Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Magalita pisze:Czy jest nadzieja, że któreś ciałko mtm spasuje kolorem do starej, poczciwej Raquelle z Fashionistas? Znajduje dopasowania do nowych fashionistas ale czy do tych starych? Coś się znajdzie?
według przewodnika IHime to Standardowe Fashionistas sprzed 2015 pasują na ciała o kolorze LA Tan czyli Made to Move Teresa (blue top - niebieski top) http://ihime.blogspot.com/p/blog-page.html z tym że chodzi prawdopodobnie o wydanie pierwsze, nie wiem jednak czy nadal będzie pasować przy lekko zmienionym tonie kolejnych wydań... :mysli: Obrazek33195135814_38c2a2367b_b by Aarjelin, on Flickr EDIT ps: Pokopałam trochę i albo ja szukać nie umiem albo strasznie ciężko jest znaleźć jakiekolwiek zdjęcie starszej Faszki Raquelle na MtM :facepalm:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: reiha »

wydaje mi się, że ktoś na forum pisał przy tym pierwszym wypuście fashionistas, dawno dawno temu, że od tego momentu Mattel rezygnuje z koloru ciała Raquelle :( Może jak wpiszesz w wyszukiwarkę forum to, albo nazwę skintonu to wyskoczy ten post :<
Ale później weszły dziwne prosiaczkowe odcienie mtm, więc nie wiem na pewno :| Nie mogę znaleźć teraz swojej lalki, ale wiem że przekładałam dłonie Raquelle do ciała Batgirl z Superhero girls, więc możesz jeszcze popróbować przeszukać internet tagami hybrydy batgirl z mtm. Może wyskoczy coś więcej.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: barbusia77 »

Aarjelin pisze:
Magalita pisze:Czy jest nadzieja, że któreś ciałko mtm spasuje kolorem do starej, poczciwej Raquelle z Fashionistas? Znajduje dopasowania do nowych fashionistas ale czy do tych starych? Coś się znajdzie?
według przewodnika IHime to Standardowe Fashionistas sprzed 2015 pasują na ciała o kolorze LA Tan czyli Made to Move Teresa (blue top - niebieski top) http://ihime.blogspot.com/p/blog-page.html z tym że chodzi prawdopodobnie o wydanie pierwsze, nie wiem jednak czy nadal będzie pasować przy lekko zmienionym tonie kolejnych wydań... :mysli: Obrazek33195135814_38c2a2367b_b by Aarjelin, on Flickr EDIT ps: Pokopałam trochę i albo ja szukać nie umiem albo strasznie ciężko jest znaleźć jakiekolwiek zdjęcie starszej Faszki Raquelle na MtM :facepalm:
A skąd wiadomo czy to seria 2015 czy 2016 :co?:
<3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

barbusia77 pisze:A skąd wiadomo czy to seria 2015 czy 2016 :co?:
najłatwiej po pudełkach, konkretnie po tyle pudełka ObrazekMtM box by Aarjelin, on Flickr,
i wiem, że to brzmi abstrakcyjnie gdy się kupuje przez internet :mysli: ale z większością sprzedawców na Allegro czy OLX byłam w stanie się dogadać, ot wysyłam im to zdjęcie pudełek i pytałam które mają xD większość sprawdza i odpowiada, tak wyszukałam te o które mi chodziło x3

ps: nawet kilka mniejszych sklepów internetowych odpowiedziało x3 bo te duże to za przeproszeniem olewają xp mają formularz kontaktowy chyba tylko na pokaz, a potem albo cisza albo przychodzi zdawkowe "lalki są wysyłane losowo/mamy z aktualnych dostaw/są na magazynie bez możliwości wglądu" :|
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: barbusia77 »

A jest szansa kupienia Azjatki? Bo mi się wydaje ze ona najbardziej blada była??
<3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

wiesz, szansa to jest zawsze, tylko kwestia ceny xp czasem wypływają egzemplarze na Allegro, OLX, eBay, nowa z przesyłką to wychodzi około 200 zł :mysli: taniej wyjdzie używana, ale takie to już się jeszcze żadziej trafiają :bezradny:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

ownerskie porównania skintonów nowych MTM Yoga ^^
= MTM Curvy Yoga ma Skintone BARDZO zbliżony do MTM Purple Top! :slinka: :happy:

ObrazekNew MTM Yoga Dolls by Phyllis, on Flickr ObrazekNew MTM Yoga Dolls by Phyllis, on Flickr ObrazekNew MTM Yoga Dolls by Phyllis, on Flickr
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Magalita »

Wsadzilam Raquelle na ciałko od Pink top i nawet nie jest źle!
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Carmazin »

Wiecie może, jakie ciałko pasowałoby różowowłosej wróżce? Jej oryginalne ma paskudny brokatowy gorset :|
Obrazek

zdjęcie z Ebaya.

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Carmazin, hym to te wróżki jeszcze z serii "Fairytopia" :mysli: 2005 albo 2009, ale akurat tej nie mam, jeno te z Magi Tęczy i Mariposy :mysli: na zdjęciach wydaje się dość blada... a nie masz czegoś do przystawienia do niej, np z EAH? :mysli: np Jak pasuje odcień CA Cupid to Nostalgic, a jak Blondie Lockes to Neutral itd xD ( jeśli jednak ciałko blade ale z odcieniem różowawym jak np u Tris Prior to z bardziej ruchomych ostaje sie jeno klonik z Ali -_-" ja się tak ostatnio naciełam, liczyłam na MtM Lei ale widać różnicę :face: z drugiej strony to niby kapka odcienia w tą czy tamtą, ważne że mobilna, a w desperacji zostają jeszcze golfy xp )
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Carmazin »

Jutro będę przystawiać do moich everek. Wydaje mi się, że któraś millie powinna pasować, ale mam tylko jedno mtm w zupełnie innym kolorze XD A że niebarbiowa jestem, to i nie ogarniam tych odcieni... Tak czy inaczej, bardzo Ci dziękuję, Aarjelin :*

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: barbusia77 »

Poradzcie mi jakie ciałko MTM pasowało by dla laleczki Pretty Hearts :bezradny: Lalka ma pomarańczowe ciałko,a MTM pilkarskie nie pasuje gdyz jest w odcieniu bardziej cappuczino ;)ObrazekPH2 by anaconda1977, on Flickr
<3

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Neytiri »

Niedawno swoją superstar przesadziłam na ciałko MtM, nie jestem w 100% pewna, ale to była chyba blond piłkarka właśnie.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: barbusia77 »

Neytiri pisze:Niedawno swoją superstar przesadziłam na ciałko MtM, nie jestem w 100% pewna, ale to była chyba blond piłkarka właśnie.
Calkiem możliwe bo np glowka Ice Capades Barbie 1989 pasowała na to ciałko idealnie. Ale główka Pretty Hearts jest w innym odcieniu.
Obrazekodc1 by anaconda1977, on FlickrObrazekodc2 by anaconda1977, on Flickr
<3

Echolokacja
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2018, 15:23
Kontakt:

Wymiana ciałka Fashionistas.

Post autor: Echolokacja »

Ostatnie me lalki były jakimiś smutnymi zużytymi znajdźkami z SH i wszystkie odeszły, gdy nadszedł czas „lalki są fu”. Potem miałam fazę na Pullipy i szczerze, wciąż nie pogardziłabym dyniołbym, ale ta cena... Potem uderzyło we mnie istnienie Barbie Made to Move i intensywnie przegrzebywałam sklepy internetowe, blogi i google grafikę w poszukiwaniu tej idealnej. Wciąż jednak tej nie znalazłam, mimo piękna rudej, czerwonowłosej i szatynki. A ostatnio coraz intensywniej choruję na Barbie Fashionistas 69, tą błękitnowłosą. Jest cudna i nawet znalazłam ją w internecie za coś ponad trzy dychy. Jednak chciałabym czasem zabrać ją na sesję, a do tego pragnęłabym mocno ciała Baśki MtM.
I teraz pytanie - czy ciało którejś Barbie Made to Move pasuje kolorystycznie do ciała Fashionistas 69 błękitnowłosej? Lub przynajmniej jest mocno zbliżone?
Nie pogardziłabym również linkiem do jakiegoś tutoriala o zmianie barbiowych ciałek.
Obrazek

ǝɹǝɥ dɐɯ ןןɐ ǝɹ’ǝʍ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości