Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Dzięki! Koronę nawet mam, z pasiakiem gorzej :D.
Pani Hudson - będzie, pewnie. Wciąż się nie mogę zebrać do przemalowania Sherlocka, na razie w robocie Mycroft, a w kolejce jeszcze Lestrade i Mary :).

Awatar użytkownika
Seevou
Posty: 64
Rejestracja: 14 lut 2017, 22:30
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Seevou »

Jestem pod wrażeniem tego, jak zrobiłaś ruchomy nadgarstek! Watson i Moriarty są cudowni.

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Dziękuję! Teraz Jim ma już nawet dwa ruchome nadgarstki :)

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Tym razem coś nie z Baker Street, ale do wątku się łapie - bo moje i bo znów przeróbka kadłubka :D. Producenci kadłubków, czyli Vinyl Titans, wypuścili ostatnio serię figurek z "Gry o tron". Jako fanka serialu nie mogłam się oprzeć. Kupiłam Ogara, Aryę i Brienne. Ogar ma bardzo fajny mold i łopatologiczny paint, Arya niezły mold spaprany kiepskim paintem, natomiast Brienne... Jak ją zobaczyłam na żywo, to stwierdziłam, że mam do czynienia z przypadkiem beznadziejnym. No paskudztwo. Totalne. Koło Gwendoline Christie pół minuty nie leżało. Ale uznałam, że przecież gorzej i tak być nie może. W ruch poszły nie tylko farby, ale też skalpel (do odcięcia farfocli z czoła) i rozgrzane narzędzie kulkowe (do nozdrzy). I wiecie co?
Myliłam się z tym przypadkiem beznadziejnym. Może to nie jest specjalnie dobry repaint jako taki, ale w kategorii "metamorfoza roku" sama sobie jestem skłonna przyznać order z ziemniaka :D.

Tak wyglądał najbrzydszy kadłub ever:
ObrazekBrienne by Nagualini, on Flickr

A tak wygląda Brienne of Tarth:

ObrazekBrienne repaited by Nagualini, on Flickr

Jeszcze dokleję prawdziwe włosy, ogarnę jakiś ciuch - i może być nieźle.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Stary_Zgred »

Super że jej odcięłaś zwisy znad czoła. Toż to wyglądało jak boysbandowa fryzura z lat 80-tych.
Strasznie lubię serialową Brienne, a nie widziałam zbyt wiele jej figurek, więc mam zaciesz, że zrobisz swoją!
Pokaż też pozostałych bohaterów, please, nawet jeśli jeszcze nie zostali zdjęci z tych kurduplowatych kadłubków (najbardziej ciekawi mnie chyba Ogar)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Aarjelin »

Stary_Zgred pisze:Super że jej odcięłaś zwisy znad czoła. Toż to wyglądało jak boysbandowa fryzura z lat 80-tych.
Strasznie lubię serialową Brienne, a nie widziałam zbyt wiele jej figurek, więc mam zaciesz, że zrobisz swoją!
Popieram :ok: teraz już bym ją poznała :D widać, że sam mold twarzy nie był zły, jeno ten fabryczny malunek na niej tragiczny popełnili :facepalm: i bardzo dobrze, że te glisty z czoła uciachałaś, serio What were they thinking?! xD Ciekawa jestem jak się będzie prezentować z bardziej prawdziwnymi włosami x3 koniecznie zdawaj relacje z postępów prac ^^ ( ps: pooglądałam sobie całą GOT sesję na Flickr ;3 już z samymi bardziej proporcjonalnymi ciałkami od razu im lepiej x3 )
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Dzięki! :)
Stary_Zgred pisze:Super że jej odcięłaś zwisy znad czoła. Toż to wyglądało jak boysbandowa fryzura z lat 80-tych.
O matko, wiedziałam, że z czymś mi się to kojarzy! Racja, no boysband totalnie! :D Całe szczęście, że dało się odciąć i że ślady po operacji nie są zbyt wyraźne (zresztą to Brienne, w sumie może mieć blizny).
Aarjelin pisze: teraz już bym ją poznała :D widać, że sam mold twarzy nie był zły, jeno ten fabryczny malunek na niej tragiczny popełnili :facepalm: i bardzo dobrze, że te glisty z czoła uciachałaś, serio What were they thinking?!
No właśnie nie wiem, nie rozumiem ich strategii. Najpierw tworzą moldy, które - jasne, przy pewnym uproszczeniu, ale jednak - bywają zaskakująco podobnie do pierwowzoru, a potem walą na nie bieda paint albo właśnie jakieś farfocle... :szok: Chociaż z moldem Brienne nie do końca było tak różowo - czółko ma ładnie sklepione, kształt ust pod farbą taki jak trzeba, ale naprawdę zaczęła jakoś wyglądać, jak jej przemodelowałam nos ;).
Stary_Zgred pisze:Pokaż też pozostałych bohaterów, please, nawet jeśli jeszcze nie zostali zdjęci z tych kurduplowatych kadłubków (najbardziej ciekawi mnie chyba Ogar)
Tak wyglądało całe stadko na starcie:

ObrazekFamily values by Nagualini, on Flickr

A tutaj Ogar i Arya bez repaintu, ale ocieleni, bo akurat fartem podpasowały mi ciała (ba, jedno, boska gratisowa drobinka od Ani_DollSecondHand :serducho: ), przybyło tego samego dnia co kadłubki) i jakieś prowizoryczne ciuszki.

ObrazekThe girl & the step father by Nagualini, on Flickr

A tu się bawię w shipowanie i foty "artystyczne", ale przynajmniej widać czoło Bronki (chociaż na tym etapie jeszcze nie miała brwi).

ObrazekNot your average beauty standards by Nagualini, on Flickr

Więcej na Flicku. Teraz lecę walczyć z farfoclami Ogara :D.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: niemiłamonika »

Uwielbiam te postaci , aż mi się japa cieszy na te przeróbki. Czad!

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Dzięki, też mam z tego radochę :D.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Carmazin »

Podziwiałam na flickrze :D bardzo, bardzo podoba mi się nowa wersja Brienne! I też ją shipowałam z Ogarem XD Nie mogę się doczekać aż skończysz całą trójkę :D

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Kamelia »

Ależ rewelacja! GoT uwielbiam odkąd w liceum (a więc przeszłość zamierzchła) przeczytałam książkę. A wszystkie sezony oglądałam z uwielbieniem.

Twoje przeróbki sprawiają, że te postacie nabierają życia. Jestem zachwycona.

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Carmazin pisze:bardzo, bardzo podoba mi się nowa wersja Brienne! I też ją shipowałam z Ogarem XD
Bardzo dziękuję! Oraz :serducho: Zawsze myślałam, że jestem mocno osamotniona w uwielbieniu dla tego pairingu. A on jest taki logiczny (po tym, co się ostatnio zadziało w serialu, to już w ogóle) i... ojej, taki ładny. :zakochany:
Pentesilea pisze:Ależ rewelacja! GoT uwielbiam odkąd w liceum (a więc przeszłość zamierzchła) przeczytałam książkę. A wszystkie sezony oglądałam z uwielbieniem.

Twoje przeróbki sprawiają, że te postacie nabierają życia. Jestem zachwycona.
Dzięki wielkie! :blush: Ja właśnie kończę I część "Tańca ze smokami", lubię właściwie tak samo i książkę, i serial. Ale postaci będą jednak bardziej serialowe (mimo całej mojej sympatii do niedoskonałości, chyba bym się nie zdobyła na wygryzienie Brienne policzka i zrobienie Ogarowi blizny, przez którą widać zęby :D).

Mam teraz chwilę wolnego, więc lalkuję jak szalona. Dzięki temu Brienne ma już włosy (oskubałam jakiegoś biednego simbowego Kopciuszka, no regrets, i tak trafił do mnie w połowie obsmyczony):

ObrazekBrienne - finished by Nagualini, on Flickr

Ma też ciało - absolutnie idealne, dawno mi się nie zdarzyło, żeby ciałko zamówione przez internet było stuprocentowo tym, o co mi chodziło. A tu - pięknie pozujące, częściowo bezszwowe, kolor się zgadza, wzrost się zgadza, pewna niedoskonałość sylwetki się zgadza... oraz, wisienka na torcie, tego jeszcze nie grali! - neck peg pasuje do titansowego łebka O.O .
Uwaga, golizna (wciąż nie mam ciuchów, w których Brienne mogłaby być sobą):

ObrazekBrienne - finished by Nagualini, on Flickr

ObrazekBrienne - finished by Nagualini, on Flickr

I jeszcze dla porównania:

ObrazekBrienne - before & after by Nagualini, on Flickr

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Soihime »

wygląda zarąbiście, a możesz zdradzić skąd to ciałko?

:D Widzę, że jakoś poradziłaś sobie z robieniem włosów. Klejone? Wyglądają zarąbiście. :D

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Dzięki!
Tak, włosy klejone bezpośrednio na łebku - pasmo po paśmie, klejem do tkanin. A potem ostrzyżone. Poszło łatwiej niż przy Irence, chociaż to wciąż nie jest mój ulubiony element całej zabawy ;).
A ciałko z ebaya, na tej aukcji jest chyba najtańsze.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Arima »

Świetna przeróbka! Teraz babka jest do siebie podobna.
Jestem ciekawa jak będzie wyglądać w zbroi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości