Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: lwica »

Zrobiłaś coś niesamowitego :brawo: w życiu bym nie pomyślała,że można z mini figurki stworzyć tak świetnego lalkowego i oryginalnego faceta. :o Masz talent i to wielki. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Neytiri, Arima, Balbinko, Lwico - bardzo Wam dziękuję! I strasznie się cieszę, że Wam się Sandor podoba :serducho:.
Fakt, dłubaniny było przy nim sporo - ale w sumie przyjemnej, robienie dramatycznych blizn z milliputa dziwnie mnie relaksuje xD.
Arima pisze:Nawet brwi ma flokowane. Podziwiam zacięcie do takich detali.
Malowanie realistycznych brwi jest mega trudne (Chociaż u Sandora przynajmniej odpada kwestia symetrii), więc postanowiłam obejść problem :D.

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: CottonCandyTail »

Opadła mi szczęka :O przerobienie tej figurki na faktyczną głowę lalki wyszło Ci rewelacyjnie, nawet proporcje są super, zainspirowałaś mnie :) Też mam figurkę z ładną głową, ale okropnym ciałem, coś się pomyśli :p

Awatar użytkownika
Nagualini
Posty: 113
Rejestracja: 10 lut 2016, 02:56
Lokalizacja: Ankh-Morpork
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Nagualini »

Dziękuję! Z proporcjami to fart, po prostu te łebki doskonale pasują do ciałek 1:6 :).

Tymczasem, z cyklu "ubieram lalki na dziale AGD" - Brienne ma już kolczugę ze zmywaka, a teraz dorobiła się kolczej spódniczki (czy jak się tam ten element zbroi nazywa) zrobionej z silikonowej łapki do garnków :D.

ObrazekBrienne's armor upgraded by Nagualini, on Flickr

Dodałam tylko kawałek sztucznej skórki i czerwony rzemyk (dziury wywiercone dremelem). Akurat została mi jeszcze wystarczająca ilość na zrobienie rękawów, może też trochę podmaluję całość (np. dodając srebrne ćwieki), żeby było bliżej oryginału. IKEA rządzi!

ObrazekIKEA - fashion for knights by Nagualini, on Flickr

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Hybrydy z Baker Street - repainty Nagu

Post autor: Balbinka »

Pomysł przedni :) koniecznie trochę podmaluj to będzie super realistycznie wyglądać :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości