Repainty Itan83

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Chupacabra pisze:Mój miszczu! Niesamowicie straszne. I dopracowane. Dobrze straszne, aż nie wiem co napisać.
Ale nie postawiłabym takiego lalka na półce... xD
Ja też nie :haha:
Bardzo dziękuję :*

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Kamelia »

Ani ja. Klaunów się może nie boję, ale ewidentnie za nimi nie przepadam. Nigdy nie lubiłam - ani w cyrku (samego cyrku też nie lubię, chyba że Circus de Soleil ;) ), ani nigdzie. Twoje są straszne. Idealnie dopracowane. Podziwiam każdy szczegół! Ale za nic bym do domu nie wpuściła. :D

Podziwiam tym bardziej, że sama byś takiej lalki nie chciała. Mi np. o wiele łatwiej jest robić coś, co mi się podoba. :)

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: lwica »

Świetnie Ci wyszedł. :klaszcze: Jest naprawdę straszny :straszne: a klaunów i ja nie lubię za bardzo a tym bardziej takich z horrorów. A co strasznego masz jeszcze do zrobienia? Ja obstawiam,że może jest to Freddy Krueger?

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

lwica pisze:Świetnie Ci wyszedł. :klaszcze: Jest naprawdę straszny :straszne: a klaunów i ja nie lubię za bardzo a tym bardziej takich z horrorów. A co strasznego masz jeszcze do zrobienia? Ja obstawiam,że może jest to Freddy Krueger?
Dziękuję :) Freddy już jest gotowy ;) muszę jeszcze zrobić mu sesję zdjęciową ;) Pokażę go Wam w sobotę ;)
A ten drugi to znowu klaun ;) Ta Pani kolekcjonuje je wszystkie :D ale jego dopiero zaczynam :)

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: lwica »

Poważnie zgadłam Freddy Krueger jest zrobiony,super. :happy: Jak ja lubiłam ten film " Koszmar z ulicy wiązów" i jakoś nawet Freddy mnie nie przerażał. ;) No ale wtedy to byłam piękną i młodą nastolatką :haha: taki mały żarcik.Pokaż koniecznie,jestem bardzo ciekawa jak wyszedł. :slinka:


Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: lwica »

A to świetnie,bo on przecież taki był. ;) Ta jego poparzona gęba,te szpony,ten pamiętny sweterek w czerwono-czarne pasy i oczywiście kapelusz.Ot cały paskudny Freddy. :P


Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Kamelia »

O żesz Ty... W nocy spać nie będę!!! Mistrzostwo świata, ale straaaaaszne!

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Pentesilea pisze:O żesz Ty... W nocy spać nie będę!!! Mistrzostwo świata, ale straaaaaszne!

:D Dziękuję bardzo :rotfl: Starałam się
Ma też wyrzeźbione uwięzione dusze na klatce piersiowej, ale nie będę wklejać, bo to zbyt obleśne ;)

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Chupacabra »

W sumie idzie halloween więc możesz nas z czystym sumieniem straszyć... Ta twarz... te łapki... no tylko go przytulić... xD
Gratuluję, powiedziałabym, że piękny lalek, ale myślę, że nie byłby zadowolony a ja chcę jeszcze trochę pożyć.

I zauważyłam, że ten przystojniak jest na obrazku zbiorowym Halloweenowych lalek na youtubach! :serducho:
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Tak :) lepiej z nim nie zadzierać ;) Ja tu wolę lepiej siedzieć cicho, bo się gdzieś tu przyczaił na mnie w ciemnościach .. na razie ogląda horrory i się śmieje swoim przerażającym śmiechem O.o ... ale kto wie :boisie:

Tak on jest na wspólnym zdjęciu, bo to była taka współpraca :) :serducho:

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Chupacabra »

I może tak się wciągnie w te filmy, że już w nich zostanie...

Właśnie jestem na początku listy z halloweenowej listy. xD
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Itan83
Posty: 222
Rejestracja: 17 sie 2015, 22:37
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Itan83 »

Chupacabra pisze:I może tak się wciągnie w te filmy, że już w nich zostanie...

Właśnie jestem na początku listy z halloweenowej listy. xD
Tak :rotfl: Ja już zobaczyłam je wszystkie :D

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Repainty Itan83

Post autor: Czarnab1 »

Lalka jest cudowna!!! Twarz, noże i ten charakterystyczny sweterek. Freddy rozwalił mnie totalnie. :serducho:
Klaunów nie lubię i mnie przerażają, ale takiego Freddiego mogłabym mieć. Jeszcze by mi crittersa brakowało do kolekcji dziecięcych koszmarów z filmów. xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość