Identyfikacja lalek

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: Czarnab1 »

Mulatka to BARBIE & KRISSY STROLL 'N PLAY AFRICAN AMERICAN AA z 2001 roku

Awatar użytkownika
pężyrka
Posty: 9
Rejestracja: 07 sie 2023, 15:34
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: pężyrka »

Czarnab1 pisze:
11 sie 2023, 21:54
Mulatka to BARBIE & KRISSY STROLL 'N PLAY AFRICAN AMERICAN AA z 2001 roku
O, dziękuję bardzo! Przyznam, że najbardziej mnie intrygowała, więc cieszę się, że w końcu wiem o niej więcej

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: Miranda »

pężyrka pisze:
10 sie 2023, 14:18
Czy ktoś rozpoznaje którąś z tych pań?
Ta po lewej miała jeszcze różową, pasującą do kolczyków, opaskę zrobioną z gumki, wydaję mi się, że oryginalnie, ale ręki sobie nie dam uciąć.
U tej w środku ktoś coś kombinował z włosami na samym środku.
A ta po prawej, z tego co wiem, jest u mnie przekazywana z rąk do rąk, ale jak próbowałam się dowiedzieć, czy ktoś kojarzy, jaki miała oryginalny ciuszek, to nikt nic nie wiedział.
Ta środkowa to prawdopodobnie Hawaii Skipper z 2000 roku (mold Teen Skipper).
A jeśli miała coś robione na środku, to pewnie ktoś jej wyciął grzywkę, którą miała oryginalnie.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: barbusia77 »

Czy ktoś mi potrafi powiedzieć dlaczego moja Barbie Gift Giving nie ma sygnatury pod włosami i tak znacząco różni się makijażem od pozostałych Gift Giving??
https://flic.kr/p/2pv783L
https://flic.kr/p/2pvdPxe
https://flic.kr/p/2puTGwL
<3

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: Miranda »

Jedna była z 1985, a druga 1988. Co do sygnatury to nie wiem do końca - niektóre mają ją w środku głowy, ale czy tu tak jest, to nie mam pojęcia.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: kenereri »

kenereri pisze:
29 cze 2021, 10:09
Kochani, może wiecie co to za lalka?

Barbie z lat 90.
Pamiętam, że miała platynowe (bardziej siwe) włosy i grzywkę. Na ciałku z rękami pod kątem 90 stopni. To co w nim było wyjątkowe to biała, nadrukowana bielizna ze wzorkiem zygzaku. W uszach miała prawdopodobnie złote kuleczki.

Próbowałam znaleźć ją na stronach identyfikacyjnych, ale nikt tam nie pokazuje ciałka.
Obrazek

Przepraszam za podprowadzenie kawałków zdjęć z olx.
Ponawiam. Kilka lat szukania i nadal nie natrafiłam na nic podobnego. :(

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: barbusia77 »

Może to nie była oryginalna Barbie od Mattel?? Bardzo podobne ciałko miały też Petry w tamtych czasach. I platynowe włosy.
<3

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: kenereri »

Aż tak dokładnie nie pamiętam, Petra faktycznie ma podobną buźkę i platynę, ale z tego co widzę na plecach ma napis "Petra", a moja lalka tego nie miała. Kurcze, największą podpowiedzą i znakiem szczególnym jest dla mnie to ciałko z białą, zygzakowatą bielizną, ale nie mogę znaleźć o nim żadnych informacji. :|

Podobna bielizna, tylko na 100% biała + Pierścionek na ręce.
https://www.ebay.com/itm/325712261028

A ta, co to za lalka? Nie ma na aukcji informacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: barbusia77 »

Ja sobie nie przypominam żeby Barbie z lat 90 miały nadrukowaną bieliznę i to jeszcze w takim kształcie. Nadruk był u Barbie suń lovin z lat 70 ale w innym kształcie. Karnacja tego ciałka z zygzakowa bielizna wskazuje że to by była jakaś Kayla ale piszesz że lalka miała platynowe włosy z grzywką więc już się pogubiłam całkiem. A może to była lalka Karina???
<3

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Identyfikacja lalek

Post autor: kenereri »

Wszystko wskazuje na to, że to była Barbie. Nawet mordy Superstar wydają mi się dziwnie znajome. Może to nie były lata 90, ale końcówka 80tych? Bielizna wyglądała jak tej Barbie, którą wysłałam w poprzedniej wiadomości, tylko była biała. I co ciekawe majtki były nadrukowane tak samo jak stanik, też białe, a nie tak jak u ciałka powyżej, że cała część dolna w biodrach jest pomalowana. To musiała być Barbie, nie mam wątpliwości, bo za wiele szczegółów się pokrywa z Barbiochami. Z resztą jak widać były egzemplarze z nadrukowaną bielizną (Sun Lovin nie pasuje w ogóle).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości