I znów kupiłam/em lalkę

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Riv
Kontakt:

Re: I znów kupiłam/em lalkę

Post autor: Riv »

Czarnab1 pisze:
29 mar 2024, 01:48
Zamówiłam Barbie Styled by Design Doll 1.
Rzadko mi się nowe Barbie podobają, ale ta ciągle mi chodziła po głowie. Takiej barbie potrzebuję do kolekcji.
Też się nad nią zastanawiałam. Ostatecznie odpuszczam ze względu na cenę, ale nadal uważam, że z twarzy to jedna z ciekawszych Basiek od dłuższego czasu. A do tego te buty i biżuteria niebędąca tylko kawałkiem plastiku – może wreszcie Mattel zacznie przypominać sobie o swoich dawnych standardach...

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

Post autor: barbusia77 »

Lalka na prawdę porządnie wykonana, z gustem i pazurem że aż to nie podobne do współczesnego Mattela. Pomyślałabym że to jakaś seria IT gdybym nie przeczytała opisu.
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Post autor: Czarnab1 »

Myślę nad zmianą ciała na IT. Uwielbiam MM, ale ta główka sama prosi się, aby stanąć na półce z lalkami IT ☺️

Przyjechała dzisiaj Smart doll gruszka. 😃😃😃
Założyłam jej inną perukę. Muszę jeszcze znaleźć oczy z normalną tęczówką. Jaaaaajjjj jest cudowna 🤩

Obrazek

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

O Boziu! Śliczna jest :zakochany: pasuja jej te oczy i włosy. A figura obłędna!
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Zamówiłam popovy Venus z nową główką Robin 🤩.
Nie mogę się doczekać kiedy ją pomaluję 🥰
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Trafiła się bardzo dobra okazja, więc kupiłam kolejną popovy z ciałem II. Teraz mam ciało IV, II i niedługo dołączy Venus I. Ojjj będzie szyte 😍🤩

Obrazek

Awatar użytkownika
mobe
Kontakt:

Post autor: mobe »

Aaaa udało mi się kupić Midge na targu staroci za 5 ziko, ale muszę zidentyfikować jaka to. Ma kolczyki jak Florida Midge, ale ma też srebrny pierścionek i namalowane białe majciochy.

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

Odkąd w mojej kolekcji pojawiły się lalki Phicen dokupuję im tylko głowy :szok: niedlugo każda z nich będzie miała inną głowę na każdy dzień tygodnia ;)
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

mobe pisze:
07 maja 2024, 20:46
Aaaa udało mi się kupić Midge na targu staroci za 5 ziko, ale muszę zidentyfikować jaka to. Ma kolczyki jak Florida Midge, ale ma też srebrny pierścionek i namalowane białe majciochy.
Gratki. Trudno je kupić, więc trzeba korzystać z każdej okazji.

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

barbusia77 pisze:
03 cze 2024, 11:41
Odkąd w mojej kolekcji pojawiły się lalki Phicen dokupuję im tylko głowy :szok: niedlugo każda z nich będzie miała inną głowę na każdy dzień tygodnia ;)
Gdzie kupujesz te lalki i jak dobietasz kolor głowy, żeby pasował do ciała?
Zainteresowały mnie na aliexpress, ale nie wiem czy kolory głowy i ciała będą pasować i czy materiał jest dobrej jakości.

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

:Czarna - ze względu na dość wysokie ceny zakupy tylko na Alliexpress. Głowy zazwyczaj pasują do opalonych ciał. Do tych bladych jest mniejszy wybór a sprzedawca potrafi w błąd wprowadzić pisząc że głowa jest blada. Ja kieruje się kolorem włosów i uroda lalki bo zdarzyło mi się kupić Chinkę która miała być blada a jest opalona. Jeśli chodzi o ciałka to trzeba czytać opis bo figury sa różne- od szczupłej do bardziej masywnej gruszki. Różnią się też wysokością nawet do 3 cm co przy standardowych głowach daje lalce wygląd cyborga :hihi: i przeważnie ma ogromne stopy O.O Decydując się na taką lalkę trzeba pamiętać że to silikon który przyciąga wszelkie paprochy, łatwo się plami a lalkę bardzo ciężko ubrać bo gotowe ubrania są zazwyczaj bardzo dopasowane a miękkie ciałko stawia opór przy zakładaniu. Ceny oczywiście jak za ubrania dla ludzi ale to już szczegół :facepalm: Jeśli chcesz kupić swoją pierwszą Fizenke to wybierz kompletną czyli ciałko z głową. Będziesz miała rozeznanie :)
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Kontakt:

Dzięki. Możesz polecić jakiegoś sprzedawcę na priv?

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

Czarnab1 pisze:
21 cze 2024, 09:27
Dzięki. Możesz polecić jakiegoś sprzedawcę na priv?
Napisałam :)
<3

ODPOWIEDZ