Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Post autor: barbusia77 »

Po remoncie moje panny stoją dumnie w gablocie. Jako że wszystkie trzy są praktycznie w moim wieku co widać gołym okiem nikt nie pyta czy są moje :D bo przecież współczesne lalki Barbie tak nie wyglądają po za tym moje dziewczyny raczej nie wyglądają jakby służyły do zabawy.
<3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Post autor: barbusia77 »

Odkąd w mojej witrynie oprócz Barbie zagościły lalki Phicen moje hobby przestało być dla mnie nawet w najmniejszym stopniu wstydliwe. Dzięki nim moje otoczenie zrozumiało że lalki nie są wyłącznie dla małych dziewczynek tylko stanowią kolekcję, hobby. Nikt nie pyta już czy to moje lalki z dzieciństwa czy teraz je kupiłam tylko podziwia że tak ładnie są wyeksponowane :)
<3

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 209
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Post autor: kenereri »

barbusia77 pisze:
21 kwie 2024, 09:01
Odkąd w mojej witrynie oprócz Barbie zagościły lalki Phicen moje hobby przestało być dla mnie nawet w najmniejszym stopniu wstydliwe. Dzięki nim moje otoczenie zrozumiało że lalki nie są wyłącznie dla małych dziewczynek tylko stanowią kolekcję, hobby. Nikt nie pyta już czy to moje lalki z dzieciństwa czy teraz je kupiłam tylko podziwia że tak ładnie są wyeksponowane :)
Przy takich nabytkach to ja bym miała jeszcze więcej pytań na miejscu Twoich gości. :haha:

Piękna ta lala z profilowego.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Post autor: barbusia77 »

kenereri stoją w miarę ubrane :rotfl:
<3

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Post autor: mobe »

barbusia, czy to są te lalki, które anatomicznie są bardzo poprawne? :D

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reakcje otoczenia na lalkowe hobby

Post autor: barbusia77 »

mobe pisze:
21 kwie 2024, 19:48
barbusia, czy to są te lalki, które anatomicznie są bardzo poprawne? :D
Tak :rotfl: i powiem Ci że byłam w szoku jak pierwszy raz zobaczyłam to " wszystko " :cicho: aż męża zawołałam bo chyba by mi na słowo nie uwierzył xD Ale bikini trochę zakrywa więc nikt pytań nie zadaje :tanczy: Ja ogólnie nie zwracam uwagi na te " anatomiczne detale" gdyż urzekły mnie w tych lalkach piękne twarze- głównie Azjatki :zakochany: i fakt że wszystkie stawy są ukryte a lalkę można ustawić w dowolnej pozycji :) tylko te dłonie jak łopaty i stopy jak u Yeti mi się nie podobają ale to akurat zależy od sylwetki lalki.
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości