Reroot

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Reroot częściowy lalki Supersize. Niby nic ale lalka wygląda teraz olśniewająco.
Barbie miała włosy w bardzo dobrym stanie dlatego nie zdecydowałam się na całkowity reroot. Na ostatnim zdjęciu widać prześwity pomiędzy kosmykami włosów, które rzucały się w oczy. Lalka miała też ubytki i miejscami rzadko rootowane włosy. Mogłam sobie odpuścić wypełnianie pustych pól pomiędzy kosmykami włosów ale przywykłam do gęsto rootowanych włosów u lalek. Włosy wszywałam jedynie na brzegu przy twarzy oraz na czubku głowy, nie chciałam aby były zbyt gęste. Innym problemem były krzywo ścięte włosy lalki z tyłu głowy, co udało mi się za retuszować cieniując lalce włosy.
Dzięki rootowanym włosom, nie widać już ubytków na czubku głowy oraz prześwitów pomiędzy kosmykami.
To nie wszystko wszyłam lalce 2 odcienie blondu. Jeden jest jej oryginalnym odcieniem i jaśniejszy aby powstał efekt refleksów.
Przepraszam za słabe zdjęcia ale za dużo było by zachodu z rozkładaniem lamp i tła, a zależało mi aby uchwycić efekt refleksów więc zdjęcia zrobiłam lalce w mokrych włosach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Aarjelin »

ok chylę czoła przed pracowitością i efektem :padam: pysznie to wyszło :3 I jak dla mnie pomysł na te dwa odcienie blondu był bardzo trafiony, dzięki temu nadałaś im taką realistyczną 'fakturę' i głębię odcieni :3 kolor się nie zlewa, nie wydaje płaski, włosy mają więcej życia, pięknie lśnią, ta linia nad czołem niebo a ziemia, no teraz to naprawdę świetnie się prezentują :serducho:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: barbusia77 »

Pieknie :serducho: A jaka metoda robiłaś? Na klej czy supełki?
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:Pieknie :serducho: A jaka metoda robiłaś? Na klej czy supełki?
Supełki inaczej nie umiem :D

-- 30 mar 2019, o 20:39 --
Aarjelin pisze:ok chylę czoła przed pracowitością i efektem :padam: pysznie to wyszło :3 I jak dla mnie pomysł na te dwa odcienie blondu był bardzo trafiony, dzięki temu nadałaś im taką realistyczną 'fakturę' i głębię odcieni :3 kolor się nie zlewa, nie wydaje płaski, włosy mają więcej życia, pięknie lśnią, ta linia nad czołem niebo a ziemia, no teraz to naprawdę świetnie się prezentują :serducho:
Dziękuję, to moja ulubiona i najpiękniejsza Barbie.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: lwica »

Łał efekt końcowy powalający. :brawo: Teraz Supersise wygląda jeszcze piękniej :serducho: a dwa odcienie blondu to był świetny pomysł bo teraz włoski nabrały życia i są olśniewające. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Kamelia »

Już zachwycałam się na Instagramie. Efekt jest powalający.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Carmazin »

Przyszły mi dziś włosy z Retrodolls. I kurczę, nie wiem, czy ja jestem jakaś spaczona, czy one faktycznie są praktycznie takiej samej jakości jak te z aliexpress???
Jakie macie doświadczenia z włosami z Retrodolls?

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: BarbieDream »

Zamawiałam włosy tylko z retrodolls więc nie mam porównania, ale jestem z nich bardzo zadowolona ;)

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

Tym razem kupiłam włosy saranowe w sklepie inyternetowym z USA https://www.restoredoll.com/
Porównałam włosy wszyte Supersie i Totally Hair ze sklepu http://www.retrodollseurope.com/ z włosami, które wszyłam Annik ze sklepu https://www.restoredoll.com/ i wydaje mi się, że włosy Annik są nieco delikatniejsze. W dotyku bardziej przypominają włosy lalek od IT. Włosy wszyte Supersaie i Totally Hair są ciężkie i w dotyku ciut twardsze. Trzy razy moczyłam warkocze totally hair we wrzątku aby powstały fale przypominające karbowane włosy i za każdym razem po około 2-3 tygodniach włosy niemal całkowicie wyprostowały się. Natomiast układając fryzurę Annik, mam na myśli mocząc jej włosy we wrzątku odniosłam wrażenie, że są bardziej podatne na wysokie temperatury co ułatwia układnie fryzur.

A oto efekt metamorfozy Annik. Lalka w warkoczach to oryginalne wydanie. Drugiej Annik zrobiłam reroot włosów saranowych w kolorze Espresso oraz przemalowałam usta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Kamelia »

Panna po metamorfozie wygląda przepięknie!

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1893
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: barbusia77 »

Obie wersje ładne, lalka z przemalowanymi ustami mi sie bardziej podoba. Jeszcze zmień jej makijaż bo wyglada jak zapłakana ;)
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:Obie wersje ładne, lalka z przemalowanymi ustami mi sie bardziej podoba. Jeszcze zmień jej makijaż bo wyglada jak zapłakana ;)
Lalka ma idealny makijaż i nie chce go ruszać. Zdjecia robilam na taborecie i tak dziwnie światło odbijalo się od oczu. Stąd efekt zapłakanych oczu. Musze zrobić sesję od namiotem i efekt bedzie inny.

-- 19 cze 2019, o 19:34 --
Pentesilea pisze:Panna po metamorfozie wygląda przepięknie!
Dziękuję.

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: CottonCandyTail »

Asiasta ile kosztuje wysyłka do polski z tej strony?

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: Asiasta »

CottonCandyTail pisze:Asiasta ile kosztuje wysyłka do polski z tej strony?
Zapłaciłam 14 dolarów za wysyłkę.

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Reroot

Post autor: arigato78 »

Asiasta pisze:Tym razem kupiłam włosy saranowe w sklepie inyternetowym z USA https://www.restoredoll.com/
Porównałam włosy wszyte Supersie i Totally Hair ze sklepu http://www.retrodollseurope.com/ z włosami, które wszyłam Annik ze sklepu https://www.restoredoll.com/ i wydaje mi się, że włosy Annik są nieco delikatniejsze. W dotyku bardziej przypominają włosy lalek od IT. Włosy wszyte Supersaie i Totally Hair są ciężkie i w dotyku ciut twardsze. Trzy razy moczyłam warkocze totally hair we wrzątku aby powstały fale przypominające karbowane włosy i za każdym razem po około 2-3 tygodniach włosy niemal całkowicie wyprostowały się. Natomiast układając fryzurę Annik, mam na myśli mocząc jej włosy we wrzątku odniosłam wrażenie, że są bardziej podatne na wysokie temperatury co ułatwia układnie fryzur.
Jakiś czas temu czytałem, że włosie saranowe aktualnie pochodzi z jednego miejsca (od jednego producenta). Nylonu są chyba 2 rodzaje (lepszy i gorszy). Jeśli chodzi o saran, to zauważyłem, że jakość (miękkość, tekstura, tendencja do puszenia się) potrafi być zależna od koloru.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości