Przemalowańce

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VMarcin
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: VMarcin »

Jego prawe oczko na dole trzeba maznąć eyelinerem, bo pod tęczówką coś mu się lekko starło i "mnię" drażni, a tak w ogóle, to wygląda lepiej niż "łoryginał" :hyhy: brałbym w ciemnym lesie, za drzewem i nawet nie miał wyrzutów :haha:

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Neytiri »

Ogromnie mi się podoba! Może tylko jak na mój gust trochę mniej pomarańczowych cieni bym mu dała pod oczami i na policzkach. Również przyłączam się do pytania skąd Blainy hurtowo wychodzą? Ledwie jednego i to w zużytym stanie dorwałam. Swojego uruchomiłam na ciału fashionisty, kosztem poharatanej szyi, ale chociaż gitarę mógł chwycić. Jestem teraz bardzo ciekawa jak Twój Blaine będzie wyglądał jako brunet, powodzenia z dalszym OOAczeniem :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

Ooo,z chęcią przeflancowałabym swojego na takie ciało. Czy do tego trzeba bardzo spiłować szyję fashionisty? Może da się nasadzić główkę po rozgrzaniu suszarką?
Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Neytiri »

Chyba zrobiłam to zupełnie inaczej niż opisujesz, bo nie ingerowałam w szyję/ciałko fashionisty, tylko w samą gumową główkę Blaina.
Główka Blaina jest jak u Kenów starszego typu, którzy szyję mają wsadzaną/wbijaną w kark/tors, a Fashioniści na odwrót, szyję będącą w całości częścią ciałka mają wsadzaną w główkę. Doszłam więc do wniosku, że muszę zmodyfikować główkę Blaina i upodobnić ją do główki kena fashionisty, aby mogła na tym karku kręcić się we wszystkie strony. Musiałam więc u Blaina obciąć ten gumowy bolec na dole i skrócić mu szyję. Potem przykładając do ciałka fashionisty wciąż otwór był za wąski a szyja za długa, więc wycinałam bardziej jednocześnie zwężając grubość gumowej ścianki szyi Blaina żeby ściśle przylegała do szyi z ciałka fashionisty. Nie wiem czy to co piszę ma sens ;D Generalnie robiłam to wszystko na spontanie i na oko i trochę przesadziłam, nierówno wycięłam i widać to nasadzenie mimo że starałam się jak mogłam żeby zwęzić gumę przy szyi. Gdy powycinałam mu sporo tej gumy to okazało się, że głowa na niczym się nie trzyma, a ponieważ jestem totalną amatorką to czym się poratowałam? Chusteczką! Bolec wystający z szyi fashionisty poowijałam chusteczką higieniczną żeby zrobić taką większą kulkę, która by zatrzymywała od środku główkę od zsunięcia się. I tak oto jakimś cudem Blaine się trzyma na nowym ciałku, nawet głową kręci, ale ma zakaz wstępu na basen :)

Chyba nie bardzo nadaję się na udzielanie porad w tej dziedzinie, po prostu u mnie mniej więcej zadziałało i mi to wystarcza. Trzymam kciuki na Twoje eksperymenty ze zmianą ciałka i bardzo proszę o opis tego zabiegu, może uda Ci się znaleźć jakiś lepszy sposób, który przyda się potomnym :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: lwica »

Neytiri przepiękne zdjęcie Blaina z Barbie i gitarą.
Oj przypomniały mi się stare,dobre czasy.Jak miałam 17-ście lub 18-naście lat ogniska,tańce i śpiewy przy dźwiękach gitary od zachodu słońca do świtu.Kiełbaski pieczone na patyku i wyjmowane z popiołu pieczone ziemniaczki.Ale się rozmarzyłam.
Zgredko przepraszam.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Annorelka »

Nowi panowie również bardzo mnie się podobają, Blain chyba trochę mniej niż Ken, bo w przypadku Kena metamorfoza BARDZO zmienia lalkę, wreszcie wygląda męsko, a myślałam, że się nie da w żaden sposób "uratować" tego moldu.
Mam pytanie o lakier liquitexta - którego konkretnie używasz i w jaki sposób nakładasz (pędzlem, gąbką, rozpylaczem?). Jak się trzyma?

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

O rety, nie używam. Raz mi się zdarzyło, kiedy dostałam reszteczkę od koleżanki. Na co dzień używam Mr Cleara, który dobrze chroni i jest łatwo dostępny.
Obrazek

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: DragonLady »

A tamten się trzyma? Bo mnie też Liquitex interesuje, a jak na złość nikt u nas go nie wypróbował.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

Nabywca przemalowanego potwora nie skarżył się na nic, więc chyba wszystko w porządku :)
Obrazek

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: DragonLady »

:) Potwora, mhm. Więcej potworów poprosimy w takim razie :P.
W tematach przemalowańców, łby przywiezłam. ;)

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Annorelka »

Ach, sorry, ja zrozumiałam, że używasz liquitexa od tamtej pory. ^^;
Clear mnie bardzo odstrasza tym, że jest bardzo toksyczny.

Nika
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2016, 14:32
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Nika »

O Matulu, takim Kenem bym nie pogardziła :slinka:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: Stary_Zgred »

Major Mistakes podesłała mi miłą główkę od Fashionistkowego chłopaka, która już była wcześniej przemalowywana, więc wczoraj nadałam jej swój wyraz. To miał być projekt wstępny, do zmazania i przemalowania "na czysto", ale został zatwierdzony przez siłę najwyższą (Mamo, ale ja go chciałam przemalować jeszcze raz!), więc zostaje, jak jest. Tylko włosy pójdą do zmiany, bo chłopak ma obecnie gniazdo na głowie, jak doskonała większość Fashionistów.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: DragonLady »

Fajny :). Zabójcze brwi ma! Też bym już nie przemalowywała :). I racja całkowita, fryz mu nijak nie pasuje.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Przemalowańce

Post autor: lwica »

Zgredko co tu dużo gadać,faceci wychodzą Ci fantastycznie,a ich zarost wprost fenomenalnie.Podziwiam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości