Gdzie kupić materiały do szycia?

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!


niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: niemiłamonika »

Nikt nic nie chce?
[urlhttp://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4706110&order=p&string=zestaw+tkanin&search_scope=userItems-4706110&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-lic-col-1-5-0812][/url]
Można poszaleć, pobawić się szyciem. Coś na tło do zdjęć, Na poduszki , na pościel , do ozdoby dioramy. Spodenki i topy dla MH, Pullipów. Negocjacje cen.

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: midorigami »

A nie da się z Tobą jakoś dogadać o indywidualny miks ? Mnie głównie interesują koronki oraz tkaniny w kolorach białych/ ecru i ewentualnie czarne i kolory pastelowe.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: niemiłamonika »

Chyba zrobię inaczej sprzedaż. Miałam już załamki i miałam to wszystko wyj..:) wyrzucić ech. Czasem mnie ten sajgon wkurza. Zrobię kawałek za 1zł i każdy będzie mógł sobie coś wybrać. Serio można poszaleć. Mi zabrakło by życia. Białe, ecru, średnio z tymi kolorami. Ale to około niedzieli o ile dam radę. Mam kokardki , różyczki bibeloty do przyszywania. Masę...

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: midorigami »

:D sroki, że taka wybredna jestem , ale mam już jakiś upatrzony styl i też nie chce brać czegoś co będzie leżało na strychu, bo sama mam kupę różnych tkanin, tylko jak zwykle nie tego co potrzeba...

Awatar użytkownika
azulla
Posty: 75
Rejestracja: 12 maja 2013, 14:12
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: azulla »

Trochę odgrzeję kotleta...ale siadam do maszyny to i o materiałach mogę ;-)
ja poluję na wyprzedaże poszewek w Jysk'u (2.50 szt.) czasem mają tam fajne bardzo drobne wzory a ja takie uwielbiam no i czysta bawełna :zawstydzony:


Awatar użytkownika
Preity
Posty: 70
Rejestracja: 16 cze 2016, 21:27
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: Preity »

I ceny mają przystępne. Fajny sklep.

Czasami coś szyję (ale nie dla lalek, głównie maskotki lub ozdoby) i najczęściej materiały kupuję w Fabryce gałganków (fajne zestawy, jak nie chce się kupować dużej ilości jednej tkaniny) lub House of Cotton (duży wybór).
Każdy ma swą przystań,
taki mały port.
I na jawie i we śnie,
musi tylko wierzyć, że dopłynie tam.


Tercet Egzotyczny - Noc w Ekwadorze

Awatar użytkownika
Fashion Play
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2017, 19:34
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: Fashion Play »

Ja po pierwsze wyzbierałam resztki od mamy, potem od babci (całe pokłady zapasów!), a oprócz tego kupuję talony w sklepie z tkaninami, a czasami, ale najrzadziej, coś w ciuchu.

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: midorigami »

zaryzykowałam i kupiłam takie malutkie skrawki na aliexpressie https://pl.aliexpress.com/item/2017-8pc ... 0.0.4ao1vB
dzisiaj mi przyszły i są ładne, malutkie kwiatuszki :) będę teraz szyć :D

Awatar użytkownika
ada.otto
Posty: 115
Rejestracja: 30 gru 2014, 21:36
Lokalizacja: Leszno, Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: ada.otto »

Wątek stary ale może ktoś coś. Poszukuję tiulu. Najlepiej różowego, macie jakies sprawdzone miejsca do kupna?

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Gdzie kupić materiały do szycia?

Post autor: Kamelia »

Kupowałam np. w tym sklepie:
https://www.motex.net.pl/

Tiulu akurat nie zamawiałam, ale inne materiały, które brałam przyszły bardzo fajne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości