Kolekcjonerskie czy playline?

Luźne rozmowy o lalkach
ODPOWIEDZ
Karo
Kontakt:

Kolekcjonerskie czy playline?

Post autor: Karo »

Jak w tytule. Jakie lalki wolicie dołączać do swojej kolekcji? Które was bardziej cieszą? Czy działa na was fakt, że dana lalka jest droższa i limitowana i przez to przyćmiewa automatycznie inne? Czy wolicie raczej kupić w tej samej cenie więcej "niekolekcjonerskich" lalek? Czy może posiadacie tzw. kolekcję mieszaną?

Awatar użytkownika
Pentesilea
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie czy playline?

Post autor: Pentesilea »

Szczerze mówiąc w ogóle nie patrzę po tym, jaką etykietkę ma lalka. Albo mi się podoba, albo nie. Mam lalki playline, mam kolekcjonerskie i mam też odratowane trupki z obu tych grup (kupione za grosze). Wszystkie cieszą tak samo.

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

Post autor: barbusia77 »

Nie lubię strojów ludowych, ale jak lalka ma ładna buzię to kupię, a strój odsprzedam. Nigdy nie kupiłam lalki tylko dla samego stroju ale teraz mam taki zamiar :)
<3

Awatar użytkownika
Soihime
Kontakt:

Post autor: Soihime »

Ja lubię playline. Większość moich lalek do nich należy. W zasadzie mam tylko 4 lalki PARABOX i jednego recasta. Reszta to playline od Mattel, więc można powiedzieć, że nie robi mi to różnicy ;D.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Kontakt:

Post autor: Miranda »

Nie ma znaczenia. Albo mi się lalka podoba, albo nie. Choć bym powiedziała, że bardziej odrzuci mnie limitka z racji swej niedostępności. :D

ODPOWIEDZ