Repainty Itan83

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Obrazek

Nie wiem, czy się udało :)
to jest mój pierwszy repaint- zrobiłam ich już kilka... I może nie jest jakoś szczególnie piękna- ale chyba jest moja ulubiona :)
Sukienkę też uszyłam sama- chociaż sama nie wiem jak to razem wygląda ;)

poproszę o szczere opinie :)

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 sie 2015, 22:53 przez privace, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiono link do zdjęcia :)

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Elka »

Mówisz, że sama szyjesz ubranka i malujesz lalki...hm, jestem godna podziwu, tym bardziej że masz dwoje małych dzieci i znajdujesz jeszcze czas na Swoją pasję.
Kobieto kiedy Ty to robisz, noce pewnie zarywasz.
Też mam dwójkę maluchów i czasami przy nich to nie mam za bardzo jak domu posprzątać, a co dopiero przy lalkach coś zrobić.

Jeszcze raz gratulacje, a tak na marginesie to jak by się dało to ja bym taką sukienkę chciała dla mojej monsterki ;)

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Itan83 »

:)
No niestety i stety przy dzieciach zostają tylko noce :)
Dlatego też kilka lalek zalega mi w pudełku do zrobienia, bo ostatnio brakuje mi na to niestety czasu... ale bardzo lubię to robić i naprawdę szkoda, że organizm ludzki potrzebuje snu :D
Na zdjęciu nie widać tak dokładnie wszystkiego...
spróbuję jej zrobić jakieś bardziej dokładne :)

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Dorii.86 »

Śliczna! Więcej proszę!!!


Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 27
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:06
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Pantera »

Witaj!
Kurcze, bardzo ładne te repainty.
Sama myślałam czy by nie zająć się tym, ale szkoda mi moich kolekcjonowanych lalek. Będę chyba musiała zakupić sobie jakieś nowe i popróbować, choć nie wiem jak się za to zabrać :rotfl:
Ale serio, na prawdę ładne!


Awatar użytkownika
Cynamonka
Posty: 44
Rejestracja: 16 sie 2015, 21:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Cynamonka »

Hejka :) Szkoda, że ja nie mam takiej wprawy. Że się tak wyrażę, przybywam tutaj kompletnie zielona w przeciwieństwie do Ciebie :)
i know i am c e l e s t i a l,
but god, even s t a r s
d i e

http://cynamonka-tworzy.blogspot.com/
http://www.kf2.pl/profil-zewnetrzny/17897 <- Mogę prosić o klik Wesprzyj postać w jej walce?

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Itan83 »

dziękuję uprzejmie :) Naprawdę nie spodziewałam się tylu pozytywnych komentarzy... bardzo to miłe... jestem bardzo wzruszona...

Troszkę miałam przerwy, ale zaraz zabieram się za kolejną lalkę :) Nie wiem co z tego wyjdzie, bo trudne zadanie sobie wymyśliłam.

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Itan83 »

Obrazek20151114_130441 by Bożena Plis-Grochowicz, on Flickr



Obrazek20151114_130728_HDR by Bożena Plis-Grochowicz, on Flickr

ObrazekNowy projekt by Bożena Plis-Grochowicz, on Flickr


Zaczynając ten projekt nie sądziłam, że uszycie stroju gejszy będzie takie (dla mnie) trudne... nigdy nie szyłam żadnego kimono... strój na zdjęciach nie jest kompletny- do tego jest jeszcze właśnie kimono - ale jeszcze muszę nad nim troszkę popracować...
zastanawiam się też jak mogę utrwalić fryzurę, żeby się nie rozwaliła- bo chwilowo trzyma się tylko na tych dwóch szpilach- widocznych na zdjęciu.
Zaczęłam ją już w sierpniu, ale nie mogę jej jakoś skończyć... raz, że wróciłam od września do pracy i cierpię na pospolity brak czasu dla siebie ;) a dwa, że po prostu sprawia mi kłopot uszycie tego stroju....
jak myślicie? czy tej małej pasuje w granacie? :) :) :) kimono ma czerwone...
nie patrzcie na zagniecenia ;) sukienka jeszcze nie jest wyprasowana :) ;)

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Malina »

Jeśli Cię to pocieszy, to azjatyckie stroje też mi się potwornie szyje. Kiecka bardzo mi się podoba. Wygląda bardziej na chińskie qipao, ale qipao są fajne ;)
Czy ozdobę do włosów robiłaś sama, czy gdzieś upolowałaś?
A jeśli mogę się do czegoś przyczepić, to sądzę, że z ciemnymi brwiami byłoby jej ładniej.

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Itan83 »

Tak sukienka bardziej jak gipao ;) ale tak długo nad tym myślałam, że w końcu wyszło gipao- sama nie wiem, czy zostawić, czy uszyć coś innego. Te malutkie lamóweczki mnie wyprowadziły z równowagi ;)
Ozdobę zrobiłam sama... Czy ktoś ma sprawdzony sposób z czego najlepiej zrobić malutkie kwiatuszki?
Brwi- były na początku ciemniejsze... ale zmieniłam, bo wydawała mi się zbyt ..hmmm... nie wiem jak to określić? "agresywna"- to nie jest dokładnie to co mam na myśli ;)

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Elka »

Jak dla mnie bomba, kolor dobrany idealnie, materiał zresztą też taki kimonowy.
Co do utrwalenia fryzury to co prawda nigdy nie próbowałam ale może dobra by była jakaś pianka do stylizacji, usztywni i pewnie trochę sklei włosy ale w przeciwieństwie do zwykłego lakieru do włosów na pewno nie będzie się wykruszać.

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Itan83 »

Miranda pisze:Moderator/admin może wydzielić te nowe posty do innego wątku. :)
Byłby i powitalny, i nowy - wilk syty i owca cała.

A w jaki sposób mogę o to poprosić i kogo? jest gdzieś miejsce z wymienionymi moderatorami? :bezradny:

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Zupełnie nowa :)

Post autor: Malina »

Wystarczy napisać prośbę na pw do kogoś z czerwonym albo zielonym nickiem. Chyba Privace jest najczęściej, ale są też inni.
A qipao mi się podoba. Można jej zrobić domknięcie na pupie i gitara :) szczególnie, że ozdoba we włosach jest bardziej chińska niż japońska.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości