Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Luźne rozmowy o lalkach
Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Neytiri »

barbusia77, współczuję i znam ten ból, gdy chciejstwo na jakąś lalkę dopadnie nas po tym jak schodzi z półek sklepowych. Nie raz tak miałam, że lalka wisiała na Amerykanoss czy nawet rodzimych sklepach miesiącami, a gdy zniknęła nagle otworzyły mi się oczy i zapragnęłam jej, bo np. u kogoś zobaczyłam i okazało się, że jest piękna. Jak sobie przypomnę, że w kiedyś w Smyku odwróciłam się od Basicsowych czy Audrey Hepburn, bo stwierdziłam, że niee, jednak te 60-100 zł za lalkę to dużo, to teraz śmieję się przez łzy na to wspomnienie, te lalki są teraz bardzo trudne do zdobycia.

Mnie dopadły dziwne chcice na Superstarki, lalki które od początku swojego lalkowego hobby, podziwiałam u innych, ale nigdy nie chciałam. Myślałam, że mam już lalki wszelkich moldów, karnacji i odcieni włosów, a tu się okazuje że brakuje mi całej palety Superstarek. I jak tu teraz sobie z tym poradzić? :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Asiasta »

W pelni was rozumiem . Ja zaś od dłuższego czasu mam chcicę na lalki Shani i Asha z serii Shani Friends. Obecnie posiadam tylko Nichelle. Bardzo chciałbym mieć pozostałe 2 lalki.
Choć nie lubię lalek w sukniach te akurat sprawiły, że całkowicie zwariowałam na ich punkcie. Mogłabym je kupić na ebayu ale mam już zaplanowane wydatki do konca roku na lalki z W Club. Z kupnem Ashy i Shani muszę wstrzymać się do przyszłego roku. To przecież cała wieczność!!!

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Aarjelin »

Neytiri pisze:barbusia77, współczuję i znam ten ból, gdy chciejstwo na jakąś lalkę dopadnie nas po tym jak schodzi z półek sklepowych. Nie raz tak miałam, że lalka wisiała na Amerykanoss czy nawet rodzimych sklepach miesiącami, a gdy zniknęła nagle otworzyły mi się oczy i zapragnęłam jej, bo np. u kogoś zobaczyłam i okazało się, że jest piękna
dokładnie :face: łączę się z wami w tej frustracji :bezradny: ja nie wiem, czy to jest jakiś efekt psychologiczny, czy inne przedziwne ustrojstwo, ale też tak miewam, lalka znika, zapada się pod ziemię, było pełno tera nima nigdzie, no a mnie oczywiście wtenczas trafia :facepalm: Chyba z rok obserwowałam aukcje Skipper z zielonymi pasemkami, ale wahałam się, że przecie poprzednia prawie identyczna, mam czas, pilniejsze sprawy itd, a teraz wyparowała a mnie olśniło, że muszę ją mieć :stres: latam po necie i ciątam :face: albo Barbie-Karl Look w Sweterku żałuję że nie kupiłam w bardziej okazyjnej cenie :face: albo setki innych przespanych okazji... no irytujące xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: sandrinka »

Odświeżam :D
Wczoraj zauważyłam, że na allegro pojawiła się Barbie (ta z instrumentami, a artykułowanym ciałku fashionistas), która wpadła mi w oko jakiś czas temu :slinka:
Wtedy nie miałam odwagi kliknąć kup teraz. A gdy już się odważyłam kupić lalkę, to
tej konkretnej praktycznie nigdzie już nie ma, a jeśli się pojawi to kosztuje duużo więcej niż rok temu.
I teraz wariuję, bo chcę, ale po naczytaniu się o krzywych facepaintach u lalek mattela, boję się, że ta konkretna jest uszkodzona.
Do tego gdy tak patrzę na zdjęcia, to odnoszę wrażenie, że jej mold i facepaint są identyczne jak u MtM, którą niedawno kupiłam. Chyba, że to rodzinne podobieństwo xD

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: barbusia77 »

sandrinka poproś o dodatkowe zdjęcia. Moze trafił Ci się naprawdę udany model,nie odpuszczaj tak łatwo bo bedziesz żałować :nie:
<3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Soihime »

Wiesz jeśli zależy Ci tylko na instrumentach, to jest fajna podróbka z tymi instrumentami.
Sama kupiłam dla mojego Tomoe.

Obrazek

Zestaw kupiony tu https://www.hulahop.pl/mega-creative-la ... 9-6298639/ za 37,99zł.

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: sandrinka »

barbusia77 , myślałam o tym, że by napisać do sprzedającego i poprosić o zdjęcie twarzy tej konkretnej lalki. Nawet raz do tego siadłam, ale się okazało, że nie wiem jakich słów użyć, że by to dobrze zabrzmiało i tymczasowo odpuściłam, zwłaszcza, że dużo za nią chciał (dużo jak na lalkę playline moim zdaniem).

Soihime, instrumenty mnie nie interesują. Zwłaszcza, że widziałam ładniejsze gitary dla Barbie. Ciałko mnie interesuje, bo artykułowane, ale inaczej niż u MtM. Takiego jeszcze nie mam :D

Swoją drogą widziałam niedawno artykułowaną steffi gimnastyczkę i jak normalnie boję się ich oczu (bo takie okrągłe mi się wydają), to na jej widok włączył mi się chciej i jak gdzieś trafię to chyba kupię. Tylko zmacać i obejrzeć muszę, bo patrząc na zdjęcia mam wrażenie, że ona ma różowy brzuch :haha:

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: sandrinka »

(Przeprasza za post pod postem) zawsze jak go widziałam gdzieś w sieci, to sobie myślałam coś w stylu "jaki ten Ken jest brzydki".
Obrazek
Przed chwilą widziałam jego zdjęcia bez koczka i szczerze mówiąc nie poznałam. Chyba już wiem kogo kupię swoim dziewczynom do towarzystwa i wiem co mu zrobię gdy już go wyjmę z pudełka :hyhy:
Nawet już go sobie poszukałam w sieci. Że bym tylko się nie przejechała xD

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Ner »

No to ja mam chcice na nowe lalki z serii fitness/spa/relax, które mają podobną artykulację do tych muzycznych... Ale nie mogę się na nie zdecydować, bo doszłam do samochodowej rezerwy, a pod koniec miesiąca mam przegląd :P

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: sandrinka »

Za mną chodzi ona:
Obrazek
Zdjęcie pożyczone ze sklepu
Panna od której zaczęła się moja miłość do artykułowanych lalek. Nie jestem co prawda pewna czy na jej ubranku było właśnie to logo, szczerze mówiąc nie patrzyłam, bo dziewięcioletnią mnie o wiele bardziej interesowała artykulacja😂
I teraz mam dylemat kupić czy nie kupić. Z jednej strony fajnie było by mieć swoją (i kij, że 20 lat później), a z drugiej strony boję się tego w jakim może być stanie.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Soihime »

Przede wszystkim realne zdjęcia. Nie kupuj tylko na podstawie poglądowego zdjęcia. Nie kupuj przelewem na konto na olx. Nie rób transakcji płatniczych na stronach, które nie posiadają szyfrowania (kłódki przy adresie internetowym). Jeśli już kupujesz na olx, to tylko odbiór osobisty, nawet jeśli sprzedawca wyśle Ci za pobraniem, to nigdy nie będziesz mogła sprawdzić w ten sposób paczki przed zapłaceniem, chyba że wysyłający zgodzi się wysłać paczkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości paczki.
A i nigdy nie podawaj kodu blik!

To tak co mi się nasuwa a propo zakupów internecie

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: sandrinka »

Dziękuję za rady☺️
Miałam ją kupić w tym sklepie z którego pożyczyłam zdjęcie, już ją sobie nawet do koszyka dodałam, że by zobaczyć jakie są opcje wysyłki/płatności i "coś" mi się nie spodobało, więc chwilowo odpuściłam.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: barbusia77 »

sandrinka laleczkę możesz zamówić na Allegro u pani Agnieszki. Zamawiałam u niej już kilka lalek. Jej Niki to alegrowicz51lub otokonto9.
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: sandrinka »

barbusia77, dziękuję za link🌷🌷🌷. Nie miałam pojęcia, że ktoś taki istnieje. Zaraz zajrzę na allegro ☺️

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: barbusia77 »

sandrinka akurat jest dostępna laleczka której szukasz :) https://allegro.pl/oferta/lalka-barbie- ... 9228081130
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości