Reroot

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:Asiasta bedziesz wyszywać nowe włoski Supersize?? Jejuuu :zakochany: , bedzie jeszcze piękniejsza :serducho:
Tak mam zamiar uzupelnic jej troche włosów w kilku miejscach. Mam 3 kosmyki włosów dla niej w 2 odcieniach. Jeszcze nie wiem czy wymieszam 2 odcienie czy użyje tylko 1. Jeden kosmyk jest nieco ciemniejszy. Moglabym jej zrobic pasemka.
Jestem taka podekscytowana, ponieważ dawno temu robilam ostatni reroot, a bardzo lubie to robic.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: BarbieDream »

Czarnab1 pisze:BarbieDream Włosy kupiłyśmy na stronie http://www.retrodollseurope.com.
Za kosmyk z saranu wychodzi koło 15 zł. Przesylka wyszła 80 zł przy zamówieniu 16 szt. Doręczenie 3-5 dni.

Ja zamawiałam z retrodolls.uk - to chyba s sumie ta sama firma :)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Prace w toku. Palce mnie bolą ale zamierzam jeszcze dzisiaj skończyć reroot.
Im więcej wszytych wlosow tym bliżej końca. Coraz bardziej stresuję się tym czy wyjdzie mi grzywka lalki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Główka lalki już po reroocie. Udało mi się jeszcze dzisiaj ułożyć grzywkę.
Wlosy wydają się jak by było ich za mało ale tylko dlatego, ponieważ są mokre po modelowaniu grzywki. Jutro umyję całe włosy bo są tluste.
Nie jestem zadowolona z ułożenia grzywki ale specjalistką nie jestem i za bardzo nie miałam czym ją ułożyć. Biorac pod uwage fakt, że mam poparzoną prawą dłoń i kciuk lewej ręki wyszlo całkiem nieźle..
Poszukam w necie karbownice. Włosy zostaną jeszcze skrócone.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Czarnab1 »

Bardzo ładnie wyszło. Skróc po karbowaniu.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot Totally Hair

Post autor: Asiasta »

Tak tez zamierzałam uczynić. Jutro jedynie umyje jej wlosy bo sa tluste i sklejone.
Teraz walcze z grzybkiem z ciała Jasminy, ktory utknął w głowie Totallki :zly: O.o :facepalm: za mocno wciskałam jej głowę i grzybek wpadł do środka....

-- 28 lip 2018, o 17:11 --

Lalka Totally Hair już prawie gotowa. Jeszcze muszę pokarbować włosy i je skrócić. Trochę zajęło mi układanie grzywki. Mam nadzieje, że wam się spodobała moja nowa-stara Totally Hair.
Główkę włożyłam na cialo od Totally Hair reprodukcji. Kolor cialka jest nieco ciemniejszy ale trzeba dobrze się przyjrzeć zeby zobaczyc różnicę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Reroot Barbie Baleriny. Lalka miala popalone od wrzątku wlosy. Na końcach byly twarde jak żyłka i pokręcone. Próbowałam przyciąć spalone końcówki i okazalo się to złym pomysłem, ponieważ jej kucyk wyglądał jeszcze gorzej. Lalka jest już po reroocie ma nowe włosy w dokładnie tym samym odcieniu jaki miała oryginalnie. Saranowe wlosy zostaly mi reroocie Totally Hair Barbie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Carmazin »

Jaka piękna ta ballerina! Odwaliłaś świetną robotę :D

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Carmazin pisze:Jaka piękna ta ballerina! Odwaliłaś świetną robotę :D
Dziękuję. Zostawiłam jej nieco dłuższe włoski. Jeszcze nie zdecydowalam czy zostawię taki kucyk czy zrobie loki. Taka mi się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Neytiri »

Asiasta, wspaniała robota, pięknie odratowałaś tą klasyczną lalkę. Wciąż oddaje pierwowzór, ale ta subtelna zmiana dodaje wdzięku i jeszcze bardziej mi się podoba w takiej wersji.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: lwica »

No teraz to Twoja Balerina wygląda jak nówka wyjęta wprost z pudełka. :serducho: Zrobiłaś z niej prawdziwe cudeńko. :brawo:


blacksheepwall
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2018, 17:47
Kontakt:

Dzierganie kociej sierści

Post autor: blacksheepwall »

Jedne włosy są przeszczepione z owcy, drugie z kota perskiego. Gdybym wiedziała jak się nimi pracuje, namoczyłabym je wcześniej i tapirowała kiedy schły. Same się filcują. A najlepiej w ogóle bym tego nie próbowała żenić na ruskie sposoby tylko bym się przeszła po owcę. Część można pomylić z podszerstkiem, który się dosłownie kruszy. Proszę nie oskarżać o złą dietę kota. Kot dużo poluje, najczęściej w domu na rybę z ręki.

Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: reiha »

Jej, nie słyszałam jeszcze o reroocie włosem z kota :D To są te krótsze? :D Pozyskiwanie materiału u źródła musiało być samą przyjemnością ;))) Zostawiasz takie, czy jednak wyskubiesz?

(nie wiem czy nie byłoby dobrze poprosić moderatora o wydzielenie wątku, wydaje mi się, że ten jest tylko dla prac Asiastej :zawstydzony:)

blacksheepwall
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2018, 17:47
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: blacksheepwall »

reiha pisze:Jej, nie słyszałam jeszcze o reroocie włosem z kota :D To są te krótsze? :D Pozyskiwanie materiału u źródła musiało być samą przyjemnością ;))) Zostawiasz takie, czy jednak wyskubiesz?

(nie wiem czy nie byłoby dobrze poprosić moderatora o wydzielenie wątku, wydaje mi się, że ten jest tylko dla prac Asiastej :zawstydzony:)
Obrazek

Chciałam założyć nowy temat. Najwyraźniej się zagapiłam. Chyba skończyłam z nią, nie chce mi się już dalej nad nią siedzieć. Gdyby ktoś się podejmował to warto wiedzieć, że nie wystarczy przez kilka dni czesać kota. Trzeba odkładać włosy, które się nie kruszą.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości