Repainty z zielonej doliny :P

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Repainty z zielonej doliny :P

Post autor: lwica »

Rudzielec z burzą loków wygląda fantastycznie.A te koronkowe buciki są po prostu boskie.Maluj kochana te główki i chwal się koniecznie swoimi pracami,bo pięknie ci one wychodzą.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Repainty z zielonej doliny :P

Post autor: Balbinka »

Loczki świetne :)

Ooo robienie własnych oczu też mnie kręci i powoli się zbieram do tego... Podrzuciłabyś na pw linki skąd i co zamawiałaś?
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
CudMalina
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2015, 22:30
Kontakt:

Re: Repainty z zielonej doliny :P

Post autor: CudMalina »

Wygląda po prostu cudnie, jedyna w swoim rodzaju. :)
Ponieważ chyba zdecyduję się na zakręcenie włosów mojej Lagoonie zapytam jak zrobiłaś takie loczki? Na słomki i gorącą wodę?

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Repainty z zielonej doliny :P

Post autor: midorigami »

Po wiem tak, pierwsze kręcenie było na słomki, ale nie wszystkie loczki wyszły :/ i chyba przez gorącą wodę zeszło troszku farby z włosów. Do tego schło z 2 dni . Sama nie wiem co to za włosy XD mama kiedyś sobie kupiła taki dopinki , ale stwierdziła, że jej nie pasują i mi je dała i w końcu doczekały się . Więc poszperałam po necie i zakupiłam sobie taki wałki do trwałej, chyba 8 mm oraz papierki i postępowałam z godnie z wskazówkami z tego tutorialu : https://www.youtube.com/watch?v=B91scO0eNgE
Trochę wody i żelu i są :D tylko ona je wkłada do suszarki w piekarniku ? Mi wystarczyło zostawić je na noc do wyschnięcia i rano było ok. Ale tak samo bez gorącej wody można na słomkach, tak przynajmniej myślę. Tylko na takie wałki się to robi nieco wygodniej. I tak zakręciłam całe włoski na nowo i o to efekty.

Awatar użytkownika
Seevou
Posty: 64
Rejestracja: 14 lut 2017, 22:30
Kontakt:

Re: Repainty z zielonej doliny :P

Post autor: Seevou »

Bardzo podoba mi się styl Twoich repaintów, ich subtelność i sposób malowania tęczówek. Rzadko widzę takie śliczne, delikatne piegi jak u Twojej Draculaury. Do tego fajnie się patrzy na zdjęcia z progresu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość