Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: KiciaKocia »

Kiecka fajna, ale co trzecia Littlefee lata w prawie identycznej XD (a pozostałe dwie trzecie noszą albo wydziergane na drutach paskudztwa albo zestaw leginsy/tunika/trampki) Ale bycie hipsterem będzie musiało poczekać aż nazbieram materiałów.

Ciekawie wygląda! Osobiście bym wymieniła te ćwieki na koszulce na jakieś mniejsze, bo jak dla mnie są trochę za duże i nie w skali, ale ogólnie wygląda fajnie.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Pink Flamingo »

KiciaKocia, sukienka rzeczywiście urocza, pasuje do takiego malca :) I dobrze dobrana skala printu.

Arima, widzę inspiracje Axlem, rzeczywiście! I bardzo lubię takie nieobrębione, "surowe" brzegi w dzianinie. Ćwieki może mogłyby być w mniejszej skali, ale tak też wyglądają fajnie, poza tym, jeżeli Givenchy może, to czemu nie? ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Arima »

KiciaKocia, Pink Flamingo, akurat innych ćwieków pod ręką nie miałam, a pomysł dopadł mnie znienacka, ale przy okazji wymienię na mniejsze i w ogóle strój dopracuję, może zrobię lepszą bandanę. :) A Givenchy ma całkiem fajny ciuch.


Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Kamelia »

:padam:

Obłędna... przepiękna. Ten hafcik, koronki. Cudnie.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Pink Flamingo »

miumiu, jeżeli można prosić o większy podgląd następnym razem, to byłoby super, bo tyle pięknych detali marnuje się przy takim małym rozmiarze :) Całość imponująca, a rękawy fantastyczne! :)

Sardynka z Puszki
Posty: 13
Rejestracja: 14 paź 2017, 00:58
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Sardynka z Puszki »

Hej, jestem tu nowa i na początku chcę Was serdecznie powitać :)
Bardzo przepraszam, jeśli wpisuję się tym postem nie w ten wątek, co trzeba, ale mam (chyba?) dość nietypowe pytanie i nie wiem, gdzie je umieścić... Od niedawna zapałałam miłością do Barbie i My Scene i aktualnie zaczynam polować na ciuszki dla mojej pierwszej dziewczyny. Chciałabym jej uszyć długachną aż do ziemi czarną kieckę z aksamitu (albo taką kupić), ale nie wiem, czy z Barbie jest tak samo jak z żywicznym bjds, tzn., czy czarne ciuchy, długo noszone przez lalkę, będą ją brudzić i zostawią na lalce przebarwienia? Czy też moja Barbie może bez obaw nosić czarne rzeczy? Raz jeszcze - sorki, jeśli zaśmiecam ten wątek nietypowym pytaniem...

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: lwica »

Sardynka z Puszki wątek powitalny jest tu i to w nim należ się witać. :)
powitalnia-f27.html

Prośba do Mirandy o umieszczenie wątku we właściwym miejscu. :)

A jeżeli chodzi o farbowanie ciał lalek Barbie przez czarne materiały to zależy jaką masz lalkę i z jakim ciałem czy gumowym czy plastikowym czy pół na pół? Zależy to też zapewne od samego materiału.Bo mojej Teresie MTM zafarbowały kostki ale dziwnie bo tylko same kostki od spodni które były z wierzchu czerwone ale pod spodem czarne,taki dziwny materiał. A te same spodnie założyłam Barbie z gumowymi nogami i żadnych przebarwień nie było. :bezradny:

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: KiciaKocia »

Skarpetki dla Littlefee:
ObrazekObrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Aarjelin »

KiciaKocia, ależ maleńkie słodkości :3 wyglądają jak prawdziwne, dziecięce :D
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: KiciaKocia »

Dzięki. Miło, że ci się podobają.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Ashley Shell »

dawno tu nic nie wrzucałam :) a w ostatnim czasie uszyłam coś w końcu dla moich barbie :)

ObrazekBarbie 1990 Fashion Play Modespass by Ashley Shell, on Flickr

ObrazekTeresa Princess 2000 Easy to dress by Ashley Shell, on Flickr

ObrazekMy first Barbie Princess 1994 by Ashley Shell, on Flickr

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Pokrzyva »

Ashley Shell świetna robota, wyglądają jak żywcem wyjęte z mojego dzieciństwa... Ech, wtedy te barbiowe ubranka miały jakość i klimat, kiedyś to było :| W każdym razie naprawdę dobra robota, "tors" niebieskiej sukienki jest super podkreślony ;)
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.


Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Ashley Shell »

Pokrzyva i takie miały być :) ogólnie szycie na ciałko tnt do najłatwiejszych nie należy. Zbyt duża różnica między biustem a talią nie pozwala na nie wiadomo jakie kroje. Za to sukienki z lat 90tych miały klimat. Nie twierdzę, że teraz nie ma jakości, bo jakość jest, ale zdecydowanie dzisiejsze ciuszki są minimalistyczne.
barbusia77 dziękuje :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości