Reroot rozczesaną włóczką

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Reroot rozczesaną włóczką

Post autor: reiha »

widzę ostatnio na flickerze takie rerooty, włosy wyglądają ładnie i miękko, tylko nie wiem jaka jest ich żywotność :P
chyba najpierw trzeba rozprostować, a później wszyć? link. Próbowałam kiedyś rozczesać "dredy", które kiedyś wszyłam, ale wyszło tragicznie, pewnie dlatego że ciągle nie mam odpowiedniej szczotki. Pewnie ciężko byłoby rozprostować te przy głowie, ale roboty przy wiązaniu mniej... :/

nie mogę znaleźć odpowiednio fioletowego kanekalonu, więc rozważam inny materiał :P próbował ktoś? jakieś rady?
myślicie, że dużo włóczki zejdzie? bo jak więcej niż motek, to podziękuję, nie chcę wkładać tyle pieniędzy w lalkę robioną dla samego robienia.
chociaż przy wszywaniu bez prostowania nie zeszło mi jej znowu tak dużo.


Obrazekwool hair for egypt quen by Brezhneva Olga, on Flickr
Obrazekwool hair for egypt quen by Brezhneva Olga, on Flickr
chyba, że to wełna z innego zwierza :>

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: Mangalarga »

Może być wełna alpaki, jest ponoć bardzo mięciutka, wiem, że niektórzy robią z niej wigi dla BJD, widziałam też rerootowane nią Blythe.
Ciężko powiedzieć co to za wełna, ja nie przypuszczam, żeby to była rozczesana włóczka.
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: reiha »

chyba jest za bardzo pokręcona jak na rzecz po prostowaniu. ale ale dzisiaj w polecanych wyskoczył mi taki reroot, więc jednak się da! Tylko jednak trochę za bardzo waciane są po wszyciu :/ Film jest kiepskiej jakości - link

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: trujewszczak »

Tutaj dokładnie widać, że włóczka nie da efektu takiej lekkości. :/

Edit:
A tu jeszcze dokładniej.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: reiha »

dzięki :( szkoda. czyli wełna na czasowe peruki całkiem ok, ale na stały reroot już nie bardzo :/


Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 740
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: Carmazin »

Wydaje mi się, że ten reroot może być zrobiony z włóczki z alpaki- ja kiedyś taki robiłam i mimo koloru wygląda dużo naturalniej niż z włóczki akrylowej.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1913
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: barbusia77 »

Carmazin pisze:Wydaje mi się, że ten reroot może być zrobiony z włóczki z alpaki- ja kiedyś taki robiłam i mimo koloru wygląda dużo naturalniej niż z włóczki akrylowej.
włoczka akrylowa.
<3

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: raroot rozczesaną włóczką

Post autor: midorigami »

http://farm8.staticflickr.com/7400/9431 ... 6ba24b.jpg tutaj Pani pisze, że zrobiła rerot akrylową włóczką :D

ale to co jest w poście podane za przykład to mi bardziej wygląda jednak na wełna z jakiegoś zwierze a nawet z alpaki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości