Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Ciabas »

Zgredzia ten Pan wygląda podobnie jak mój Książę :D kanciasta zarośnięta szczęka, uśmieszek i oczka te same ;) ale Książę nosi się niemal na łyso i ma bardziej zadarty drobniejszy nosek. Nie wiem który przystojniejszy :P
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Chupacabra »

Dlaczego wzięło mnie na made to move w momencie kiedy coraz trudniej je dostać. :(
Ta nowa seria w której są dwie barbie mnie nie interesuje... (co najwyżej deskorolkarka)
Najbardziej mnie ciśnie na te śliczną azjatkę, a ona jest już chyba nie do dostania w cenie poniżej 100zł (120?) na allegro. A mam jeszcze trochę zdrowego rozsądku, to znaczy za 130 mogę kupić dwie (bo lista jest większa) to nie kupię tej, poczekam. Q.Q
Niby zamówiłam w weekend, ale jeszcze nie wysłali, dalej jest "kompletowanie", więc boję się, że jej zwyczajnie nie ma, tylko ze strony zdjęli po weekendzie i postanowili się nie odzywać. :( Chlip chlip, cierpię, wariuję.
I jeszcze pogoda się zepsuła.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Pokrzyva »

Chupacabra, widziałam aukcję za 108 dzisiaj z Neko. Oczywiście nie licząc kosztów wysyłki. W niedzielę widziałam ją tez w Smyku za 109. Będzie cięzko poniżej 100, zawsze możesz ukraść głowę Neko z niezginalnej serii (gdzieś widziałam taką ekonomiczną wersję z tym moldem i facepaintem), chociaż jak koniecznie chcesz ciałko mtm, to kolor się trochę nie będzie zgadzać...



Może jeszcze Ci wyślą? :( A pogoda od jutra znowu ma być ładna.
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Chupacabra »

No właśnie, te za 108 też widziałam. Zapisałam sobie jako taką ostateczną ostateczność-przeliczam lalki na lalki :facepalm: .
Niby mają do 5 dni roboczych na wysyłkę. W poniedziałek rano przyjęli do realizacji, więc niby mają czas. Teoretycznie jeśli by nie było to powinni od razu napisać, że nie ma, ale cóż. Za pobraniem to nie ma spiny. Czekam.
Jak jutro nie odpiszą to popołudniu pojadę się pocieszyć i zobaczyć co mają w tous r us bo ostatni dzień promocji. XD Ale mnie troszkę pocieszyłaś, bo stacjonarnie bym w takim smyku i za 109 kupiła, bez przesyłki i możliwość spojrzenia lalce w oczy czy nie jest jakaś upośledzona. XD (Niby i tak wszystko idzie do repaintu, ale ostatnio widziałam rudą z jakąś dziwną pomarańczową plamą na czole, ja wiem czy to by wyszło zmywaczem?)
Neko jest naprawdę jaśniutka, myślę że przekładanie mogłoby wyjść słabo.

ps. Na 8 stronie google, po wpisaniu "made to move lalki sklep" zaczynaja się linki do google books.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Pokrzyva »

Ja ostatnio kupiłam Barbie mtm używaną i z dodatkowym kompletem ubranek (I Z BUTAMI, buty są cudne), więc jak już nigdzie nie znajdziesz, to albo odkładać, albo czekać, aż komuś się znudzi i dorwać używkę :D Z drugiej strony 109 za całość to jeszcze nie tak strasznie, jak się ją BARDZO BARDZO chce... No i fakt, lepiej kupować stacjonarnie, chociaż ja moje obie mtm kupiłam przez internet i na szczęście nie mają rozjazdu oczu ani rozdętej głowy XD Za to własnie w sklepie miałam okazję porównać sobie różne egzemplarze tej samej lalki i byłam w szoku, najbardziej ''różnorodne'' to chyba Teresy, jedna miała takiego zeza rozbieżnego, że szok...


Neko jest prawie biała z tego co kojarzę, poza tym ma skórę w dość chłodnym, różowawym odcieniu - potem w kolejności jest Barbie - mam ją i mogę powiedzieć, że JEST jasna, leeeeciutko wchodzi w żółtawy (nie taki różowy, tylko bardziej... brzoskwiniowy, piaskowy, ciepły beż, nie wiem jak to wytłumaczyc XD Myślę że po prostu jej skóra jest mniej nasycona kolorem i stąd ten stonowany efekt, Ruda jest przy niej bardziej intensywna i jakby łososiowa, choć niewiele ciemniejsza), ale na pewno jest ciemniejsza od Neko :( No i temperatura skóry własnie nie pasuje, szkoda. W ogóle.. może ktoś ma wszystkie MTM? Byłabym bardzo wdzięczna za zdjęcie w naturalnym świetle!
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Chupacabra »

Pokrzyva pisze:Ja ostatnio kupiłam Barbie mtm używaną i z dodatkowym kompletem ubranek (I Z BUTAMI, buty są cudne), więc jak już nigdzie nie znajdziesz, to albo odkładać, albo czekać, aż komuś się znudzi i dorwać używkę :D Z drugiej strony 109 za całość to jeszcze nie tak strasznie, jak się ją BARDZO BARDZO chce... No i fakt, lepiej kupować stacjonarnie, chociaż ja moje obie mtm kupiłam przez internet i na szczęście nie mają rozjazdu oczu ani rozdętej głowy XD Za to własnie w sklepie miałam okazję porównać sobie różne egzemplarze tej samej lalki i byłam w szoku, najbardziej ''różnorodne'' to chyba Teresy, jedna miała takiego zeza rozbieżnego, że szok...


Neko jest prawie biała z tego co kojarzę, poza tym ma skórę w dość chłodnym, różowawym odcieniu - potem w kolejności jest Barbie - mam ją i mogę powiedzieć, że JEST jasna, leeeeciutko wchodzi w żółtawy (nie taki różowy, tylko bardziej... brzoskwiniowy, piaskowy, ciepły beż, nie wiem jak to wytłumaczyc XD Myślę że po prostu jej skóra jest mniej nasycona kolorem i stąd ten stonowany efekt, Ruda jest przy niej bardziej intensywna i jakby łososiowa, choć niewiele ciemniejsza), ale na pewno jest ciemniejsza od Neko :( No i temperatura skóry własnie nie pasuje, szkoda. W ogóle.. może ktoś ma wszystkie MTM? Byłabym bardzo wdzięczna za zdjęcie w naturalnym świetle!

Nie wiem czy światło naturalne, nie sądzę, ale widziałam taką fotkę, zapisałam sobie na pulpicie. Całkiem ładnie widać różnice.
Taką o.
ObrazekBarbie® Made To Move™ by Anna Itsenko, on Flickr

Ruda przy Midgie dreamhousowej, albo Raquelle fashionistkowej jest jakby bardziej oliwkowa, a one przy niej różowe, szczególnie z Midgie pigi wychodzi.

No 109 to nie tragedia, pod warunkiem, że stacjonarnie. XD 109+przesyłka+możliwość "niespodzianki"-już nie brzmi tak fajnie.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Pokrzyva »

OOooo. dziękuję Ci za to zdjęcie! Idealne. Chociaż mam wrażenie, ze moja ruda jest bardziej różowa od Barbie, niż to widać na obrazku, może kwestia ciuchów XD


I tak chyba najbardziej różowe/pomarańczowe są lalki od Simby..



Purple Top z obrazka ma jedno oczko bardziej :D
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: IHime »

Patrz, jaki zbieg okoliczności, akurat dzisiaj robiłam zdjęcia i produkowałam się na blogu mecząc kolory MtM. :)
ObrazekBarbie MtM skin tones by Ivy Mae, on Flickr
ObrazekBarbie MtM skin tones by Ivy Mae, on Flickr

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Chupacabra »

IHime pisze:Patrz, jaki zbieg okoliczności, akurat dzisiaj robiłam zdjęcia i produkowałam się na blogu mecząc kolory MtM. :)
https://c1.staticflickr.com/4/3736/32894212484_ff49503e7e.jpgBarbie MtM skin tones by Ivy Mae, on Flickr
https://c1.staticflickr.com/3/2830/33580619312_55b7a398e7.jpgBarbie MtM skin tones by Ivy Mae, on Flickr
A ja mam małe pytanko, Jak się ma Yellow top do koloru standardwej Artsy/Nikki?
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Pokrzyva »

DZIĘKUJE! Tu widać, o co mi chodziło, ze Ruda ma najbardziej nasycony kolor skóry :D
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: IHime »

Chupacabra, na pierwszym zdjęciu najbardziej od prawej jest Yellow Top, a druga od prawej to Orange Top, która jest baaardzo zbliżona do Artsy/Nikki. Yellow Top jest zdecydowanie ciemniejsza.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Neytiri »

Chupacabra, jeśli zależy Ci tylko na buźce/główce Neko, to u mnie się jakaś ostała, bo potrzebowałam tylko ciałka. Ale fakt, ze znalezieniem ciałka będzie trudniej, ja wykorzystałam ją dla Koreanki, Chinki, Macochy Kopciuszka i jeszcze jednej bladej lalki kolekcjonerskiej, która oryginalnie miała ciałko starszego typu TnT. Pechowo się złożyło, swego czasu te MtM chodziły po 50-60 zł, a teraz akurat Neko jest najtrudniej spotykana lub najdrożej. Może poczekaj, skoro wykorzystali ten typ ciałka u nowych lalek z serii sportowej, to może dodadzą modele w stylu Neko albo wypuszczą kolejną serię MtM za jakiś czas.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Chupacabra »

IHime, bardzo dziękuję! Teraz mam kolejna lalkę na liście. Nie wiem czy to dobrze czy to źle. Listę miałam ograniczoną i postanowienie max 10 lalek (bo uznałam że tyle mi się zmieści w moim pseudo domku), a teraz jak dobrze pójdzie będzie 11, a że lubię liczby parzyste... :pudło:

Neytiri , dziękuję, ale właśnie zależy mi na całej, ruchawej sztuce. Jeśli nie uda mi się żadnej upolować to będę czekać z nadzieją. Dostałam maila ze sklepu, że nie przyszła im żadna w dostawie...

Jutro rundka po sklepach, zwiedzę pół miasta, albo i całe. Ktoś jest z Torunia i zna jakieś fajne lalkowe sklepy poza Bielawami, Copernicusem i Plazą? XDD Trzymajcie kciuki. :dance:
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Pokrzyva »

A ja zaczęłam łaknąć Skateboarderki, która mi się jakoś szczególnie nie podobała :(
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Post autor: Chupacabra »

Pokrzyva pisze:A ja zaczęłam łaknąć Skateboarderki, która mi się jakoś szczególnie nie podobała :(
Ale zaczęła? To tak jak mnie. XD Wystarczyło że zobaczyłam śliczny repaint. Poczekaj może się uleży tak chcica.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości