonie np. na ciepły wrzesień.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Ostrzegam przed tą lalką...

Post autor: Miranda »

Ja się do Lublina na spotkanie wybrać nie mogę, a co dopiero Holandia. :P
Byłoby na pewno interesująco, ale nie wiem, jak z czasem.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ostrzegam przed tą lalką...

Post autor: ingrid »

Zaryzykuj Kochana, jak kochać, to księcia, jak kraść, to miliony, żartuję rzecz jasna :P

Któż to wie, może do Holandii będzie Ci bliżej, niż do Lublina. W sumie ja bym się wybrała wstępnie na Wrzesień, to trochę czasu jest :rotfl:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości